Nieuw in de collectie GtuttiA, üupVwÈehoek wellness moment Volop inspiratie en de complete collectie. Vraag het gratis uitgebreide inspiratieboek aan. Bel 0341 - 26 06 76 of kijk op www.prominent.nu De Florence heeft alles in zich om van uw relaxmoment een heerlijk wellness moment te maken. Houdt u ook van deze Scandinavische stijl of past een klassieke, romantische of een moderne stijl beter in uw interieur? Prominent adviseert u een stoel of bank precies op uw maat én in uw eigen stijl. Deze week ontvangt u €300 als u uw oude meubel inruilt.* Ervaar topcomfort in een winkel bij u in de buurt of bel 0341 - 26 06 76 om onze stoelen thuis uit te proberen. Nu v.a. 790,- Nu v.a. 990,- Nu v.a. 1490,- GENIET VAN UW EIGEN De toch al zeer comfortabele Florence is verkrijgbaar met o.a. verwarming, massage en een usb-aansluiting. Hoe relaxed is dat? Winkels in de buurt Massage en Combineer leer verwarming en stof 6 armleggers en Verkrijgbaar rugleuningen met sta-op functie Deze Pure sluit aan bij uw moderne interieur. Normaal v.a. ?09ü? 'Geldig bij aanschaf van een fauteuil of bank op De Sorisso combineert design met prachtige materialen. Normaal v.a. 1290? Niet geldig i.c.m. andere acties. Deze Stockholm biedt de kenmerkende zachte zit. Normaal v.a. 1290? Breda Grenssteen 15 Capelle a/d IJssel Hoofdweg4 Goes Albert Plesmanweg 1c Spijkenisse Lucebertstraat38 Roosendaal Oostplein 17a Wilt u proefzitten? Kijk voor alle adressen en openingstijden op www.prominent.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 28