Üi/arlailsf) Familieberichten 20 maandag 30 november 2015 LEONARDUS JOHANNES CAPELLO Elizabeth de Jonge - Poortvliet - Betsie - kükookop fflensenlinq.nl Geertruida Smalheer Ik wil graag bij je blijven, maar. Na een gevecht tot het bittere eind tegen een on geneeslijke ziekte is, op de leeftijd van 72 jaar, overleden mijn allerliefste man, onze vader, schoon-, stiefvader en opa - Leo - Weduwnaar van Willy Harinck Echtgenoot van Henny Villée 's-Heerenhoek, 11 februari 1943 's-Heer Arendskerke, 27 november 2015 's-Heer Arendskerke: Henny 's-Heer Arendskerke: Johan en Sandra Manon en Stefan Felicia en Tim Alicia Chantalle 's-Heer Arendskerke: Wim en Mirella Sam Siep Burgh-Haamstede: Leon en Niels Kortgene: Martijn en Sheena Quinty Keani Joaquim Riley Goes: Karen Eliano en Emmely Correspondentieadres: Deestraat 1, 4458 AJ 's-Heer Arendskerke De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 3 december om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er van 14.00 tot 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij gijn dankbaar voor de goede gorg van de medewerkers van Allévo. Leo Capello Adrie Poortvliet-Eggebeen LEO CAPELLO Leo Capello LEO CAPELLO Waar je ook bent we zullen het niet weten, niet in tijd en afstand te meten. We hebben je bij ons, diep in ons hart. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een een lang en bewogen leven van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Laurentius de Jonge in de leeftijd van 93 jaar. Ovezande: Leo en Corrie Ovezande: Peter en Nicolien Patrick en Sabrina Angelique en Michael Eindewege: Adrie en Adrie Danny en Denise, Jesse Sabine en Lennard Carola en Michiel Wilma (in liefdevolle herinnering) Onze bijzondere dank en waardering gaan uit naar huisarts dokter Lommers, het verzorgend en verplegend personeel en de vrijwilligers van Thuiszorg Allévo en Hospice Het Clarahojje, voor de goede en liefdevolle verzorging. 28 november 2015 Correspondentieadres: Noordweegseweg 33, 4458 AT 's-Heer Arendskerke. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 2 december om 9.45 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er in de aula van het crematorium van 9.30 tot 9.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Betsie te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Johanna de Fouw-van Driel Je hoeft niet bang te zijn, al gaat de storm tekeer, leg maar gewoon je hand in die van onze Heer. Na een leven waarin ze veel liefde en gezelligheid gaf en ontving is overleden in vertrouwen op God, haar hemelse Vader, onze kleurrijke en wilskrachtige zus, medebewoner, gemeentelid en vriendin Trims 17 oktober 1930 f 26 november 2015 Namens allen: Leny Kwaak - Smalheer Zierikzee, Eilandzorg "De Wieken" Correspondentieadres: Hoge Molenstraat 3 4301 KB Zierikzee Het afscheid vindt plaats op woensdag 2 december met een korte dienst in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35,4301 CM Zierikzee, aanvang 13.15 uur. Ds. Michiel de Zeeuw zal ons daarin voorgaan. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Thomaskerk. Je hebt je strijd dapper gestreden. Nu kan je rusten. Wij moeten afscheid nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Wij wensen Henny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Moeder Capello Jan en Elly Trudy en Henny Wim en Lizet Jos en Anka Neven en nichten 27 november 2015 Tot ons kwam het verdrietige bericht dat de Heere ons trouw lid uit het leven heeft weggenomen. Bijbelstudievereniging Marnixkerk Vlissingen Na een niet te winnen strijd is overleden mijn schoonzoon en onze zwager, in de leeftijd van 72 jaar Het gemis van zijn persoonlijkheid is groot Midelburg; K Villée-Rijk Schoonzussen Zwagers Neven en nichten Wij wensen Henny en de familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Wij wensen Wim, Mirella, Sam, Siep en verdere familie veel sterkte met dit verlies. We leven met jullie mee. Pascal Marco Adriënne Ronald Arianne Stefan Thoke Vincent Rian William Agaath Walter Davonne en alle kinderen Wij condoleren Johan, Wim en verdere familie met het overlijden van De oprichter en naamgever van onze drukkerij. Medewerkers Drukkerij Capello Beetje bij beetje moest je ons verlaten. We konden niet meer met je praten, die blik, die stilte deed vaak zeer. De moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we 'dank je' voor alles wat je hebt gedaan! Verdrietig geven wij kennis dat op 97 jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, oma en opoe sinds 1980 weduwe van Jacobus de Fouw Terneuzen Nel la en Piet Leunis-de Fouw Jacqueline en Ronnie - Melanie enSven, Jordyen Briël Jeannette en Bart - Wiebe, Yurre, Douwe Joan en Ben - Ivar, Yara, Boaz Schoondijke Adrie de Fouw en Ella Meert Sluiskil Jan en Ella de Fouw-Jonker Ko en Esther - Simone, Jan Martin en Rowena - Jessie, Aniek, Max Middelburg Hanny en Rien Maat-de Fouw Jeanine - Féline, Dax Chantal en Niels - Hilde, Stijn, Lisa Martine en Chris - Fien, Cato Terneuzen Ko en Tilly de Fouw-van Avermaete Remco en Angelique - Dylan, Romy Mario en Angelique - Luca, Mila 28 november 2015 Correspondentieadres: Nicolaas Beetsstraat 28 4532 GGTerneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 3 december om 13.30 uur in crematoriumTerneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij willen het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 1Bachten Dieke', bedanken voor de liefdevolle verzorging. Lied dat vaak gezongen wordt op de gespreksgroep Schouwenoord, waar Truus tot enkele jaren geleden een trouw deelnemer van was.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54