Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten Oyarlailar] nilieberichten kijk ook op Neeltje Aldertha Bakker - Verlinde Nelly Camiel Petrus van Rattingen Suzanna Anna Datthijn-Focke Jacob Izaak Quaars Jaap Johanna de Fouw-van Driel Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Eduardus Gerardus Nonneman - Eduard - HSE maandag 30 november 2015 21 Enige kennisgeving Psalm 4:3 Verdrietig om het afscheid, dankbaar voor haar leven, willen wij met u delen dat na een mooi leven van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Zaamslag, 4-4-1938 Dronten, 26-11-2015 Henk Bakker kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Lancasterdreef 2, 8251 TA Dronten Zwijgzaam, stil en zonder vragen heb je je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam... moegestreden van ons weggegleden en na een dapper maar ongelijke strijd uit je lijden bevrijd. Erg verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn vader, schoonvader en onze opa Oostburg, 23 juli 1950 t Terneuzen, 27 november 2015 Biervliet: Theo en Tamara van Rattingen-van Staveren Ashley Lindsey Correspondentieadres: Noordstraat 32, 4521 BX Biervliet Het afscheid vindt in besloten kring plaats. ALGEMENE KENNISGEVING Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. In alle rust is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Izaak Datthijn Sluis, 15 mei 1925 Sluis, 25 november 2015 Cadzand: Marianne en Sjaak Karin en Jean-Pierre Jason Stephan en Isabelle Bryan en Eva Den Haag: Gonda Serge en Carmen Gisela en Justin Mörlenbach: Mare en Ping Yanneck Kilian Kristin Rebekka Correspondentieadres: Mariastraat 38 4506 AE Cadzand Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren. Troost is dat jij er was uren, maanden, jaren. Omringd door liefde, bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is in ons bijzijn overleden mijn lieve man, zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Breskens, Breskens, 3 januari 1932 27 november 2015 Breskens: K. Quaars-den Dekker Breskens: Marion en Eduard de Bree-Quaars Breskens: Jaap Quaars Romano Assenede: Christine Bernaert Evertsenlaan 26, 4511 XL Breskens De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden op 3 december te Brugge (B). Een speciaal woord van dank aan dr. M. Geppaard, dr. M. van Dijk, dr. Y. Depoorter en aan de medewerkers van ZorgSaam Thuis voor de goede zorg aan hem besteed. Beetje bij beetje moest je ons verlaten. We konden niet meer met je praten, die blik, die stilte deed vaak zeer. De moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we 'dank je' voor alles wat je hebt gedaan! Verdrietig geven wij kennis dat op 97 jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, oma en opoe sinds 1980 weduwe van Jacobus de Fouw Terneuzen Nella en Piet Leunis-de Fouw Jacqueline en Ronnie - Melanie enSven, Jordyen Briël Jeannette en Bart - Wiebe, Yurre, Douwe Joan en Ben - Ivar, Yara, Boaz Schoondijke Adrie de Fouw en Ella Meert Sluiskil Jan en Ella de Fouw-Jonker Ko en Esther - Simone, Jan Martin en Rowena - Jessie, Aniek, Max Middelburg Hanny en Rien Maat-de Fouw Jeanine - Féline, Dax Chantal en Niels - Hilde, Stijn, Lisa Martine en Chris - Fien, Cato Terneuzen Ko en Tilly de Fouw-van Avermaete Remco en Angelique - Dylan, Romy Mario en Angelique - Luca, Mila 28 november 2015 Correspondentieadres: Nicolaas Beetsstraat 28 4532 GG Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 3 december om 13.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij willen het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Bachten Dieke', bedanken voor de liefdevolle verzorging. www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl Om je heengaan treuren wij, om watje was zijn we je dankbaar Na een leven vol van energie is op zeer hoge leeftijd van ons heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van Lis de Rooij Terhole, 11-2-1924 t Terneuzen, 28-11-2015 Oostburg Ellen en Rini Roose-Nonneman Fiona en Ruben Bart en Natalie Oostburg Nancy en Arno Saeij-Nonneman Sonny en Marijke Morten en Paula Correspondentieadres: Poolster 160 4501 GN Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 3 december om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in uitvaartcen trum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Woensdag 2 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys. Wij danken alle mensen die zorg verleend hebben aan pa in Woonzorgcentrum 'De Blide'. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.ni www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 21