7 Koffie! Of die warme chocolademelk, met slagroom natuurlijk. 2 Qualitvtime. Ga samen, met je partner, een vriend, vriendin, je kinderen. Neem de tijd en maak er iets bijzonders van. Haast hebben we al genoeg. 1 Aandacht, lets met zorg kiezen, is aandacht geven aan iemand. Niet alles hoeft zelfgemaakt te zijn, iets wat jij zelf met veel zorg hebt uitgekozen voor iemand is vaak net zo bijzonder. 6 Verdwaal! Doe het bewust, neem dat zijstraatje net buiten het centrum en laatje verrassen. De leukste zaakjes zitten niet op de dure A-locaties tussen de ketens, maar er net even buiten. 8 Creatief. Soms gaat het wel om de verpakking en niet om de inhoud. Ga eens langs de hobbyspecialist voor mooie materialen en leuke ideeën. Wedden datje de show steelt. 10 Eten. Winkelen met een knorrende maag? Geen goed idee. En een uitgelezen kans om even naardie leuke nieuwe lunchtent te gaan waar je al zo veel mensen over hebt gehoord. Smullen maar. Internet. Kijk natuurlijk als eerste op hartvooruwstad. nl voor bijzondere winkels bij jou in de buurt! Google eens op leuke winkels in je woonplaats en ontdek waar anderen van gecharmeerd zijn. Misschien zitten er zaken tussen waarvan je niet wist dat ze bestonden. Tijd. Maak tijd om te genieten van je shopdag. Combineer het met een koffiedate met de vriend of vriendin die je al veel te lang niet hebt gezien. Zo is het gezellig en efficiënt. Stevige shopper. Geen gedoe met knappende plastic tasjes of afgeknelde vingers. Neem een stevige tas mee voor je aankopen. Grote aankopen? Vraag of de winkelier het voor je wil achterhouden tot het einde van je rondje winkelen. Dan hou jij je handen nog even vrij. Beleef. Gebruik al je zintuigen. Hoorjejingle bells, zie je de lampjes, ruik je de versgebakken appelflap? Proefje de cappuccino? Voel je die stoffen?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72