t M Colofon (H Ulensen inq.nl Familieberichten O ©uitvaarthulp Nel Stadhouders fileberichten Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons betekende, hebben wij op 26 november 2015 afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Cornelia Verschoore de la Houssaije - Kesteloo gehuwd geweest met Marius Marcus Verschoore de la Houssaije Onze moeder en oma heeft de mooie leeftijd van 94 jaar bereikt. Kruiningen: Ad en Hilde Verschoore de la Houssaije Jeroen en Keetie, Elizabeth, Marius Susan en Aart, Milan, Timo Margreet en Marco, Janne, Mare, Tijn Rotterdam: Ton en Geertje Verschoore de la Houssaije Marike en Dustin, Yinthe Simone Wij nodigen u uit samen met ons afscheid van haar te nemen op woensdag 2 december om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: fam. Verschoore de la Houssaije, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, zacht en kalm, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma, oma en omi Magdalena Johanna Rijk - de Jonge Marleen in de leeftijd van 94 jaar. Ovezande: Goes: -Heer Hendrikskinderen: Kees Rijk Margaret en Johan Monique en Serge Romy, Sophie, Tom John en Nicole Pim, Mees Sjanny en Piet Patrick en Anne Marie Tim, Lana Simone en John Amie, Vera Goes: Piet en Roos Catja y en Rob Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van 'Buurtzorg', Zorgcentrum 'De Kraayert' en Woonzorgcentrum 'Rietzanger' voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 27 november 2015 Correspondentieadres: Ridderhof 10, 4461 TZ Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 3 december om 10:50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in restaurant 'Vierlindenj Kattendijksedijk 19 te Goes. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 10:30 tot 10:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Wij hebben geen woorden om te zeggen wat er in ons omgaat nu wij u moeten kennis geven dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve levenspartner, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Middelburg, Middelburg, 21 november 1927 28 november 2015 Dirk Kees en Tilly Dick en Beppie Nathalie en Marco Mano, Tavi Glennie en Marieke Gyvenne, Mila Marja en Jan Angela en Michael Damian, Lynn Wij willen Huisartsenpraktijk de Vries Prins en de medewerkers van buurtzorg Schenge 2 bedanken voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Zuidwal 61 4341 CH Arnemuiden De crematie zal in besloten kling plaatsvinden. Jaap van Weele Ina de Vries - Bauer Jaap van Weele Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 m Uitvaart Informatie Hulplijn %"j uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 •3®ÏK kijk ook op maandag 30 november 2015 21 Bedroefd zijn wij na het overlijden van ons gewaardeerd oud-lid en lid van verdienste Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en naaste familieleden. Bestuur en leden van LTC de Bongerd Kloetinge, 29 november 2015. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Zij was 42 jaar lang een trouw lid van ons orkest. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Mandolineorkest "Excelsior" Kruiningen Bedroefd nemen wij afscheid van ons overleden erelid Jaap was zeer bij ons Culinair Gilde betrokken. Hij was een van de leden van het eerste uur en heeft zich geweldig ingezet bij het tot stand komen van onze Cuisine in Heinkenszand. Zonder zijn technisch en organisatorisch vernuft hadden we dat nauwelijks kunnen realiseren. Sinds we onze vaste huisvesting hebben was Jaap de klusjesman van onze club, als er iets stuk was kreeg hij het met geduld en volharding altijd weer aan de praat. Een gedegen kok en een uitstekende chef, zijn desserts waren vermaard. Jaap was vooral een fijne kookmaat, altijd bereid een ander te laten delen in zijn enorme kennis van producten en kooktechnieken. Kortom, hij was een geweldig fijne vent. Wij gaan Jaap ontzettend missen. Leden en bestuur van het Culinair Gilde Zeeland www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl WBË. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55