Colofon Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Richard Rudoif de Visser Richard de Visser Adriaan de Waal nilieberichten Richard de Visser ONS HART BLOEDT Hoog in de bomen voelde je je vrij Die stellen geen vragen daar was je echt blij Ik mocht je dragen onder mijn hart, bracht je op deze wereldmaar die was voor jou te hard. Mijn armenmijn hart, ze stonden wijd open Je kon altijd zo weer binnen lopen Bij me lachenschuilen, gewoon terugkomen Je had echter je eigen dromen. Lief, lief kind, ons hart bloedt, maar ik respecteer je keus en laat je gaan Terug naar de natuur, je bomen en wens je daar een rustig en pracht bestaan. VOOR ALTIJD IN ONS HART GOEIE REIS Hij besloot zijn eigen weg te gaan onze lieve zoon, broer en levenspartner Vlissingen t Sittingboume 3 september 1990 21 november 2015 Martin en Heieen Anne Lotte en Ronald Amber V Correspondentieadres J.W.Thibautstraat 23 4336 EA Middelburg Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Richard op dinsdag 1 december om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Waarna wij samen Richard terug geven aan de natuur, zijn bomen, zijn keus en dromen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer. 'Richard hield van bomen en daarom vragen ïVe u hem een mooie talfmee te geven opzijn laatste reis. Respecteer hierbij het natuurschoon. Diep geschokt en erg verdrietig zijn wij door het onverwachts overlijden van onze lieve kleinzoon en neef We wensen Martin en Heieen, Anne, Lotte en Ronald en Amber kracht en Gods nabijheid toe in dit grote verlies C. de Visser N. de Visser-Lievense Anja en Jan Verhage-de Visser Jaco en Monique de Visser-Potter Ingrid en Huib Goedegebure-de Visser en kinderen ...dat u heden geboren is de Zaligmaker, welke is Christus, de Heere. Lukas 2:11 Op dankdagmorgen is overleden mijn lieve man en onze lieve vader en opa. Wij blijven bedroefd achter, maar geloven dat hij door de HEERE is thuisgehaald. Kortgene, 1 februari 1936 Goes, 25 november 2015 C. de Waal-Hoekman Ria Allemekinders-de Waal en Jan Allemekinders Jankees de Waal en Marja de Waal-van Voorthuijsen Arjan de Waal en Selma de Waal-den Braber Jetty Vogel-de Waal en Pieter Vogel Hanja en Martijn, Arida en Hishem, Rayan, Yara, Marije, Gerarda, Davide en Michiel Else, Jalien, Hanna, Adriaan, Willem Mayke en Arjan, Thijs, Anouk en Sander, Daan, Mare, Lindy Berjan, Japke, Art Egelantierstraat 82 4431 EP 's-Gravenpolder Zaterdag 28 november is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 16.15 uur tot 17.15 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 30 november om 14.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Richard de Visser De bomen dorren in het laat seizoen, En wachten roerloos de nabije winter. Wat is dat alles stil, doodstil..ik vind er Mijn eigen leven in, dat heen gaat spoên W.Kloos Verslagen en intens verdrietig zijn wij dat onze fieve kleinzoon en neef op de leeftijd van 25 jaar is overleden. We zullen hem missen. Borssele: Opa en Oma Snelders Grijpskerke: Ruud Visser en Cora Schout Nienke Selma Amemuiden Petra en Theo Baas Lisa Niels We wensen Martin, Heieen en de kinderen de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. vrijdag 27 november 2015 15 Geen bloemen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Met groot verdriet nemen wij geheel onverwacht afscheid van Richard. Frans en Jan Marijke en Ijlke Sarin en Johan en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73