Ovarlailsf] If) mensen inq.nl Familieberichten Julia Maria Heijens-Kramers Richard Gerardus Heijens Irena Maria Steel-van Bastelaar Enige en algemene kennisgeving Maria Wilhelmina Pieternella Jacobs Rietje Ik heb gevochten Ik heb verloren Cornelia Sara Remeeus - Conny- Cornelia Sara Pieters-Remeeus - Conny- Conny Pieters-Remeeus Sjaakde Hulster Willebrordus Laurentius van't Westeinde - Willy- Willy van 't Westeinde Familieberichten kijk ook op vrijdag 27 november 2015 19 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Frank en Els Heijens-de Schepper Martijn en Natalie, Maxim, Julian Jeroen en Anja, Stef Oostburg: Monique en Etiënne Braem-Heijens Maarten en Anke, Siem, Melle Steven en Mieke Thijmen en Nathalie Carlijn en Sebastiaan 24 november 2015 Correspondentieadres: van Ossstraat 9, 4561 MJ Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op zondag 29 november van 15.00 tot 15.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 30 november om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Hulst, aan de Van der Maelstede- weg. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De grenzeloze liefde, die zij naar ons heeft uitgestraald, wordt nu in eindeloze herinnering vertaald. Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze mam en oma echtgenote van Johan Joseph Steel Boschkapelle, 15 oktober 1935 fAxel, 25 november 2015 Johan Steel Connie en Gerard Marken Catalina Mairen Burchtlaan 6 4571 HR Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 30 november om 14.00 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus en schoonzus, onze tante en oud-tante Breskens, 10 juli 1932 tTerneuzen, 25 november 2015 Zij was bijzonder, apart en eigenzinnig. Breskens: Jan en Magda Jacobs - Risseeuw Middelburg: JanenAnnemie Goes: Dorien Renée en Giel, Gieltje Breskens: Jacqueline en John Correspondentieadres: Molenwater 1-105, 4511 BN Breskens De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 30 november om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na het afscheid bent u welkom in de koffiekamer. Wij bedanken het personeel van Ter Schorre, woning Dl voor de liefdevolle verzorging. Conny, november 2015 Intens bedroefd om haar afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte is overleden mijn dierbare vrouw, onze lieve ma en oma echtgenote van Luuk R.A.J. Pieters Ouwerkerk, 1-12-1946 Philippine Luc Pieters t IJzendijke, 25-11-2015 Philippine Abdon en Monique Pieters-van 't Westeinde Dylan Joëy Terneuzen Corina en John Bolleman-Pieters Megan Kyra Posthoornstraat 2 4553 AA Philippine Maandag 30 november is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Conny te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de doctoren van UZ Gent, afd. oncologie en de medewerkers van Zorgcentrum Emmaus te IJzendijke, voor de goede zorg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Na een ongelijke strijd hebben we afscheid moeten nemen van mijn zus, schoonzus en onze tante Wim en Truus Willy en Birgit Anouk, Lo'is Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Luc, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Emma Judith Pieters Zuster Innocentia (Hilda) Pieters Erik Pieters en Annie de Bakker t Ria Pieters en Benny Spuesens Neven en nichten Vandaag nemen we afscheid van onze Broeder "El Pelegrino" Wij wensen Sjaak een vredige reis op de eeuwige zee. We wensen Corrie, kinderen en de familie veel kracht en sterkte toe. Orza! Frères de la Cöte, Breskens Waarom al dat vechten Waarom al die pijn Je wilde nog zo graag Veel langer bij ons zijn Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie jaren die we samen met hem gehad hebben, moeten we afscheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Hilda de Sutter Groede, 13 maart 1944 t Oostburg, 25 november 2015 Oostburg Veldhoven Breskens Hilda van 't Westeinde - de Sutter Ronnie en Maartje van 't Westeinde - Kemps Lara, Iris, Jay Margo en Rik Oosterling - van 't Westeinde Dirkje, Neeltje familie Van 't Westeinde familie De Sutter Mr. J.E. Risseeuwstraat 5 4501 CV Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in Oostburg op maandag 30 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostburg. Gelegenheid tot condoleren van de familie vóór de afscheidsdienst van 10.00 tot 10.25 uur achter in de kerk. Onze dank gaat uit naar Dokter F. de Veirman, medewerkers van ZorgSaam Thuis, artsen en medewerkers van ZorgSaam Ziekenhuis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig door het grote verlies en met veel respect dat hij zo moedig heeft gestreden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer en zwager We leven intens mee met Hilda, Ronnie en Maartje, Margo en Rik en hun kinderen en wensen ze heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Leo en Annie Reinier Johan en Jacqueline t Remie en Anita Ria en Piet Clemens Gerard en Lucie Lidwien en Rudi Corrie en Michel Heieen en Henk Lizet en Hans Jos en Ina E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51