Meisjes volgen voorbeeld van Kendall Jenner, Cara Delevingne en GTST-soapies 0* ik maak graag kennis met La Jasse en bestel Excellence pakket(ten) voor 59,95 per pakket Stephanie Keja (25) en Mariska Vermeulen (27) Minister Dijsseibloem ziet nog kansen voor Belastingplan De nieuwe 'Grand Vin' van de oud-wijnmaker van Mouton-Rothschild NIEUWS 9 De vriendschapstatoeage is een rage onder vrouwen. Tip uit de branche: weinig relaties gaan zo lang mee als zo'n huidversiersel. Tamara de Waal (33) en Linsey de Lang (32) Kendall Jenner, telg uit de alomtegen woordige Kardas- hianclan, heeft er een. Een hartje in twee helften op haar vinger, haar vriendin Hailey Baldwin heeft er precies zo een. En alles wat Kendall heeft, willen hordes vrouwelijke volgers ook. Dit keer is dat een vriend schapstatoeage, de nieuwste rage in tatoeagesalons. Vooral vrouwen vinden het mooi om hun band te vatten in een, vaak kleine, beelte nis op hun lichaam. Populair zijn tekens, zoals het symbool voor on eindigheid, of gedeelde teksten. Dan siert To infinity de pols van de ene vriendin, wat wordt aange vuld met And beyond op de pols van haar hartsvriendin. „We zien met name meiden tussen 16 en 25 jaar hiervoor bin nenlopen", vertelt Ralph Moelker van Tattoo Bob in Rotterdam. „Het is echt de rage van dit mo ment. Vaak komt zoiets over waaien uit de wereld van de ster ren." In het recente verleden was Baywatch-babe Pamela Anderson een lichtend voorbeeld, niet al leen met het prikkeldraad om haar bovenarm, maar ook met de getatoeëerde trouwring die ze deelde met ex-man Tommy Lee. Niet alleen Kendall Jenner wijst de wereld op de mogelijkheid van de gedeelde tatoeage, ook topmo del Cara Delevingne legde haar vriendschap met collega Jourdan Dunn eerder vast op haar zij. Bei den lieten DD tatoeëren, de eerste letters van hun achternamen. Dichter bij huis hebben ook soa- pies Marly van der Velden en Caro- lien Spoor Goede Tijden Slechte Tij den) een 'BFF (bestfriends forever) tattoo'. Op hun beider voet prijkt de tekst Once upon a time... Voorzitter Hugh Stoffers van vereniging voor tatoeëerders BVTP plaatst een kanttekening bij deze nieuwe hype. „Een tatoeage gaat langer mee dan welke relatie ook, zeg ik altijd. Je moet wel heel goed bevriend zijn, wil je dit doen. Aan de andere kant: als je een oneindigheidsteken hebt la ten zetten en de vriendschap is over, zijn er altijd nog duizenden anderen met dezelfde tattoo." 'Mocht de vriendschap ooit overgaan dan staat de tattoo voor de goede herinneringen die we hebben' Het idee voor een geza menlijke tattoo is spon taan ontstaan. Stephanie ging een nieuwe tattoo laten zetten, hartsvrien din Mariska vergezelde haar. Toen de naald nog net niet in de huid zat, bedacht het tweetal dat het leuk zou zijn om de zelfde tattoo te nemen. Het volgende moment stonden ze buiten met beiden een hartje op borsthoogte, zo'n beetje onder de bh-rand. „Wij zijn hartsvriendinnen, letterlijk nu", lacht Maris ka. Mocht de vriend schap ooit overgaan, dan hebben de vriendinnen nog geen spijt van hun hartjes. Mariska: „Dan staat het voor de goede herinneringen die we hebben." Ze kennen elkaar nog maar twee jaar, maar het was meteen raak. „We hoeven elkaar maar aan te kijken en we weten hoe het zit", zegt Ta mara erover. „Het is een vriendschap voor het leven." Linsey vult aan: „We zitten allebei in een roerige tijd, waarin we veel steun aan elkaar hebben." Deze zo mer gingen ze voor een vriend- schapstattoo, op de kop af twee jaar na dat ze hun eerste bakkie samen dron ken. Ze kozen voor een flinke beelte nis, Linsey houdt niet zo van het priegelige werk. De Brabantse da mes zijn dol op tat toos. Ze zouden er ook best een met andere vriendin nen willen delen, maar die zijn er niet erg happig op. Minister Jeroen Dijsseibloem van Financiën ziet nog steeds kansen om het Belastingplan half december toch door de Eer ste Kamer te krijgen. Dijssei bloem zei dat het kabinet nog 'verschillende mogelijkheden' heeft om de wensen van Sena toren 'zeer serieus' te nemen en hen over de streep te trek ken. Wat die mogelijkheden zijn wilde hij niet zeggen. Wel zei hij dat niet vergeten moet worden dat veel partijen het ei genlijk eens zijn over het doel van het Belastingplan: de nood zaak om de lasten op arbeid te verlagen. Het kabinet weet zich in de Eerste Kamer verzekerd van de steun van WD, PvdA en CDA. Die drie partijen heb ben samen 33 zetels, nog vijf te kort voor een meerderheid van de 75 Senatoren. Strandt het Be lastingplan op 15 december in de Eerste Kamer, dan gaat ook de beloofde lastenverlichting van 5 miljard euro niet door. Klimrek valt om, kinderen gewond Op een basisschool in Schiedam zijn gisteren kinderen lichtgewond ge raakt toen een klim rek omviel. Negen scholieren zijn voor controle naar een ziekenhuis ge bracht. De meesten hebben schaafwon den. Het gebeurde in de gymzaal tij dens zogeheten pie- tengym.. Onbekende ziekte doodt kinderen Tientallen kinderen in Indonesië, vaak nog geen zeven jaar oud, zijn gestorven aan een mysterieu ze ziekte. Volgens gezondheidswer kers in het district Mbuwa op Papua zijn al 41 kinderen overleden door de aandoening. Die be gint als een milde griep maar blijkt al snel dodelijk te zijn. WD: PvdA klimaatplan is onrealistisch De WD wijst het klimaatplan van de PvdA op alle fron ten af. De doelstel lingen van het wets voorstel van PvdA en GroenLinks zijn onrealistisch, aldus de WD. De twee partijen willen on der meer dat de uit stoot van kooldioxi de in 2050 met 95 procent is vermin derd. (fr-atis Nu voor slechts 59,95 per pakket y krjjgt. GRATIS thuisbezorgd! Bestel gemakkelijk online via www.wijnbeurs.nl/krant WIJNBEURS WOENSDAG 25 NOVEMBER 2015 Vriendschap is: dezelfde tattoo door Heieen Boex Mariska Vermeulen heeft dezelfde tattoo als Stephanie Keja Hartsvriendinnen Mariska en Stephanie (r) en hun tattoo, foto Peter Franken Linsey en Tamara (voorgrond). foto Koen Verheijden DEN HAAG SCHIEDAM JAKARTA DEN HAAG De Wijnbeurs biedt u de unieke mogelijkheid een zeldzaam goede rode wijn aan te kopen met 50% korting! Deze super Cuvée is de nieuwe trots van de wereldberoemde Patrick Léon. Hij maakte jarenlang de Ier Grand Cru Pauillac van Chateau Mouton-Rothschild en samen met Alexis Lichine de 2e Grand Cru Margaux van Chateau Lascombes. Samen met Bruno le Breton maakte hij deze excellente 'Grand Vin' uit 2012. Aéjeree c/ 5 flessen 2012 Domaine de La Jasse,'Réserve d'Excellence' 1 Magnum fles 2012 Domaine de la Jasse 'Réserve d'Excellence' GRATIS Luxury Hotel Cadeau Voucher GRATIS origineel La Jasse kelnersmes GRATIS thuisbezorgd Aanbod geldig tot 9 december 2015 I *Voor voorwaarden zie: www.wijnbeurs.nl/krant Telefonisch bereikbaar ma. t/m vrij. 8.30 -17.00 uur en za. 10.00 - 14.00 uur. (0294 - 788 103) Of vul de bon in en stuur deze in een ongefrankeerde envelop naar: De Wijnbeurs, Antwoordnummer 604, 8400 VB Gorredijk Voorletters: Afleveradres: Postcode: Dhr./Mevr_ -Woonplaats:- Telefoonr Emailadres: Betaling per digitale factuur na levering. Vul uw e-mail adres voor het ontvangen van uw digitale factuur en 'track and trace' code. 20151125KRANT 'Geen 18, geen alcohol' (J- 205332

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 9