'Rotziekte maakte ons gezin nog hechter' Middellandse Zee ^Emiraten Oman O 3^ 1113 r1 z n n nmet - 70 ?o 600 (stip) n CULTUUR SHOW 27 Reprise musical 'Spider Woman' 'Kom met auto naar Madonna' Per persoon! INBEGREPEN: INBEGREPEN: Costa ir m p-, 2 v nfl boek online of bel /T"\ De musical Kiss of the Spider Wo man wordt in het najaar van 2016 opnieuw in Nederland op gevoerd. De voorstelling, met in de hoofdrollen Alex Klaasen, René van Kooten en Marjolein Teepen, is eind oktober een paar weken opnieuw te zien in thea ter Het Zonnehuis in Amster dam. Dat heeft producent Opus One gisteren bekendgemaakt. De Nederlandse versie van Kiss of the Spider Woman, gebaseerd op het gelijknamige boek van Manuel Puig, was afgelopen zo mer voor het eerst in Nederland te zien. Ze trok een maand lang uitverkochte zalen. Concertorganisator Mojo raadt be zoekers van de Madonna-concer ten (zaterdag en zondag in Ziggo Dome) aan met de auto te komen. De ster heeft de gewoonte haar fans lang te laten wachten. Daar door lopen de optredens vaak uit. Een hels jaar was 2015 voor Tom Hanks en zijn vrouw Rita Wilson, met wie hij sinds 1988 is ge trouwd. Zij kreeg een jaar geleden de diagnose 'borstkanker' te ho ren. Wilson liet kort daarna haar borsten verwijderen. Het showbizzkoppel had het slechte nieuws nog maar net te ho ren gekregen, of de mensen ston den al voor hun deur om van hen te profiteren. „Ze spoorden ons aan om naar één of andere kliniek in Bolivia te gaan, om een dieet van perzikpitten te volgen of om bij een kwakzalver aan te klop pen", vertelt Hanks. „Het zijn net roofdieren die je valse hoop probe ren te verkopen. „Rita ontdekte vorig jaar in de cember dat ze kanker had. Dat be tekende dat we Kerstmis en Nieuwjaar heel anders hebben doorgebracht dan het jaar daar voor. Heel ons leven stond plots stil. We hebben er alles aan ge daan om van die rotziekte af te ko men. We hebben het geluk gehad dat we ons de beste zorg konden veroorloven. Rita heeft keihard ge- 'Mijn kinderen zijn kleine tirannen. Ik moet smeken om naar bed te mogen gaan' Tom Hanks acteur vochten, terwijl ik alleen maar voor de moed van mijn vrouw kon buigen." Hanks is momenteel te zien in de film Bridge Of Spies, waarin hij in de huid kruipt van James Dono van, een advocaat die gespeciali seerd is in verzekeringsclaims. Zijn personage mag dan meester zijn in het onderhandelen, Hanks zegt dat hij daar in het echte leven geen kaas van heeft gegeten. Vol gens de acteur maken zijn kinde ren Colin (38), Chet (25), Eliza beth (33) en Truman (19) daar graag misbruik van. „Mijn kinde ren zijn kleine tirannen en dicta tors. Ze sturen me heel de dag door van het kastje naar de muur. Aan het einde van de dag moet ik smeken om me toch maar op tijd naar bed te laten gaan." Door de ziekte van zijn echtge note Rita is zijn gezin nóg hechter geworden, vertelt Hanks. Het zijn de eenvoudige familiemomenten die voor de acteur het meest spe ciaal zijn. Als hij naar het buiten land moet voor zijn werk, reist zijn familie geregeld met hem mee. „Dat vinden de kinderen ge weldig natuurlijk, want zij heb ben hierdoor al een flink stuk van de wereld gezien. Mijn job is niet anders dan die van een vrachtwa genchauffeur of een reizende nieuwsfotograaf: ik vertrek 's mor gens naar mijn werk om aan een film te werken, maar ik kom geluk kig ook wel altijd weer thuis." 8-daagse cruise per uitstekende Costa Diadema***** vliegreis o.b.v. volpension dec. jan. febr. mrt. apr. mei v.a. 919 399 409 449 - v.a. 919 425 419 499 - v.a. VOL 439 589 529 599 649 v.a. VOL 459 449 499 - y/ 8-daagse cruise per Costa Fortuna**** vliegreis transfers o.b.v. volpension WOENSDAG 2 DECEMBER 2015 8 Wilfried de Jong komt in januari terug met nieuwe afleveringen van Holland Sport. Dat is acht jaar na de laatste uitzending van de vorige reeks. door Elke van Huffel Een succesvolle Hollywoodcarrière, twee Oscars op de schouw en een meer dan gevulde bankrekening: in het aanschijn van de ziekte met de grote K zijn ze niks waard. Tom Hanks en zijn vrouw Rita Wilson vorige maand in Berlijn bij de premiè re van zijn nieuwe film Bridge of Spies, foto Reuters 8 en 9 dagen Elders .889", normaal bij Stip £49! nu v.a. 399 Dit is uw kans: een 8-daagse Middellandse Zeecruise v.a. slechts 399 met het paradepaardje van Costa Cruises! De Costa Diadema is het voorbeeld van een absoluut topschip. Beoordeeld met een Zoover- cijfer van 8,9 staat de Diadema garant voor een heerlijk verblijf. Wat dacht u van 15 bars, 7 restaurants, 3 zwembaden, whirlpools, groot theater, 4-D Cinema, enorm wellnesscentrum, winkelgalerij en een promenadedek van ca. 500 m lengte. Oh ja, de prijs is uiteraard inclusief vliegreis en cruise op basis van volpension... KLM V U heeft de keuze om te vertrekken vanuit Savona (Italië) of Barcelona. Vertrek vanuit Savona is op zaterdag of Barcelona op maandag. Bij vertrek Barcelona op zondag inclusief 1 hotelovernachting. Eindhoven-Barcelona perTransavia Amsterdam-Barcelona per KLM of Transavia Amsterdam-Milaan/Nice per KLM (inct. transfers*) A'dam-Barcelona per KLM of Transavia (incl. hotelnacht) zie stipreizen.nl/diadema Ontdek de Emiraten en Oman deze winter wel heel voordelig... Een van de populairste cruises van de laatste jaren! En terecht, want vanaf slechts 759 boekt u een complete cruise-vakantie naar o.a. Dubai, Abu Dhabi en Oman, een compleet andere wereld. U kunt er ook voor kiezen om een aantal nachten langer in Dubai te verblijven en kennis te maken met deze heerlijke stad. U kunt kiezen uit vliegen met topairline Emirates of Transavia. Normaal kost deze reis al gauw 1399... Waar wacht u nog op? Emirates U heeft de keuze uit 8- t/m 11-daagse cruises. Vliegreis vanuit Amsterdam en de cruise vertrekt vanuit Dubai. U kunt de cruise verlengen met extra hotelnachten in Dubai 10-daagse cruisestunt incl. 2 nachten Dubai 8-daagse cruise 9-daagse cruise 11-daagse cruisestunt incl. 3 nachten Dubai 11-daagse cruise incl. 2 nachten Dubai 10-daagse cruise incl. 2 nachten Dubai ^OoM^oeker^Mterstcruis^Dlieuwjaarscruise febr. mrt. v.a. 829 v.a. 789 819 v.a. 759 799 v.a. 769 799 v.a. 898 798 v.a. 929 949 zie stipreizen.nl/dubaicruise 9 9 3 Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. kamer/hut excl. Calamiteitenfonds. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 27