Azzagari goudhaantje van Goes Terneuzense Boys ook in Oostkapelle onderuit Met tien man pakt Aardenburg de volle winst op Schijndel aansluiting met de middenmoot SPORT 13 Zondag-eersteklasser Goes moest gisteren al les uit de kast halen om de thuiswedstrijd tegen SC 't Zand in een over winning om te zetten. In blessuretijd maakte Sofyan Azzagari de win nende treffer: 3-2. „Zwaarbevochten", gaf Karelse na afloop toe. „Maar wel verdiend." Van de progressie waar van Goes in de eerste wedstrijden onder Ka relse blijk had gegeven, was gisteren tegen SC 't Zand even niets te be speuren. De Bevelan ders begonnen drama tisch aan het duel met de nummer twee van de ranglijst en gaven niet thuis bij twee uit vallen van de bezoe kers. Twee keer kon Yannick Burleson onge hinderd doorlopen: 0-2. Goes had echter het ge luk dat het binnen de kortste keren 1-2 werd door een treffer van Je remy Hubregtse. „Dat doelpunt hadden we no dig", zei Karelse. „Op in zet hebben we daarna goedgemaakt waar we voetballend niet toe in staat bleken. Dat is ook wat waard." In de zeventigste mi nuut slaagde Thijs van den Dries er in om de stand met een van rich ting veranderd schot weer in evenwicht te brengen. Goes koos daarna voor een oppor tunistische speelwijze. Diep in de blessuretijd resulteerde dat in de be slissende 3-2. De bal viel voor de voet van de ingevallen Sofyan Azza gari, die van dichtbij raak schoot: 3-2. Goes beëindigde het duel ove rigens met tien man. In de slotminuut kreeg Klaas van Hecke na een wilde tackle nog rood. Goes-SC 't Zand 3-2 (1-2). 3. Yannick Bur leson 0-1,6. Yannick Burleson 0-2,10. Jeremy Hubregtse 1-2,70. Thijs van den Dries 2-2,90+2. Sofyan Azzagari 3-2. Scheidsrechter: J. Tem pelaar (Dordrecht). Ro de kaart (90+4.): Klaas van Hecke (Goes). Aan tal toeschouwers: 250. Bij rust leidde Terneuzense Boys nog, omdat een indraaiende cor ner van Roy van Ham in één keer in het doel verdween (0-1). „Ik vond dat wij alleen al op basis van de eerste helft verdiend hebben ge wonnen", gaf Jaimy van Bloppoel aan. De trainer van Oostkapelle zag na rust dat Terneuzense Boys aanvankelijk wat beter was, maar dat Robbie de Nooijer een vrije trap in de bovenhoek schoot: 1-1. Van Bloppoel: „Daarna toonden wij heel veel strijd en in de laatste minuut pakten we de overwin ning." Arjen Pattenier kopte Oost kapelle naar de winst: 2-1. De thuisploeg steeg door de winst naar de vijfde plek, Terneuzense Boys staat slechts negende. Hellevoetsluis-Zaamslag 1-2: Zaam slag leunde achterover en die tac tiek beviel goed. Hellevoetsluis werd na twaalf minuten door Juriën Dam al op 0-1 gezet. Zes mi nuten voor rust tekende Peter Die- leman voor de 0-2. Na een uur spe len liep Hellevoetsluis-speler Ser- kan Yavuzyigitoglu tegen een tweede gele kaart op, maar negen minuten later bracht Frank van Gelderen met de 1-2 de spanning weer terug in het duel. Zaamslag, dat niet overliep van het zelfver trouwen, kwam daarna niet echt meer in de problemen. FC Dauwendaele-SSV'65 4-1: „We waren heer en meester en hadden het voor rust al af moeten ma ken", zei Marcel Lourens. De trai ner van Dauwendaele zag dat Max Dagevos met een intikkertje zijn ploeg aan de 1-0 hielp. Maarten van Vooren maakte na rust de 2-0 en na zeventig minuten zorgde Stefan Joosse voor de 3-0. Uit een afgeslagen corner deed Martijn Si- monse namens SSV'65 nog wel wat terug, maar uit een voorzet van Joosse maakte Peter van Gor- sel de vierde Middelburgse treffer. Nieuwdorp-Zwaluwe 1-2: Nieuw- dorp bewees zich in een romme lig duel een slechte dienst. Na een paar kleine kansjes voor de thuis ploeg kwam Zwaluwe via Jesse de Groote op 0-1. Arjan Franse, Ste fan van de KI ooster en Martijn de Goffau misten nog voor de pauze kansen op de 1-1. In de 57e mi nuut viel de gelijkmaker alsnog toen Martijn de Goffau uit een voorzet van Kevin Joosse met het hoofd doeltreffend afrondde. Zwa luwe rook in de zeventigste mi nuut na een scherpe counter al aan de 1-2, maar Nieuwdorp ont snapte op dat moment nog. In de slotminuut bezorgde invaller Thijs 't Hooft Nieuwdorp alsnog een kater. Klundert-MZC'11 3-3: Drie goals van de jarige Ramon Janson (20) waren niet voldoende voor een Zierikzeese zege. Bij rust stond het door goals van Poger Mukoko (1-0), tweemaal Janson (1-1 en 1-2) en Jeffrey van Wingerden al 2-2. In de tweede helft leek MZC'11, na dat Janson uit een vrije trap MZC'11 weer aan een voorsprong had geholpen, op weg naar de winst. In de slotminuut kwam Klundert alsnog langszij via Jeroen Veger: 3-3. „Een matig be gin en een matig einde van de wedstrijd brak ons op", zei MZC'11-leider Huib Smits. WC'68-De Meeuwen 2-3: „Het was een zeer verdiende overwinning, want de eerste helft waren we heer en meester", liet De Meeu wen-trainer Stephan Cépèro we ten. Door goals van Menno de Nooijer en Jordan Francke leidden de bezoekers bij rust al met 0-2. „In de eerste drie minuten na rust kwam we drie keer alleen voor de keeper, maar in de 51e minuut stond het 2-2", sprak Cépèro zijn verbazing uit. Stefan Roosenboom benutte een strafschop en daarna hielp Dennis Luijks de thuisploeg aan de 2-2. De Meeuwen rechtte de rug en dat leidde na een scrim mage voor de Halsterse goal tot de 2-3 van Robin Dek. 'We waren heer en meester en hadden het voor rust al af moeten maken' In de vierde klasse B kwam Zee land Sport tegen NSV niet verder dan een 3-3-gelijkspel. Aardenburg-Hoofdplaat 4-3: Nadat eerder Tom Brakel de score had ge opend (1-0), kreeg de thuisploeg kort voor rust een strafschop te gen en werd bovendien Bert de Bruijkere na een rode kaart vroeg tijdig richting de douches ge stuurd. Marvin Cornelis bracht de bezoekers vanaf de stip langszij: 1-1. Na de rust werd Aardenburg in ondertalsituatie weer wat in het zadel geholpen door een eigen doelpunt: 2-1. Via Wouter Gijs en Mark Boeckhout leek Hoofdplaat op weg naar de tweede seizoenze ge (2-3), maar speler-trainer Dan ny Magi to bracht zijn team op ge lijke hoogte: 3-3. John Paridaen be- Met tien man pakt Aardenburg de tweede overwinning van het seizoen. De groen-zwarten winnen van Hoofdplaat zorgde zijn ploeg vervolgens ook nog de overwinning in dit degra datieduel: 4-3. Philippine-IJzendijke 6-3: Na drie minuten opende Joris Corijn al de score (1-0), maar halverwege een boeiende eerste helft maakte Ke vin Burky gelijk: 1-1. Kort voor rust claimden de bezoekers een strafschop toen Gérard de Nooijer de bal vastpakte in de veronder stelling dat er gefloten was voor een overtreding. De scheidsrech ter liet echter doorspelen en een minuut later lag de bal aan de an dere kant in het net via invaller Koen van Leeuwen: 2-1. Na rust maakte Tiago Alves de Barros er 3-1 van en bracht Lode- wijk van Keeken de spanning weer terug (3-2). Binnen een paar minuten kreeg eerst Dwight van Hulle de rode kaart en kopte inval ler Roland van de Wege de 4-2 binnen. Lodewijk van Keeken deed toch nog een keer iets terug (4-3). maar het was opnieuw een invaller - Kevin Segers - die de 5-3 aantekende. Het slotakkoord was voor Joris Corijn: 6-3. Vierde klasse B Zeeland Sport bleef in de vier de klasse B voor de tweede opeen- Koploper Philippine rekent in een attractief duel af met IJzendijke. De ploeg van Dennis de Nooijer scoort zes keer: 6-3. volgende keer ongeslagen op ei gen bodem. De Vlissingers, die di verse spelers om uiteenlopende re denen misten, kwamen op voor sprong via Abdisalam Youssouf Ahmed Aden: 1-0. „Voetballen was bijna onmoge lijk door de straffe wind, die dwars over het veld stond", vertel de trainer Henk Willemse. Die wind speelde ook zeker een rol bij de drie treffers die invaller-doel man Erik de Schipper voor de rust te verwerken kreeg: 1-3. Na de rust, met de wind in de rug, werd het al snel weer gelijk via Joey Adriaanse en Mohammed Benkaddour: 3-3. Daarna verzuim den de rood-witten om de tweede zege van het seizoen binnen te ha len. MAANDAG 30 NOVEMBER 2015 een driepunter traite door Eddy van der Hooft door Klaas Verspoor VLISSINGEN. Terneuzense Boys ging in de tweede klasse E van het zater dagvoetbal onderuit bij Oostkapel le. Zaamslag won wel, op bezoek bij Hellevoetsluis (1-2). MZC'11 kwam bij Klundert niet verder dan 3-3 (drie goals van de jarige Ra mon Janson) en staat nu in punten gelijk met FC Axel. De koploper kwam zelf niet in actie. Het duel met GPC Vlissingen werd wegens een sterfgeval bij de Vlissingse ver eniging uitgesteld. Oostkapelle-Terneuzense Boys 2-1: Marcel Lourens trainer Dauwendaele door Jos van Belzen VLISSINGEN. In de vierde klas A van het zondagvoetbal werd gisteren slechts één wedstrijd gespeeld. Aar denburg kwam op eigen veld in ac tie tegen Hoofdplaat en won met 4-3. Koploper Philippine kwam za terdagavond al in actie en won in een attractief duel met 6-3 van IJ- zendijke, de nummer vier van de ranglijst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 41