Rojer beleeft volgende finest hour c zege op rij geschiedenisboeken bij ATP World Tour Finals Mr -46% SPORT 9 -50% -32% O Voordeeluitjes.nl Kampioen in hotelarrangementen Voordeeluitjes.nl/23-11 3 dagen Ontdek de Eifel 3 dagen All-In plezier bij Kalkar I 4 dagen Winters Sauerland •Jt V* VIER OP EEN RIJ VOOR NOVAK DJOKOVIC te jaar uit mijn carrière." Met zijn Britse kunstwerk in de O2 Arena voltooide Djokovic een bijna perfect seizoen, waarin hij 82 partijen won en er slechts zes verloor. Nog beter dan 2011 en vorstelijk beloond met ruim 17 miljoen euro aan prijzengeld, óók een record. Maar wel met hetzelf de hatelijke hiaat als vier jaar gele den. Want afgelopen zomer strandde 'The Djoker' andermaal in zijn missie om het Parijse Bois de Boulogne met de winnaarstro fee van Roland Garros te verlaten. Alles liep in Parijs voor hem twee weken op rolletjes, Djokovic trok Nadal er onderweg naar de finale van zijn voetstuk. Maar een Zwit serse outsider - Stanilas Wawrin- ka - vergalde het Franse feestje en voorkwam uiteindelijk een Career Slam, het winnen van alle vier Grand Slamtoernooien. Voor Djokovic, overambitieus, blijft er volgend jaar daarom nog genoeg te wensen over. Roland Garros zal ongetwijfeld met stip bovenaan zijn verlanglijst staan. Gisteravond wilde hij nog niet zo ver vooruit kijken. „Ik ga eerst op vakantie en een beetje nagenieten van dit jaar", zei de Serviër, die de overwinning als de ideale verjaardagsgift voor zijn coach Boris Becker beschouwde. „Geef mij wat tijd om mijn batte rij op te laden. Dan ga ik daarna wel over het volgende seizoen na denken." Ruim een etmaal nadat Jean Julien Rojer (foto) en zijn partner Horia Te- cau de gebroeders Bryan hadden afgelost als aan voerders van de wereld ranglijst, volgde de vol gende climax. Het Ne derlands/Roemeense duo kroonde zich bij de ATP World Finals tot de officieuze wereldkam pioen in het dubbelspel. In de finale werd het koppel Bopanna/Mergea na exact een uur ont manteld: 6-4 6-3. Voor het oog van familie en vrienden beleefden een Nederlandse en Roe meense dertiger de week van hun leven. Te gen de complete wereld top sloeg het duo in de immense O2 Arena met vijf zeges een riante kerstbonus (ruim vier ton) bijeen. Bij drie eer dere pogingen in de ATP World Finals had Rojer (waarvan twee keer met Ul-Haq-Qureshni) geen enkele partij gewonnen. Rojer, vaste waarde in het Nederlandse Davis Cup-team, switchte in 2014 van partner. Met Te- cau, net als hij een dub- belspecialist, heeft de 34-jarige veteraan op late leeftijd alsnog de sprong naar de top ge maakt. Vorig jaar won het duo acht ATP-dub- beltoernooien, dit jaar tot de ATP World Finals slechts twee. Maar daaronder was wel één die alle andere over bodig maakt: Wimble don. Vijf maanden later vertrok het koppel ander maal met een aanspre kende titel en vette che que uit Londen. 085 760 5 760 p.p.p.a. p.p.p.a. MAANDAG 23 NOVEMBER 2015 simpelweg subliem 2015 &'h Vbarciays 2015: Novak Djokovic - Roger Federer (6-3 6-4) 2014: Novak Djokovic - Roger Federer (finale niet gespeeld i.v.m. rugblessure Federer) 2013: Novak Djokovic - Rafael Nadal (6-3 6-4) 2012: Novak Djokovic - Roger Federer (7-6(6) 7-5) 2011: Roger Federer - Jo-Wilf- ried Tsonga (6-3 6-7(6) 6-3) 2010: Roger Federer - Rafael Na- dal (6-3 3-6 6-1) 2009: Nikolaj Davydenko - Juan Martin del Potro (6-3 6-4) 2008: Novak Djokovic - Nikolaj Davydenko (6-1 7-5) 2007: Roger Federer - David Fer rer (6-2 6-3 6-2) 2006: Roger Federer - James Bla ke (6-0 6-3 6-4) 2x overnachten in Monschau, bij ****Carat Vitalhotel Monschau Eifel 2x ontbijtbuffet 1x 3-gangen dinerbuffet welkomstdrankje gratis gebruik zwembad en sauna gratis toegang Handwerkerdorf Monschau aankomst op: zo, ma, di, wo, do 75 vr, za 79 tijdens de feestdagen geldt een toeslag. 2x overnachten in Kalkar, bij ***Wunderland Kalkar 2x ontbijtbuffet 2x dinerbuffet 1x lunchbuffet gratis consumpties verschillende sport- en spelactiviteiten divers entertainment Kijk online voor de kerst- en oud en nieuw arrangementen aankomst op: zo, ma, di, wo vanaf 99 do, vr, za vanaf 139 aankomst vanaf jan op: zo, ma, di, wo vanaf 119 do, vr, za vanaf 139 3x overnachten in Winterberg-Altastenberg, bij ***Hotel Kirchmeier 3x ontbijtbuffet 3x 3-gangen (keuze-)diner gratis gebruik zwembad en sauna gratis parkeren gratis fakkeltocht met schnapps en koffie gratis WiFi in bar en lounge 10% korting op skiverhuur aankomst op alle dagen 99 Aanbiedingen zijn geldig t/m 29 februari 2016. Exd. boekingskosten (vanaf 9,50) en door de hotels te heffen stads- en toeristenbelasting. Kijk op Voordeeluitjes.nl voor alle voorwaarden. Bellen tegen lokaal tarief

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39