OMtl'J'd Bsffchisn Colofon s (H mensen inq.nl Familieberichten Jackie Grootjans Jackie Grootjans Gerardus de Witte Gerard Tomorrow is never promised hvtake each day count f\L .riy—i Sonja van Stel - Schoof Sonja van Stel - Schoof nilieberichten Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 kijk ook op Met diepe verslagenheid hebben we vernomen dat door een tragisch ongeval aan boord van de ARM 7 is overleden onze broer en fijne collega Sterke de Heere Mariëtte en kinderen en Piet en Jannie en verdere familie in dit zware verlies Schipper en bemanning Jordan ARM 14/B518: Perry Harry René Rinus Ricardo Schipper en bemanning Henk ARM 44: Joey Kees-Jan Kees Sjaak Rinus Jaap Jordan Desley Schipper en bemanning Dingenus Z296: Robbie Ralph Johannes Noël Jordan Klaas Arnemuiden, 20 november 2015 Door een tragisch ongeval is tijdens zijn werkzaamheden aan boord plotseling overleden onze zeer gewaardeerde collega en maat Sterke de Heere Mariëtte en de kinderen in dit zware verlies We zullen zijn hartelijkheid en spontaniteit missen Schipper en bemanning ARM 7: Piet en Germa Joan en Esther Piet en Annie Karlo en Lisette Julian en Christianne Jerry en Cathy Willem en Carolien Angelo en Gerdine Arnemuiden, 20 november 2015 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Anna Clementina Pauwels Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Hulst: Annie de Witte-Pauwels Hulst: Patrick de Witte Hulst: William en Caroline de Witte-Verherbrugge Masja Menno 17 november 2015 Zoutestraat 73, 4561 TA Hulst We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen op zaterdag 21 november 2015 in het crematorium te Terneuzen. maandag 23 november 2015 21 "Mijn leven was niet lang Maar ik mocht het delen Met de mooiste mensen op deze wereld Ik vraag jullie dan ook Wees lief voor hen waar ik zoveel van hou En die ik nu achterlaat" Liefs, Sonja 20 november 2015 Kruiningen Hans Waddinxveen Kim, Bart en Sofie Utrecht Iris en Jelle Op 26 november om 13.00 uur herdenken we Sonja in de tuinkamer van het 'Land van Belofte' te Moerkapelle. Aansluitend zal Sonja begraven worden op de 'Algemene Begraafplaats Thijmhof' te Waddinxveen. Daarna keren we terug naar het 'Land van Belofte' en is het de wens van Sonja om op haar leven te proosten. Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Correspondentieadres: Ravenstein 18, 4416 HW Kruiningen Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig mens gedaan Wie kan beseffen hoe je hebt geleden Wie kan voelen wat je hebt doorstaan Verslagen door groot verlies om het overlijden van onze schoondochter, schoonzus en tante wensen wij Hans Kim, Bart en Sofie Iris en Jelle veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Corry van Stel - Schouten Marja en Theo van den Hoven - van Stel Tessy, Marco en Yoeran Sinke Anne Bram en Carolien van Stel - Maas Patrick Richard Geraldine Bijleveldt Geraldine Bijleveldt Geraldine Bijleveldt De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@wegenermedia.r <S> www.familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 23