Colofon 0 Hlensenljnq.nl Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio nilieberichten Liesbeth Dhondt-Ploegaert Ronny van de Velde Roeland Lambregts do Vi99or T. 06-83809248 Janneke den Besten Ditsy den Besten Pieternella Janna Elizabeth van de Wege-Wisse Willy Lauret SJORS DE WAAL Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op zaterdag 21 november 2015 19 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Ploegaert Philippine, november 2015 Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven. Wij missen mijn lieve man en onze papa nog elke dag van de week, maar wij proberen met ons leven verderte gaan. Wij hadden graag iedereen persoonlijk willen bedanken, maar om niemand te vergeten, doe ik dit ook namens onze kinderen op deze wijze. Corinne van de Velde-Beldjoudi Milou Maxim Axel, november 2015 Voor altijd in ons hart... We willen iedereen bedanken die ons de afgelopen 8 maanden een hart onder de riem heeft gestoken. De vele mailtjes, lieve woorden en kaartjes die we hebben ontvangen, waren zeer welkom. Ook het zien van zo veel mensen bij de afscheids- dienst deed ons goed. Het voelt goed dat zo veel mensen aan ons denken. We moeten verder... Verder met zijn drieën... In een wereld die voor ons lijkt stil te staan, maar in werkelijkheid zo snel gaat. We hopen dat we over een aantal jaren terug kunnen kijken en mogen concluderen dat we het nog niet zo slecht hebben gedaan met zijn drieën, ondanks het enorme gemis. Ingeborg, Damian en Micha Lambregts Begraven zoals u dat wenst bQ§rafQni9VQrzoröing Met respect, wens en overtuiging van overledenen en familie. U kunt GRATIS een wilsbeschikkingboekje aanvragen. Middelburg www.begrafenisverzorgingdevisser.nl info@begrafenisverzorgingdevisser.nl UITVAARTVERZORGING m Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Met trots kijken wij als familie terug op een mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostelijke gedachte dat Els in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Kinderen en Kleinkinderen Breskens, November 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze zorgzame vader, opa, over-opa en nonkel Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Philippine, november 2015 Wij zijn overweldigd door de warme belangstelling rondom het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Hartelijk dank hiervoor. Ria de Waal-Weemaes kinderen en kleinkinderen E-mail Telefoon Fax Internet Lamswaarde, november 2015 pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats Zoeken mensenlinq.nl volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51