0 mensen inq.nl Familieberichten P! X ÜUDko-iiUfglfljj Jannetje Harinck-Snoep v Jan van Hove GERRITALTENA Erik van Eek Albert d'Hooghe Madelein d'Hooghe-van de Wiele Florus de Jonge Bram Willemsen Marinus Jacobus Nieuwenhuijse Theo Obrie Jo van de Pas - Remijn Jacky Schoot Jan Schippers Toos de Vos-Raats kijk ook op zaterdag 28 november 2015 19 Neigt uw oor, en komt tot Mij, hoort en uw ziel zal leven; want Ik zal met u een eeuwig verbond maken, en u geven de gewisse weldadigheden van David. Jesaja 55 vers 3 Met een verlangend uitzien naar de eeuwige zaligheid en vertrouwend op haar Heere en Zaligmaker Jezus Christus, is na een lang ziekbed in de Heere ontslapen, mijn lieve vrouw, onze biddende en zorgzame moeder en oma echtgenote van Cornelis Harinck Biezelinge, Kapelle, 22 september 1934 27 november 2015 Kapelle: C. Harinck Moerkapelle: Wouter en Cocky Harinck-Theunisse Cornelis en Marieke Jannette en Wilbert Jacoline Sander Kapelle: Helen van Wijngaarden-Harinck Pieter en Jacqueline Cor en Luciëlla Henk en Geraldine Cora en Pieter Oostkapelle: Rinus en Marlies Harinck-Dekker Niels Pim Marino Marie-Jeanne Kapelle: Cees en Suzanne Harinck-Jacobse Anne Christina en Erik Coen en Elke Marijn en Thamar Emma Groot-Ammers: Corine en Richard van Luttikhuizen-Harinck Jeanine Richella en achterkleinkinderen Bergstraat 25, 4421 EP Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. dinsdag 1 december in de Petrakerk Goessestraatweg 18 te Kapelle en vangt aan om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 30 november van 19.00 uur tot 20.00 uur in hierboven genoemd kerkgebouw. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Bedankt voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en meelevende opa Uw kaarten, telefoontjes en persoonlijk woord zijn voor ons een steun om dit verlies te verwerken. Annie van Hove-de Keijzer Erik en Dorien Ben en Anneke Tessa en Robbert Koewacht, november 2015 Diep geraakt zijn wij door alle aandacht en meeleven na het zo plotseling overlijden van onze Gertjan. Wij willen u daarvoor heel hartelijk bedanken! Kees en Irma Meliefste Kees Marleen Axel, november 2015 Wij willen iedereen bedanken voor de vele warme blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Uw betrokkenheid is voor ons een grote steun. Yvonne Altena - van Bambost Kinderen en kleinkinderen Terneuzen,november 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en mijn vader Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen zo geliefd was. Deonice van Eck-Buijs Edwin Hulst, november 2015 Voor altijd in ons hart Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en warme woorden van medeleven, die wij ontvingen na het zo plotse overlijden van onze lieve ouders en grootouders en Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden maar uw belangstelling en betrokkenheid was en is voor ons een grote steun. Dorothy en Hans de Potter-d'Hooghe Yannick en Anne Myrthe en Simon Oostburg, november 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en de vele kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. J. de Jonge-Hamelink Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Axel, 28 november 2015 Mede namens Tamara en David wil ik een ieder bedanken voor de blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van vader en opa een man die ons zeer dierbaar was en zal blijven en die we nooit zullen vergeten. Dank aan Ronny Geernaert van uitvaartverzorging 'De Nachtzon' voor de nette, sobere uitvaart zoals pa het heeft gewild. Corrie Waebeke Willemsen Voor alle belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. E. Nieuwenhuijse-van Gilst Kinderen en kleinkinderen Hoedekenskerke, november 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid en de vele kaarten die wij mochten ontvangen hebben ons goed gedaan. Familie Antheunis-Obrie Familie de Buck-Obrie Axel, november 2015 Een hand, een woord, een gebaar doet je zo goed als je iemand die je liefhebt, verliezen moet. Flartelijk dank voor uw warme belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma Bert van de Pas Trudy en Richard Vermue-van de Pas Leandra en Alissa in mijn hart zal ik je bewaren en je naam blijven noemen als maar opnieuw We zullen altijd het vele meeleven blijven herinneren toen we afscheid namen van onze lieve Uit de grond van ons hart willen wij iedereen daarvoor hartelijk danken. Rina Schoot-van Cadsand Sandy, Stephan, Annemarie, Madelief Zuiddorpe, november 2015 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Betsie Schippers - Le Bleu kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluis, november 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oud-oma Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaart en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, november 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51