Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 20 maandag 23 november 2015 Jackie Grootjans Jackie Grootjans Jackie Grootjans Jackie Grootjans Jackie Grootjans Jackie Grootjans Jackie Grootjans Gelijk zich een vader ontfermt over de kinderen, ontfermt Zich de HEERE over degene, die Elem vrezen. Psalm 103 vers 13 Verbijsterd en intens verdrietig geven wij u kennis dat ten gevolge van een tragisch ongeval van ons is heengegaan mijn liefhebbende man en maatje en onze lieve, trotse papa in de leeftijd van 46 jaar. Mariëtte Grootjans-Marteijn Esmée en Thijs Rachelle Céleste 20 november 2015 Veersegat 34 4341 LCArnemuiden Jackie is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen D.V. dinsdag 24 november van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. donderdag 26 november om 10.30 uur in de Hervormde Kerk, Markt 10 te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Psalm 103 vers 8 (berijmd) Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat ten gevolge van een noodlottig ongeval de HEERE tot Zich heeft genomen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Piet en Jannie Henken Yvonne Selina en Mario Tyler, Nyssa Délano en Eline Jenny en Frank Gino, Jaylinn Fabian, Danique Jordan en Kirna Perres, Germaé, Aiden, Kiran Perry en Jolanda Wij wensen Mariëtte, Esmée en Thijs, Rachelle en Céleste veel sterkte toe met dit grote verlies. Arnemuiden, 20 november 2015 Lieve Jackie Je hield van 't leven Nog zoveel te geven Ondeugd was je grootste deugd en je levenslust eindeloos Door een noodlottig ongeval is van ons weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Henk en Yvonne Selina en Mario Tyler, Nyssa Délano en Eline Arnemuiden, 20 november 2015 Lichtstad met uw Paarlen poorten Daar zal ik mijn Heer ontmoeten, luist 'ren naar zijn liefdesstem. Daar geen rouw meer en geen tranen, in het nieuw Jeruzalem. Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Joos Marteijn (in liefdevolle herinnering) Magda Marteijn-Schrier Mieneke en Jaap Jordana en Klaas Vive, Feline George Anja en Kees Mario Sharon en Thijs Julian Bastiaan en Angela Joël Sterre Arnemuiden, 20 november 2015 Achter tranen van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. Met verdriet en diepe verslagenheid hebben wij vernomen dat op Gods tijd onze lieve neef na een tragisch ongeval is overleden. Onze gedachten zijn bij Mariëtte, de kinderen en de familie. Dat zij kracht mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Tante Mientje en Ome Jan Kees en Nel Robbie en Geert Jannie en Jaap Mieneke en Ronald Petra en Ralph Dingenus en Jacqueline Margriet en Eric en kinderen Arnemuiden, 20 november 2015 Geschokt en intens verdrietig zijn we om het onverwachte overlijden van die we zullen blijven herinneren als een opgewekte, fijne man en (schoon)vader. We leven erg mee met Mariëtte, Esmée, Rachelle, Céleste en de verdere familie. Inge en Jan Weststrate Eva en Eric Arnemuiden, 20 november 2015 Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze beste vriend Wij bidden Mariëtte, Esmée en Thijs, Rachelle, Céleste en de familie Gods nabijheid toe. Dierbaar zijn onze herinneringen aan Jackie. Kees en Marianne Meerman Collin Kirsten Sylvain Arnemuiden, 20 november 2015 Jackie Grootjans Plotseling, door een tragisch ongeval aan boord is overleden, onze zeer gewaardeerde fietsvriend, We zullen zijn sportiviteit, spontaniteit en humor erg missen! We wensen Mariëtte, Esmée en Thijs, Rachelle, Céleste en familie Gods ondersteuning en troost toe om dit grote verlies te dragen, voor nu en in de toekomst. Adriaan Poortvliet Kees Meulmeester Daniël Coppoolse Arjen van Dalen Ralph van den Engel Kees van Belzen Jan van Belzen Julian Grootjans Niek Grootjans Mare de Ridder Eric Meulmeester Bobby Balk Jan - Willem Poortvliet Jandré Kramer Cor Traas Cees Ventevogel Joan van Belzen Niels van de Gruiter Wim de Ridder Arnemuiden, 20 november 2015 Met grote verslagenheid hebben we vernomen dat door een tragisch ongeval aan boord van de ARM 7 door de Heere is weggenomen onze beste neef Sterke de Heere Mariëtte en kinderen, Piet en Jannie en verdere familie in dit zware verlies Arnemuiden: Ome Jan en tante Grie Arnemuiden: Joop en Nel Margriet en Mare Jacqueline en Dingenus Janine en Kees-Jan Joey en Nadia en kinderen Arnemuiden: Piet en Germa Joan en Esther Harry en Suzanna Gert-Jan en Marcel en kinderen Arnemuiden, 20 november 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 22