Familieberichten JüóKèUff] DvsrJüilüfi kükookop q fflensenlinq.nl 14 donderdag 26 november 2015 Ab Wouters Joop en Marie Wattel - van Bendegem Geheel onverwacht ontvingen wij het bericht van het overlijden van Herman Bomer Wij wensen onze collega Ludie, maar ook Mare, Marloes en hun naasten alle sterkte toe bij het opvullen van de stilte die zo plotseling ontstaan is. Bestuur, directie en personeel Pontes Pieter Zeeman Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Cees van Damme In de periode van 1978 tot 1994 was hij raadslid en wethouder van de voormalige gemeente Kortgene. Van 1995 tot 1998 was hij wethouder van de gemeente Noord-Beveland. Zijn inzet en ideeën zijn waardevol geweest voor de gemeenschap. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Namens de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, C.H. Poortvliet be., drs. D. Sinke, M.J.A. Delhez MSc, de raadsgriffier de secretaris de burgemeester Cees van Damme De Uitvaart Informatie Hulplijn Als je ouder ivordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij, dat je nu de rust is gegeven. Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij heeft ondervonden in het verpleeghuis "Ter Reede", Vondellaan woning 3, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen onze lieve vader en opa Ab Wouters sinds 9 november 2008 weduwnaar van Leny de Wolf in de leeftijd van 88 jaar. Oost-Souburg: Ellen van Boven - Wouters Kees van Boven Marcel en Lianne 0? Lenny en Arjan Bas, Joris Lisette en Robert Middelburg: Pieter Wouters Miranda Wouters - Blokpoel Jimmy en Andrea Devin Ruben Bibia Danitsja Middelburg: Leonie van Zweden - Wouters Henk van Zweden Ramona Xochyl Kloetinge: Hans Wouters Lourine Wouters - Leendertse Jasper Gijs Vlissingen, 24 november 2015 Correspondentieadres familie van Boven - Wouters Vlissingsestraat 197, 4388 HC Oost-Souburg Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Toren- tijdweg) te Middelburg. Hier is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op vrijdag 27 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 30 november om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, hierna zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op de leeftijd van 88 jaar is onze lieve broer, zwager en oom overleden Axel: Co Wouters (in herinnering) Fien Verpoorten (in herinnering) Kapelle: Els Riddersma-Wouters Aldert Riddersma (in herinnering) Vlissingen: Marian de Wijze-Luermans Bram de Wijze neven en nichten J Dankbaar dat hij zo lang in ons midden heeft mogen zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze geliefde zwager en oom Ab Wouters L. Willeboordse W.L. Willeboordse-de Wolf W.P. de Wolf (in herinnering) C. de Wolf-Cornelisse R.A. Visser (in herinnering) P. Visser-de Wolf (in herinnering) C. de Wolf (in herinnering) N.M. de Wolf-Dekker (in herinnering) A.J. de Wolf (in herinnering) neven en nichten Leunis Jacobus Geldof Leunis, 1965 - 26 november - 2015 Vandaag zijn onze lieve ouders en opa en oma 50 jaar getrouwd. Wij zijn samen met hen blij en dankbaar dat God al die jaren nabij was. Marjolein en Harry Wouter, Marit Wouter, Anna, Thijs Hans en Mariëlle Aron, Rachel, Thomas Annelies en Pieter Lisa-Marie Palsterstraat 28, 4354 AM Vrouwenpolder We hopen dit later samen te vieren. 000<XxX>00<X>0<X>0<X>0<X>00<XXXXXX>0<x>000000<X>0<XXXX>0<X>00 Onlangs bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Cees was gedurende een lange periode, onder meer als raadslid en wethouder, actief voor de VVD op Noord-Beveland. Wij wensen zijn naasten heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens: VVD-afd. Noord-Beveland Giel de Kanter voorzitter Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 r- Enige en algemene kennisgeving Vandaag is de dag, hij komt maar één keer, morgen dan is het vandaag al niet meer. Niet zeuren, geniet van het leven, het mag, maar doe het vandaag, want vandaag is de dag. Een bijzonder mens is van ons heengegaan, mijn lieve man, mijn vader, onze stiefvader, opa en broer Domburg Aagtekerke 1 juni 1930 21 november 2015 Tina Geldof-Bot Marjanne Geldof (in herinnering) Ellen Geldof en Hans van Laar Sjanne Fenna Stiefkinderen Kojan en Anne Geldof Correspondentieadres: Papegaaienburg 39 4386 DA Vlissingen De crematie heeft in besloten familie kring plaatsgevonden. Wij zullen je missen Als een Een Onze vader en opa. Bedankt voor alles XXX Danny en Claudia Tlmo Jean-Paul en Anja Sander Ramon en Melany John en Paula Nathalie Denice Jean Achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73