Colofon Mr. Adri Smits amilieberichten Waar werd oprechter trouw, dan tussen man en vrouw ter wereld ooit gevonden? Twee zielen gloênde aaneengesmeed, of vastgeschakeld en verbonden in lief en leed. Joost van den Vondel Met veel verdriet geven wij u kennis, dat thuis rustig is overleden mijn liefste, mijn echtgenoot, onze geweldige papa, schoonvader en trotse opa Adriaan Martinus 25 november 1933 119 november 2015 Luitenant-kolonel b.d. van de Militair Juridische Dienst Advocaat en Procureur Wij zijn intens dankbaar voor de rol die hij in ons leven heeft vervuld en bewonderen zijn onnavolgbare moed en doorzettingsvermogen. Koos Smits- de Baar Addy Smits en Gabriëlle Rademakers Noralie, Robert Iti-Marije en Erwin Klein Woolthuis- Smits Sander, Jasper, Rutger In overeenstemming met zijn uitdrukkelijke wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden d.d. woensdag 25 november op het R.K. gedeelte van de Gemeentelijke Begraafplaats te Bennekom. Correspondentieadres P a Monuta Hofrust t.a.v. K. Smits- de Baar Edeseweg 46a 6721 JX Bennekom kijk ook op UZZL Overtoom Groen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74