r Overladen Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Elisabeth Maria Jozef Bakker-van Mechelen Anna Geertruida Vreeke-Pieters Of O ^amj|jeberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: k 0800 - 4444 000 Bep Antonius Petrus Bakker Jaap van de Guchte Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma overleden te Goes op 22 november 2015 weduwe van Thomas Vreeke -Anna- in de leeftijd van 96 jaar. HeinkenszandGretha Traas-Vreeke Henk Traas f 11 september 2014 Vee re: Ad Vreeke Gerda Vreeke-Tournoij Boxmeer: Nellie Suanet-Vreeke Jan Suanet Bergen op Zoom: Rien Vreeke Mariëlle Vreeke-Vriens Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar al het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel, afd. Mooije Staak 1 te Goes voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Antwerpsestraatweg 433,4625 AB Bergen op Zoom. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 28 november om 9.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 9.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Izak (Sjaak) de Hulster Het adres voor een respectvof afscheid. Telefonisch: Per email: Via de website: Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Degenen die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is stil van ons heengegaan onze lieve en zorgzame ma en oma weduwe van Bergen op Zoom, Hulst, 28 februari 1934 21 november 2015 Groningen: Han en Remco Jorien en Mare Ellen en Mare Wouter Amersfoort: Aart en Elisabeth Veerle Jasmijn Heerenveen: Miek en Wijnand Laura Tim Kortenhoef: Ine en Anthony Robin Stijn Niels Neerbeek: Joep en Karin Benthe Meike Correspondentieadres: Glacisweg 20, 4561 HG Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 26 november van 19.00 tot 19.30 uur en op vrijdag 27 november van 13.00 tot 13.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden om 14.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Plotseling is overleden ons lid Jarenlang was Jaap actief bij GPC Vlissingen. Als voetballer, als leider, maar ook als vader die naar zijn zoon kwam kijken. Wij zullen hem missen. Wij wensen Maria, Jason en Melissa veel sterkte toe met dit plotselinge verlies Bestuur en leden van GPC Vlissingen Vlissingen, 22 november 2015 woensdag 25 november 2015 15 Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Sjaak was medeoprichter en onze bevlogen en inspirerende Voorzitter van onze vereniging. Wij zullen zijn inbreng en organisatie voor onze maandelijkse uitstap missen. We condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Leden en Bestuur Koperen Passer Nederland Groep N4 Delta. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. LI kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43