A ff) Ulensen inq.nl Familieberichten Overladen V i f Hans Krauwel V Maria Eduarda Marieke de Kort Oma Marieke Rust zacht, lieve oma Jannie Buijze-Neels Maatje Cambier Francisca Gerarda Rennefeld Cornelis Antonius Nietvelt Jackie Grootjans Jackie Grootjans Enige en algemene kennisgeving Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader A Goes, 18 februari 1932 t Steinsel, 23 november 2015 Luxemburg: Sary Krauwel - Sinke en familie De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden te Steinsel (Luxemburg). Correspondentieadres: Lenny Steenhuis - Krauwel, Lijzijde 34, 1316 VH Almere kijk ook op dinsdag 24 november 2015 15 De /etters van jouw naam staan in one hart geschreven, we draqen je altijd met ons mee, voor de reet van one leven Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, hebben wij haar in liefde losgelaten. in liefde verbonden met Joop Kints (in dierbare herinnering) Vogelwaarde, 3O november 195Ö Ma de Kort-de Bakker Pa de Kort (in dierbare herinnering) Peter en Vivian Kemco Melissa en Colin Mark en Miriam Dylan Koeie en Fabio Puffel Vogelwaarde, 17 november 2015 Carla en Pon Thomas en Caren-An Mathije Erik en Jessica Keete/, Kayleigh Jeroen en Annemiek /s/s, Nout Femke en Patrick Niek, Anouk Correspondentieadres: Dreef 57, 45Ö6 AM Lamswaarde De crematieplechtigheid heeft naar de wens van Marieke in besloten kring plaatsgevonden. Wij gaan jou heel erg missen! Geef je Opa Joop een dikke X en knuffel van ons. Liefs Isis, Niek, Nout en Anouk Met warme gedachten denken wij terug aan de jaren die we met onze lieve oma hebben gehad. We gaan je missen. Yoeri, Angelique, Isis, Storm, Mies, Tamira en Roxanne Met droefheid hebben wij vernomen het overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. (schoon)zussen, broer en zwagers familie Neels ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vrouw, moeder en oma Echtgenote van Jacobus van Hanegem Retranchement, 8 januari 1929 t Sluis, 19 november 2015 Sluis: Jacobus van Hanegem Sluis: Marga Guillermito Correspondentieadres: Hoogstraat 58, Kamer 7 4524 AD Sluis Een speciaal woord van dank aan Dr. Slock en alle medewerkers en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Strooi uit mijn as voor alle winden, opdat wat eens mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Hierbij laten wij u weten dat van ons is heengegaan *10-03-1937, Amsterdam t 20-11-2015, Terneuzen weduwe van Correspondentieadres: P/A Monuta Terneuzen Bellamystraat 28C 4532 CP Terneuzen Op vrijdag 27 november zal er om 11.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28C te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer aldaar. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat na een tragisch ongeval is overleden Echtgenoot van onze collega Mariëtte Grootjans- Marteijn Onze gedachten gaan uit naar Mariëtte, Esmée en Thijs, Rachelle, Céleste, Anja en naaste familie Directie en medewerkers VDS Staal- en Machinebouw BV Nieuwdorp, 20 november 2015 Veel te vroeg is door een tragisch ongeval overleden onze neef Wij wensen Mariëtte en de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Dies, Jo t Leny Henk en Kitty Dylan Chelsea en Killian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43