van Jack Daniels en veelbelovend voorproefje van theatershow Paskal Jakobsen ZEELAND 17 -46% QQ 00 >-32% -50% O Voordeeluitjes.nl Kampioen in hotelarrangementen Voordeeluitjes.nl/23-11 3 dagen Ontdek de Eifel 4 dagen Winters Sauerland 3 dagen All-In plezier bil Kalkar dagmiddag komt aanbellen om speciaal voor hen op te treden. Dat blijkt dus Solof te zijn en het is volstrekt begrijpelijk waarom hij te laat is. Hij stort zich met hart en ziel op het optreden en vergeet subiet dat hij volgens het schema maar een kwartier de tijd heeft. „In wat voor stemming zijn jullie?", vraagt hij aan het stel dat knus tegen elkaar aan zit op de bank, chips en frisdrank voor hen op tafel. „Zijn jullie verliefd, in een feeststemming, serieus?" Bij elk liedje legt hij uit waar over het gaat en wanneer hij het heeft geschreven, om het vervol gens met een prachtige stem te zingen, zichzelf begeleidend op gi taar. Een half uur later heeft hij er twee fans bij. Zijn plaat hoeven ze niet te kopen, want die geeft Solof cadeau, samen met een usb-stick met recente liedjes. Grinwis en Holthuijsen zijn trouwe bezoekers van Concert at Sea. Dit is hun eerste Back at Sea, in een VIP-villa, want dan krijgen ze 's ochtends broodjes aan de Boxer' van Simon and Garfunkel, 'Don't dream it's over' van Crow ded House en 'Hey Jude' van The Beatles spat het spelplezier van het podium. Tussendoor verma ken Jakobsen en Kennis de aanwe zigen met anekdotes over Jack Daniels. Hoe het meespelen met een cassetterecorder mis kan gaan en dat in de whiskeyfles op de pia no, in tegenstelling tot deze keer, altijd thee zat. Op zondagmiddag staat Jakob sen opnieuw in de Adventure Fac tory, ditmaal om een voorproefje te geven van de stedentrip die hij vanaf half februari met een eigen band onderneemt langs Neder landse theaterzalen. Als hij erin slaagt de komende drie maanden nog drie kwartier van hetzelfde ni veau vast te knopen aan de drie kwartier die hij op Back at Sea laat horen, belooft dat een fenomenale show te worden. Dat de zanger het zaterdagnacht laat heeft ge maakt, is aan zijn stem niet te ho ren. Zijn gepassioneerde interpre taties van 'Is dit nou later?' van Stef Bos en 'Telkens weer' van Willeke Alberti („Misschien wel het mooiste Nederlandstalige lied je ooit, vind ik") bezorgen ieder een kippevel. De repertoirekeuze is verrassend, met veel liedjes die Jakobsen de afgelopen tijd met an dere artiesten - zoals Miss Montreal, Matt Simon en Guus Meeuwis - heeft gemaakt. Aan niks is te merken dat dit het eer ste optreden is met een nieuwe band. 'Op fletse' van Skik is prachtig verzeeuwst tot 'Op de brommer' (Jakobsen: „Het is een rondje Wal cheren geworden") en met 'Mijn bloedmooie Zeeland' lijken Jakob sen en Peter Slager het opnieuw te hebben geflikt. De tekstschrij ver van Blof heeft 'Oh my sweet Carolina' van Ryan Adams 'als ca deautje' voor de zanger vertaald. Het kan niet anders of het publiek ondergaat een vergelijkbare sensa tie als bij de eerste uitvoeringen, meer dan twintig jaar geleden, van 'Aan de kust'. Zeeland heeft er een volkslied bij. 085 760 5 760 p.p.p.a. p.p.p.a. yj+jj •SfiM* Vanochtend zijn we lekker naar het zwembad geweest. Eigenlijk wilden we ook nog even naar Jack Daniels maar er stonden zoveel mensen in de regen voor de deur te wachten, dat we dat hebben la ten schieten." Een gemiste kans, want in het ruime café Adventure Factury her leven oude tijden. Jack Daniels is het coverbandje waarmee Blof-leden Paskal Jakobsen en Bas Kennis wat bij schnabbelden in cafés en op (Franse) campings, toen hun band landelijk nog niet was doorgebroken. Voor het eerst in zeventien jaar staan ze zater dagmiddag weer met hun oude repertoire op het podium, gehol pen door saxofonist/percussionist Frank lin Schieman, die destijds met drummer Chris Götte deel uit maakte van Jack Daniels XL. Het eerste liedje is 'Honesty', dat Jakobsen zingt op een ma nier die zelfs Billy Joel jaloers zou maken. Niet alles gaat zo vlek keloos, maar bij liedjes als 'The deur bezorgd. „Het is hartstikke gezellig", zegt Grinwis. „Je hebt snel aanspraak, want iedereen komt voor hetzelfde. Bas Kennis (I) en Paskal Jakobsen traden zaterdagmiddag voor het eerst in zeventien jaar weer op als het duo Jack Daniels, met liedjes van onder anderen Billy Joel, Crowded House en The Beatles. heeft er een volkslied bij MAANDAG 23 NOVEMBER 2015 2x overnachten in Monschau, bij ****Carat Vitalhotel Monschau Eifel 2x ontbijtbuffet 1x 3-gangen dinerbuffet welkomstdrankje gratis gebruik zwembad en sauna gratis toegang Handwerkerdorf Monschau aankomst op: zo, ma, di, wo, do 75 vr, za 79 tijdens de feestdagen geldt een toeslag. Kijk online voor de kerst- en oud en nieuw arrangementen 3x overnachten in Winterberg-Altastenberg, bij ***Hotel Kirchmeier 3x ontbijtbuffet 3x 3-gangen (keuze-)diner gratis gebruik zwembad en sauna gratis parkeren gratis fakkeltocht met schnapps en koffie gratis WiFi in bar en lounge 10% korting op skiverhuur aankomst op alle dagen 99 2x overnachten in Kalkar, bij ***Wunderland Kalkar 2x ontbijtbuffet 2x dinerbuffet i 1x lunchbuffet gratis consumpties verschillende sport- en spelactiviteiten divers entertainment aankomst op: zo, ma, di, wo vanaf 99 do, vr, za vanaf 139 aankomst vanaf jan op: zo, ma, di, wo vanaf 119 do, vr, za vanaf 139 www Zanger Marcel Veendendaal van Di-rect. Aanbiedingen zijn geldig t/m 29 februari 2016. Exd. boekingskosten (vanaf 9,50) en door de hotels te heffen stads- en toeristenbelasting. Kijk op Voordeeluitjes.nl voor alle voorwaarden. Bellen tegen lokaal tarief

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 19