OyarJailai) Familieberichten O IHensenlinq.nl 18 zaterdag 28 november 2015 Jacoba Leendertse - Oele Jacoba Oele Cornelia Wilhelmina Doppegieter - van Sikkelerus Blijde berichten Jacoba (Coby) Leendertse-Oele Corrie Gustaaf Polidor Irma Goethals - Guust - -Sb OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN kijk ook op Het leven is een zachte bries Even is het voelbaar, verdwijnt dan in het niets. Maar hoe vluchtig ook het leven is, herinneringen blijven en verzachten het gemis. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat ze bij mij was, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, mijn mama weduwe van Pieter Willem Leendertse in de leeftijd van 88 jaar. Addie Leendertse 25 november 2015 Correspondentieadres: Egelantierstraat 40 4431 EP 's-Gravenpolder Mama is opgebaard in het rouwcentrum, Gelde- loozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 30 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 2 december om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u de plechtigheid wilt bijwonen wordt u verzocht om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mijn dank gaat uit naar onze huisarts, dr. J.A. v.d. Werff, de medewerkers van SVRZ, de lieve buren en de medewerkers van het Clarahofje voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. De laatste boerin Oele van het Kloetingse Noordeinde is vertrokken weduwe van Pieter Willem Leendertse 1927 - 2015 Familie Duvekot Amsterdam, Den Haag, Goes Met droefheid delen wij u mede dat onze lieve schoonzuster en tante is overleden 22 juli 1927 25 november 2015 Milford (USA) L. Leendertse-Bak Wissenkerke A.J. Leendertse-Meulenberg Kamperland L.W. Leendertse-Verburg Dronten C.H. Leendertse L. Leendertse-Sandee Neven en nichten Op vleugels van de wind als een vlinder meegevoerd naar de achterkant van de regenboog terug naar het licht onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma, Zierikzee 06-12-1924 Oost-Souburg 26-11-2015 sedert 1998 weduwe van Johan Doppegieter Tiel: Frans Doppegieter en Stella Luites Ian Luites en Kirsty Spoelder Amy Luites en Wesley van Kuilenburg Vlissingen: Carla Doppegieter en Anton Koolwijk Marjolein en Richard Schaake Elise Landowski en Anton Evers correspondentieadres: Lieftinckstraat 55, 4384 EX VLISSINGEN Wij nemen afscheid van haar op dinsdag 1 december om 11.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Corrie was geen bloemenliefhebster, maar wel een "poezenmens". Daarom i.p.v. een eventuele bloemenhulde liever een gift voor de Stichting Scheldekat, waarvoor in het crematorium een collectebus aanwezig zal zijn. Ook degenen, die zich betrokken hebben gevoeld bij het leven van Corrie, maar mogelijk geen rouwkaart hebben ontvangen, worden van harte uitgenodigd voor de uitvaart. Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien... - A. Roland Holst In liefde losgelaten mijn zorgzame man, onze pa en opa echtgenoot van Liesbeth de Meijer Zandstraat, 7-3-1929 t Zandstraat, 26-11-2015 ZandstraatLiesbeth Goethals-de Meijer BestWalther en Juulcy Goethals-Pluijm Marcel en Maike Jolijn en Joost IJzendijke Marleen en Eugène Dellaert-Goethals Elsemieke Astrid Loes en Jorn GentSusan en Alex Bauwens-Goethals Nils en Nena ZandstraatAlbert en Vera Goethals-Van Hecke Manon en Tijs Thijs en Kirsten Bas Zandstraat 10 4551 LH Sas van Gent Woensdag 2 december is er vanaf 9.45 uur gelegenheid de familie te condoleren in de H. Maria Hemelvaart Kerk aan het Philipsplein te Philippine, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Dinsdag 1 december is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid van Guust te nemen in uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag ofeenjubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 ©familieberichten@wegenermedia.nl www.familieberichtenonline.nl Opl(UIKI^iJf-!n Hennen van der Lek en Aleuarsdrt Prinsen (UrWrt»»,! Libby Eelt ink I'd 1 I «è-V'full F "jTT ij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50