Costa del Sol Midas Dekkers Compleet voordelig naar Madeira Met korting naar de PZC-lezing van PZC dêDRVKKERY 14 €399, Ui Volpension 8 dagen 4-sterren hotel 2 excursies vanaf slechts Boek nu deze lezersreis tëüP pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties \j TUI Winterzon Volpension Exclusieve lezersreis De'we^ld is Kras Boek vóór 10 december op Kras.nl/LR83066 Gratis dagexcursie Oost-Madeira Vrijdag 18 december 16.00 uur Kloveniersdoelen Bioloog Midas Dekkers filosofeert in zijn boek De thigmofiel over liefde van mens en dier voor de kleine ruimte. Kortingsbon lezing Dekkers donderdag 3 december 2015 Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen of genieten van een spaans wijntje met tapas aan de haven. Dat is winter aan de Costa del Sol! U verblijft in Fuengirola, vlakbij Torremo- linos. Dit van oorsprong schilderachtige vissersdorpje is uitgegroeid tot een levendige badplaats. Het heeft een met leuke haven, een brede boulevard en kilometers lang zandstrand. Wandel schoenen mee dus! Witte dorpjes en fladderende vlinders De reisleiding neemt u mee op stap. In het witte dorp Mijas kunt u dwalen langs plein en met ezeltjes, door winkelstraatjes en steegjes, of tapas prikken op een terras. In Benalmadena wordt u getrakteerd op een prachtig uitzicht over de kustlijn. U bezoekt een Boeddah tempel. En, tegen betaling, kunt u de prachtige vlindertuin bezoeken en duizenden vlinders spotten. De lezersaanbieding is inclusief: Retourvlucht Amsterdam-Malaga met TUIfly, in de economy class Luchthavenbelastingen brandstofheffing Retourtransfer luchthaven-hotel 7 overnachtingen in Las Palmeras volpension met water en wijn Nederlandse hostess dag Mijas (per bus met hostess) dag Benalmadena (per bus met hostess) Tip: Pak de trein om gemakkelijk en voor delig nóg meer van de omgeving te zien! Het station is op loopafstand. Hotel Las Palmeras Gelegen in hartje Fuengirola aan de boulevard en ca. 200 m van het strand en het winkelcentrum. Vanaf het dakterras met zwembad kijkt u uit op de haven. U slaapt in een een ruime kamer met balkon. Schuif aan in buffetrestaurant Oasis en bestel een sprankelende Sangria in de bar. Torremolinos Malaga met de trein De Renfe brengt u in een half uurtje naar het swingende Torremolinos. En in minder dan een uur bent u in havenstad Malaga, met het Picasso-museum, het Moorse fort Alcazaba en vele leuke barretjes en winkels. Prijs: vanaf 399,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer, exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserverings- kosten per online boeking. Vertrek op donderdag en zaterdag t/m 10 mei 2016. De vanafprijs is beschikbaar op een aantal vertrekdata in februari en maart. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met TUI tel.: 0900-8847 (0,70 cpg) of langs gaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. 55+ Winterzonpakker Las Palmeras. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83066 -^p;scov*r <j^r Vertrek: t/m 10 mei 2016 Vanaf slechts €399 per persoon 4*hotel aan de boulevard Volpension met water en wijn Hollandse gezelligheid 2 uitstapjes 5-22 dagen nü vanaf 399 Enotel Quinta do Sol**** - inclusief ontbijt diner Een uitstekend klimaat, botanische tuinen met de mooiste bloemen en planten, schilderachtige dorpjes en de bekende levada's... dat is Madeira. Als lezer van deze krant, ontvangt u een gratis dagexcursie Oost-Madeira met o.a. de bergtop Pico de Arieiro, pittoresk Santana en Porto da Cruz met prachtig uitzicht over de bergen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met TUIfly of Transavia, transfer luchthaven-accommodatie v.v., verblijf in Enotel Quinta do Sol met dagelijks ontbijt en diner, NL-spr. hostess en gratis dagexcursie (ter plaatse verneemt u op welke dag deze uitgevoerd kan worden). Exclusief: zie onze website. Vertrek: van 3 december 2015 t/m 27 oktober 2016 Lezersprijs 5 dagen nu vanaf 399,- 8 dagen nu vanaf 449,- 15 dagen nu vanaf 669,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 10 december 2015. Ga naar Kras.nl/LR83066 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83066 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds sSr Dit stijlvolle 4-sterren hotel heeft een toplocatie! Via de gezellige Lido-promenade wandelt u in slechts 10 minuten naar het centrum van Funchal met vele restaurants en winkels. Het hotel beschikt o.a. over gratis wifi, een bar, restaurant, buiten zwembad met terras, badhanddoekenservice, verwarmd binnenzwembad en wellnesscenter met sauna, Turks stoombad en fitness. U verblijft in een comfortabele kamer. Luxe 4-sterren hotel Vliegreis en transfers Ontbijt diner Gratis wifi Adults Only Klantbeoordeling 8,4 Het is de plezierige tegenhanger van claustrofobie: thigmofi lie, de liefde voor de kleine ruimte, het verlangen naar geborgenheid, grond onder je voeten, het gevoel dat wegkruipen de beste oplossing is. In een tochtige wereld vol licht, lucht en kale vlaktes, is het goed om je veilig te voelen. Dekkers schrijft en filosofeert met vertrouwde verve over het tastbare geluk op de vierkante meter. Kaarten a 7,50 (PZC abonnees 3,50) zijn te koop aan de kassa van de Drvkkerij en via drukkerijmiddelburg.nl/tickets. Aantal personen: organiseren interessante interviews en lezingen in de Kloveniersdoelen Ja, ik ben abonnee van de PZC en maak gebruik van de speciale korting (tickets a 3,75 per persoon. Maximaal 2 personen per bon. Actievoorwaarden: Dit aanbod is geldig van 23/11/2015 t/m 18/12/2015. Niet geldig in combinaties met andere kortingen of acties. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Beschermming persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. Voorletters en voornaam: Naam: M/V Adres: Postcode en woonplaats: Telefoon email:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14