Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 zaterdag 28 november 2015 Jan Johannes Veerhoek Ina de Vries - Bauer Ina de Vries - Bauer Jannetje Harinck-Snoep Wij geven u kennis dat is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Sinds 6 januari 2010 weduwnaar van Anna de Jonge in de leeftijd van 89 jaar. Goes: Johan Veerhoek Goes: Anja en Hans Veerhoek-de Steur Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woning 412 van 'Ter Valcke' voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 22 november 2015 Correspondentieadres: Thorbeckelaan 414463 VA Goes. De crematie heeft op uitdrukkelijke wens van Jan in besloten hing plaatsgevonden. Jacoba Leendertse - Oele Jacoba Oele Jacoba (Coby) Leendertse-Oele Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten, nooit meer samen te zijn. We zullen je missen. We zullen haar nooit vergeten. Zij is 73 jaar geworden. Kruiningen: Okkie de Vries Kinderen en kleinkinderen 27 november 2015 Langeviele 69, 4416 CE Kruiningen We nemen afscheid van haar op donderdag 3 december om 10:30 uur in het crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Hierna zouden wij het fijn vinden om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Wij zullen haar missen. Jans - Paul Andre - Hennie Ria - Gilles Han - Dien Marga - Ivan t Diny - Casper Kinderen en kleinkinderen Neven en nichten Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 kijk ook op Neigt uw oor, en komt tot Mij, hoort en uw ziel zal leven; want Ik zal met u een eeuwig verbond maken, en u geven de gewisse weldadigheden van David. Jesaja 55 vers 3 Met een verlangend uitzien naar de eeuwige zaligheid en vertrouwend op haar Heere en Zaligmaker Jezus Christus, is na een lang ziekbed in de Heere ontslapen, mijn lieve vrouw, onze biddende en zorgzame moeder en oma echtgenote van Cornelis Harinck Biezelinge, Kapelle, 22 september 1934 27 november 2015 Kapelle: C. Harinck Moerkapelle: Wouter en Cocky Harinck-Theunisse Cornelis en Marieke Jannette en Wilbert Jacoline Sander Kapelle: Helen van Wijngaarden-Harinck Pieter en Jacqueline Cor en Luciëlla Henk en Geraldine Cora en Pieter Oostkapelle: Rinus en Marlies Harinck-Dekker Niels Pim Marino Marie-Jeanne Kapelle: Cees en Suzanne Harinck-Jacobse Anne Christina en Erik Coen en Elke Marijn en Thamar Emma Groot-Ammers: Corine en Richard van Luttikhuizen-Harinck Jeanine Richella en achterkleinkinderen Bergstraat 25, 4421 EP Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. dinsdag 1 december in de Petrakerk Goessestraatweg 18 te Kapelle en vangt aan om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 30 november van 19.00 uur tot 20.00 uur in hierboven genoemd kerkgebouw. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Het leven is een zachte bries Even is het voelbaar, verdwijnt dan in het niets. Maar hoe vluchtig ook het leven is, herinneringen blijven en verzachten het gemis. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat ze bij mij was, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, mijn mama weduwe van Pieter Willem Leendertse in de leeftijd van 88 jaar. Addie Leendertse 25 november 2015 Correspondentieadres: Egelantierstraat 40 4431 EP 's-Gravenpolder Mama is opgebaard in het rouwcentrum, Gelde- loozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 30 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 2 december om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u de plechtigheid wilt bijwonen wordt u verzocht om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mijn dank gaat uit naar onze huisarts, dr. J.A. v.d. Werff, de medewerkers van SVRZ, de lieve buren en de medewerkers van het Clarahofje voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen De laatste boerin Oele van het Kloetingse Noordeinde is vertrokken weduwe van Pieter Willem Leendertse 1927 - 2015 Familie Duvekot Amsterdam, Den Haag, Goes Met droefheid delen wij u mede dat onze lieve schoonzuster en tante is overleden 22 juli 1927 25 november 2015 Milford (USA) L. Leendertse-Bak Wissenkerke A.J. Leendertse-Meulenberg Kamperland L.W. Leendertse-Verburg Dronten C.H. Leendertse L. Leendertse-Sandee Neven en nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaarti nformatieh ulplij n. n I Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 81