Familieberichten O IHensenlinq.nl Overladen "N 14 vrijdag 27 november 2015 kijk ook op Overleden ons lid en trouwe supporter Adriaan Francke Enige en algemene kennisgeving Maria Wilhelmina Pieternella Jacobs Rietje Cornelia Sara Remeeus - Conny- Joëy Jaap van Weele Jaap van Weele Jaap van Weele Bevorderd tot Heerlijkheid Ik sla mijn ogen op naar de bergen van waar komt mijn hulp Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121: 1-2 In de zekerheid van het geloof, is na een zorgzaam leven en een ziekbed van enkele maanden, rustig ingeslapen Margrieta (Gré) Roelands - van de Visse Weduwe van Pieter Daniël Roelands Goes, 13 april 1931 Goes, 25 november 2015 Uit aller naam: Leger des heils Afdeling F&M Spoordreef 10 1315 GN Almere De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 2 december om 11.30 uur in de aula van het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u de dienst bij wilt wonen wordt u verzocht om 11.15 uur aanwezig te zijn. Na de dienst is er gelegenheid elkaar ontmoeten in de condoleance-ruimte van het crematorium. te De Uitvaart Informatie Hulplijn Voor wie zijn we er? Uitvaart Informatie Hulplijn 0800 - 4444 000 rvj uitvaartinformatiehulplijn.nl *xl info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Bestuur en leden v.v. De Meeuwen Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus en schoonzus, onze tante en oud-tante Breskens, 10 juli 1932 t Terneuzen, 25 november 2015 Zij was bijzonder, apart en eigenzinnig. Breskens Middelburg Goes Breskens: Jan en Magda Jacobs - Risseeuw Jan en Annemie Dorien Renée en Giel, Gieltje Jacqueline en John Correspondentieadres: Molenwater 1-105, 4511 BN Breskens De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 30 november om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na het afscheid bent u welkom in de koffiekamer. Wij bedanken het personeel van Ter Schorre, woning D2 voor de liefdevolle verzorging. Ik heb gevochten Ik heb verloren Conny, november 2015 Intens bedroefd om haar afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte is overleden mijn dierbare vrouw, onze lieve ma en oma echtgenote van Luuk R.A.J. Pieters Ouwerkerk, 1-12-1946 IJzendijke, 25-11-2015 Philippine Philippine Luc Pieters Abdon en Monique Pieters-van 't Westeinde Dylan Terneuzen Corina en John Bolleman-Pieters Megan Kyra Posthoornstraat 2 4553 AA Philippine Maandag 30 november is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Conny te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de doctoren van UZ Gent, afd. oncologie en de medewerkers van Zorgcentrum Emmaus te IJzendijke, voor de goede zorg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Goes, 9 november 1941 - Kloetinge, 25 november 2015 Onze Jaap is er niet meer. Ten onder gegaan aan de ziekte die bij hem niet genezen kon worden. Alles ondergaan wat binnen de mogelijkheden lag totdat hij uitbehandeld was. Lieve lieve Jaap, met je grote hart. Daar was plaats voor Robert en Matthew en ook voor mij, Ineke. Wederzijdse liefde, nu en altijd. Een geest zo sterk als een beer. Een lichaam uiteindelijk toch te teer. Een wijsheid niet te evenaren. Een wilskracht niet te bedaren. Een vechtlust bijna niet te temmen. Alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen. Woorden van dank schieten te kort voor de medewerkers van de buurtzorg - Goes Oost. Zij waren in dit moeilijke jaar onze helden. Kloetinge: Ineke van Weele - Galenkamp (eerder weduwe van Bob Lentink f 1975) Kloetinge: Robert Lentink Nieuwdorp: Matthew Lentink en Hélène Moison Ook dank aan: Familieleden, buren en vrienden die ons zo bijgestaan hebben. Onze huisarts Dr. Schoot. Staf en medewerkers van UZA Antwerpen. Met name de artsen Roeijen, Spécenier en van de Brande. Vrienden van het Culinair Gilde Zeeland. Op woensdag 2 december om 15.00 uur nemen we afscheid van Jaap in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid uw troost en medeleven te delen in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Oude Noteweil2 4481 CM Kloetinge Het is goed zoals het is, maar het had niet zo moeten zijn Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij ons gaf, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Kloetinge: Ton van Weele Gea Slagter Baard: Conny Wagenvoort-van Weele Arie Wagenvoort Willem Broos Zij die wij liefhebben en verloren, zijn niet meer waar zij waren, maar zij zijn altijd waar wij zijn. Een laatste groet aan onze dierbare zwager en oom Bescheidenheid en geduld sierden hem. Goes: Gosien Galenkamp Lex van Stekelenburg Maaseik (B): Chris Galenkamp, Mike "Liefde houdt niet op waar het leven eindigt" Je stond altijd voor ons klaar, onbaatzuchtig en bescheiden zoals je was. Lieve ome, opa Jaap wat zullen we jou gaan missen! Liefs, Stephanie Jan-Kees, Steyn, Lucas Vanessa Arjen, Carmen Jens v De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72