Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 24 november 2015 Jackie Grootjans Jackie Grootjans Jackie Grootjans Ons bereikte het verdrietige bericht dat Jackie Grootjans de vader van onze leerlinge en klasgenote Céleste en van onze oud-leerlingen Esmée en Rachelle is overleden. Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte en Gods liefde en nabijheid toe bij het verwerken van dit grote verlies. We willen er voor Céleste zijn. Klas H2a, mentor, medewerkers, schoolleiding en bestuur CSW Van de Perre Met warme gedachten denken wij terug aan de jaren die we met onze lieve oma hebben gehad. We gaan je missen. Rust zacht, lieve oma Yoeri, Angelique, Isis, Storm, Mies, Tamira en Roxanne Met droefheid hebben wij vernomen het overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster Jannie Buijze-Neels Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. (schoon)zussen, broer en zwagers familie Neels Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat na een geduldig en moedig gedragen ziekte, door de Heere van ons is weggenomen, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overgroot-opa Marinus Abraham Kole echtgenoot van Jorina Kole-van de Gruiter in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: J. Kole-van de Gruiter Oost-Souburg: Heieen en Kees Oud-Vossemeer: Aart en Corrie Vlissingen: Marjan Middelburg: Nella en Jos Dirksland: Jorina en Willem-Arie Klein- en achterkleinkinderen 22 november 2015 Nachtegaalstraat 10 4335 CG Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 26 november van 19.15 uur tot 20.00 uur in de "Ter Hoogekerk", Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. vrijdag 27 november om 10.00 uur in de "Ter Hoogekerk". Aansluitend zal om ongeveer 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Voor Pa, Verdriet kijkt achterom zorgen kijken om zich heen Geloof kijkt naar boven. Dankbaar ben ik voor de extra tijd die we nog kregen. Marjan Kole Marinus Abraham Kole Ps 116:5 De HEERE is genadig en rechtvaardig Onze God is een Ontfermer Na een periode van een ernstige ziekte is door de HEERE weggenomen onze zwager en oom Marinus Abraham Kole echtgenoot van J. Kole-van de Gruiter in de leeftijd van 79 jaar We wensen onze zus en schoonzus met haar kinderen en (achter)kleinkinderen sterkte en de nabijheid en zegen van onze God en Vader. Gouda, Lies Baaijens-van de Gruiter Jo Baaijens Hongarije, Aart van de Gruiter Taborfalva Agi Balars kinderen en kleinkinderen Middelburg, 22 november 2015 Hans Priester Hans Priester Leegte, Een weggevallen plaats In de bloei van zijn leven en met grootse plannen voor de toekomst, nemen wij na een tragisch ongeluk afscheid van onze zeer gewaardeerde medewerker, collega en een bijzonder mens. Necati Subatan Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze collega. Wij hebben hem leren kennen als een vriendelijk en zachtaardig persoon die altijd voor het bedrijf klaar stond. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen familie en allen die bij hem betrokken waren veel sterkte toe met dit verlies. Directie en collega's Sagro Diep geschokt en zeer verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van Necati Subatan Wij kenden hem als een zeer vriendelijk en gedreven persoon. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie alsmede de medewerkers van SAGRO veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ Veel te vroeg is door een tragisch ongeval overleden onze neef Wij wensen Mariëtte en de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Dies, Jo t Leny Henk en Kitty Dylan Chelsea en Killian Wij zijn verslagen door het plotselinge overlijden van onze buurman Wij wensen Mariëtte, Esmée en Thijs, Rachelle, Céleste en de verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Buren van het Veersegat Eduard en Sabine Kooman Klaas en Marian de Nooijer Piet en Lia Schroevers Ben en José van Belzen Joan en José van Belzen Jan en Tonnie Minderhoud Adrie en Annelies de Kam Peter en Riet Alewijnse Wilfred en Jolanda Minnaard Angelo en Gerdine van Belzen en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat na een tragisch ongeval is overleden Echtgenoot van onze collega Mariëtte Grootjans- Marteijn Onze gedachten gaan uit naar Mariëtte, Esmée en Thijs, Rachelle, Céleste, Anja en naaste familie Directie en medewerkers VDS Staal- en Machinebouw BV Nieuwdorp, 20 november 2015 Op de leeftijd van 79 jaar is onze lieve broer, zwager en oom ingeslapen Oost-Souburg: K.A.v.Deursen-Kole P.Th.J.v.Deursen Vlissingen: A.C.Kole t West-Souburg: W.H.Willeboordse-Kole P.Willeboordse t Oost-Souburg: A.C.Duvekot-Kole A.D.Duvekot Vlissingen: A.H.W.v.Eenennaam-Kole J.F.v.Eenennaam Vlissingen: P.L.C.Boucherie-Kole A.C.Boucherie neven en nichten Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze buurman Wij wensen Ida en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Veere: Fam. Besuijen Fam. Breel Fam. Keersemaker gfchtiig Betoud hKffiars Met leedwezen en geschrokken hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker We verliezen in hem een bijzonder betrokken en kundig medewerker die zich altijd enorm voor onze stichting heeft ingezet. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen Namens bestuur en medewerkers van de Stichting Behoud Hoogaars.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62