Familieberichten r fjyaïJyfJan kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 25 november 2015 c Herman Bomer Adriaan Francke Adriaan Francke v J Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze zwager, Adriaan Francke Cathrien Adriaanse-Faasse Jo Adriaanse-Pouwelse Neven en nichten Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze beste zwager en oom Cees van Damme Rien en Anneke van de Linde - de Regt Petra en Erwin Conny en Frank We wensen Janny, Liande, Lennard en Annebeth en de kleinkinderen veel sterkte toe nu ze hem moeten missen. Kortgene, 24 november 2015 Diep geschokt en intens verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden na een tragisch ongeval van onze neef Jackie Grootjans Wij wensen Mariëtte, Esmée en Thijs, Rachelle, Céleste en oma Magda en verdere familie heel veel sterkte toe. Oom Arie en tante Matty Erwin en Charlotte Emma en Manon René en Miriam Norah en Roos Yerseke, november 2015 We ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze broer, zwager en oom Huib Harinck in de leeftijd van 69 jaar. Addi en Wim de Smit-Harinck lanny en Peter Krijger-Harinck neven en nichten Izak (Sjaak) de Hulster Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sonja van Stel-Schoof oud-collega van de afdeling Dienstverlening en echtgenote van PvdA-fractieondersteuner Hans van Stel Haar overlijden en de kwetsbaarheid van het leven laat ons sprakeloos, maar de herinneringen aan haar warme persoonlijkheid zijn blijvend. gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders collega's afdeling dienstverlening, en overige collega's en directie van de gemeente Reimerswaal Jaap van de Guchte Jaap van de Guchte Jaap van de Guchte Jaap van de Guchte Wij zijn geschokt en diep bedroefd door het plotselinge overlijden van Herman was ruim acht jaar lang voorzitter van de dorpsraad Scharendijke. In die functie leverde hij met grote inzet en enthousiasme een belangrijke bijdrage aan de leefbaarheid van ons dorp. Wij herinneren hem als een warme persoonlijkheid met een grote maatschappelijke betrokkenheid. Wij wensen Ludie, Marloes en Jasper, Mare, Monique en Feline veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Dorpsraad Scharendijke Scharendijke, 24 november 2015 Na een leven van ruim 86 jaar te hebben geleefd op zijn eigen karakteristieke wijze is heengegaan onze (schoon) vader, opa en overgrootvader weduwnaar van Neeltje Adriana Adriaanse Zoutelande 16-06-1929 Middelburg 23-11-2015 André en Corry Francke Arjo en Sanne, Noa Floor en Truida Francke Floris Martijn Bea en Sennie Conté-Francke Jordy en Marianne, Dion Verona en Lennard, Juno Adri en Ina Francke Miranda en Marcel, Mees Denis en Esmee Jan Kees en Sarijke Francke Bastiaan, Sophie Tim en Heather De afscheidsdienst zal worden gehouden in de Catharina kerk te Zoutelande op zaterdag 28 november om 10.45 uur, geleid door Ds. G. J. Ruitenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Catharinakerk tot 14.00 uur. Correspondentieadres: Timmerstraat 8, 4374 AS Zoutelande. Namens de familie speciale dank aan het personeel van Zorgstroom Walcheren en het Sint Jans Hospice De Casembroot te Middelburg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. "N Heden is overleden mijn broer en zwager C. Francke A.J. Francke-van Rooijen Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Sjaak was medeoprichter en onze bevlogen en inspirerende Voorzitter van onze vereniging. Wij zullen zijn inbreng en organisatie voor onze maandelijkse uitstap missen. We condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Leden en Bestuur Koperen Passer Nederland Groep N4 Delta. ö&l n, (fib n £3) We staan niet altijd stil bij het woord 'samen Maar het is een groot gemis als 'samenuit je leven is Na alle fijne jaren die we samen hebben beleefd, hebben we geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa 'Aapie' In de leeftijd van 58 jaar. Echtgenoot van: Maria Vader en schoonvader van: Jason en Sione Opa van: Dex Vader en schoonvader van: Melissa en Pascal Opa van: Tess Correspondentieadres: Monuta De Voorzorg Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen Op zaterdag 28 november om 11.00 uur zal er een afscheidsdienst worden gehouden in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. In plaats van kaarten willen we jullie met deze advertentie bereiken. Verslagen zijn wij door het veel te vroege verlies van onze zwager en oom Heinkenszand: Corry en Rien Zuidweg Oudelande Leo en Gaby Myrthe, Duuk Lijke, Jesse en Anique Graauw: Arno en Karin Steigerwald Hulst: Sander en Linda Tygo Vlissingen, 24 november 2015 Nooit meer een teamfoto Nooit meer samen lachen Zaterdag is vanaf nu anders Maar je bent altijd in onze gedachten Jij blijft onze leider! Wij wensen zijn vrouw Maria, onze aanvoerder Jason, dochter Melissa en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Spelers en begeleiders GPC Vlissingen 3 Vlissingen 22 november 2015 Plotseling is overleden ons lid Jarenlang was Jaap actief bij GPC Vlissingen. Als voetballer, als leider, maar ook als vader die naar zijn zoon kwam kijken. Wij zullen hem missen. Wij wensen Maria, Jason en Melissa veel sterkte toe met dit plotselinge verlies Bestuur en leden van GPC Vlissingen Vlissingen, 22 november 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63