Familieberichten OyarJadau üaiikbaiulging M W 1 1 18 zaterdag 21 november 2015 René Joannes Maenhoudt HANS PRIESTER kükookop q fflensenlinq.nl THEA VAN STAVEREN-BARHORST Yvonne de Bakker - Clarijsse Rob Farchi Peter van Dommelen Wilhelmina Johanna Maria Maenhoudt-van der Eerden Pieter Verberkmoes Pieter Verberkmoes Yvette Leonie Cesarine Poppe-Van Melle 9 JIJ Agnes Leonie van Deursen- de Sutter Joos Fassaert Op zondag 15 november is overleden in de leeftijd van 61 jaar. Peter woonde op Hofplein 6-8 te Clinge. 05-10-1954 - 15-11-2015 "Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinneringen aan de goede dagen. Lieve Peter, we zullen je missen. Cliënten en personeel, Hofplein 6-8, Clinge, Tragel Zorg Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn we! is. In liefde losgelaten weduwnaar van partner van Ivona Lefébre-de Bruijcker Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Kinderen en kleinkinderen Zussen, neven en nichten 19 november 2015 Correspondentieadres: Molenstraat 52, 4571 EZ Axel U kunt afscheid nemen van René in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 25 november van 10.15 tot 10.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag om 11.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Een speciaal woord van dank aan doktoren en verplegend personeel van ziekenhuis Zorgsaam te Terneuzen. Verdrietig geven wij u kennis dat na een kort ziekbed is overleden onze lieve zwager en oom Francina Jo en Rie Gré en Joop Daan en Riet Cees en Mieke Jan en Ria neven en nichten in dierbare herinnering: Ko en Mien Toob Ann Wim Christine V Strijdbaar tot het einde overleed onze vader en opa Spui, 27-12-1934 Terneuzen, 20-11-2015 Jan en Jeanet Richard en Maaike Esmeralda en Michel Nathalie Ronny Niek en llona Bert Yasmin en Wilco Raymond Michel en Ilse Salima en Nick - Zoë correspondentieadres: Tramstraat 30 4537 PC Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 25 november om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 'SVRZ' en 'ZorgSaam' voor alle goede zorgen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 20 november is overleden de vader van onze kinderen. J.F.A. de Putter "Je wereld werd kleiner. Beelden gingen vervagen. Je verlegde je grenzen Gedachten vulden je dagen" Verdrietig moeten wij u mededelen dat na een mooi, lang en zorgzaam leven, zacht is ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze lieve oma - Yvette - Sinds 1989 weduwe van Clement Bernard Poppe Zelzate, f Axel, 17 september 1924 16 november 2015 Hulst: Paul Poppe f Terneuzen: Luc en Viola Poppe May ra Roan Correspondentieadres Zaanstraat 15 4535 GL Terneuzen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van zorgteam "De Veste", en het verzorgend personeel van zorgcentrum "De Vurssche", voor de liefdevolle verzorging die zij van hen mocht ontvangen. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een handdruk een berichtje of kaartje een woord of een gebaar. Hartelijk dank voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Een speciaal woord van dank aan dr. de Bruijckere voor de liefdevolle verzorging Sander, Miranda, Jessica Tamara, Theo, Ashley en Lindsey Oostburg, november 2015 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw onze moeder, schoonmoeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank. A.G. de Bakker kinderen en kleinkinderen Wij danken iedereen voor het medeleven bij het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Andre van Deursen, Kinderen en kleinkinderen. Aarden burg, november 2015 Voor de zeer vele en warme blijken van belangstelling bij het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Uw kaartjes, brieven, bloemen, woorden en aanwezigheid bij de afscheidsdienst steunen ons zeer bij het verwerken van het verdriet. Wij zijn dankbaar dat we onze Pa en Ma zo lang in ons midden mochten hebben. We zullen hen erg missen. Fam. J. Fassaert, Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Dank voor het warme medeleven en de over weldigende belangstelling bij het overlijden van onze bijzondere echtgenoot, vader en opa Jullie aanwezigheid, lieve woorden, vele kaarten en mooie boeketten geven troost en helpen ons zeer. Tevens danken wij de medewerkers van ZorgSaam en het team Nachtzorg voor hun integere werkwijze. Thea de Rijcke Hélène Daphne Marieke Hulst, november 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50