TO@S Topbestuurder in Raad van Bestuur ZorgSaam Samen stilstaan bij slachtoffers aanslagen Ê129,00 €69, Flauwekul 2 NIEUWS De Stelling Reageer op pzc.nl Aboutaleb is een voorbeeld. Uw Mening ONEENS Stuurman overleden Congres voor scholieren Norovirus bij Emergis paul kusters zaterdag Maikel Harte Deze zaterdagochtend zou ik natuurlijk te rug kunnen blikken op een week vol trieste gebeurtenis sen, ik zou een politieke beschou wing kunnen houden over het nut van bombardementen op Sy rië, terwijl de daders in Molen beek wonen, ik zou mijn vrees voor de toekomst kunnen uitspre ken, maar daar heb ik eigenlijk al lemaal geen zin in. Aan het einde van deze week, aan het begin van een nieuw weekend merk ik dat Ik zou mijn vrees voor de toekomst kunnen uitspreken, maar daar heb ik eigenlijk geen zin in ik zelf eigenlijk gewoon de be hoefte heb aan flauwekul. Ik wil lekker kunnen lachen om niks. Ik heb dus ook gewoon zin om een ordinaire flauwe mop te vertel len. Aangezien ik van de week las dat er steeds meer naar porno wordt gekeken en speeltjes schijn baar aan de keukentafel worden besproken, moet deze kunnen denk ik. Hier komt-ie: De eigenaar van een seksshop in Sluis moet even weg, en vraagt aan zijn assistent of hij het van hem wil overnemen. Zodra de ei genaar de deur uit is, komt er een Belgische blondine binnen. Ze is op zoek naar een vibrator en gaat voor het schap staan. „Hoeveel kost die daar?", vraagt ze en ze wijst naar een zwarte vibrator. „Deze kost vijfentwintig euro", antwoordt de assistent„Ok", zegt de Belgische blondine en ze kijkt verder. „Hoeveel kost die witte vibrator daar?", vraagt ze vervolgens. „Die kost ook vijfen twintig euro", antwoordt de assis tent. „En die schitterende zilver kleurige vibrator die daar achter de kassa staat, hoeveel kost die?" „Dat is wel een dure", zegt de as sistent, want die kost maar liefst tweehonderd euro." „Die wil ik", zegt de blondine, en ze rekent af. Een half uur later komt de eige naar terug, en hij vraagt aan zijn assistent hoe het is gegaan. Deze antwoordt op zijn beurt: „Het was fantastisch, ik heb je thermos- kan verkocht voor tweehonderd euro." Het spijt me, ik had er zomaar zin in. Even geen ellende. Ook op vakantie wil ik altijd bereikbaar zijn. 274 reacties toosenhenk.nl O surprisetip: heb je je schoonmoe&er setrokken? De stuurman (46) van het vissersschip ARM 7 is na een noodlottig ongeluk aan zijn verwondingen overleden. De man uit Ar- nemuiden raakte vrijdag ochtend vroeg tijdens werkzaamheden op het midden van het schip be kneld. Hierbij raakte hij zwaar gewond. De vissers boot lag aan de Visserijka de in Vlissingen. Het slachtoffer werd met een brancard van boord ge haald en naar het zieken huis gebracht. 'Hoe kan de school talen ten van leerlingen het best benutten?' Over die vraag discussiëren 25 middelbare scholieren komende maan dag in de Statenzaal van het Abdijcomplex in Mid delburg. Het scholierencon gres is een initiatief van het Landelijk Aktie Komi- tee Scholieren (LAKS). In elke provincie worden soortgelijke bijeenkomsten gehouden. De ideeën van scholieren worden ver werkt in een rapportage. Het congres vindt voor de tweede keer plaats. Vanwege een uitbraak van het besmettelijke norovi rus heeft Emergis de afde ling voortgezette klinische behandeling ouderenpsy- chiatrie in Kloetinge geslo ten. De besmetting lijkt zich te beperken tot één cliënt en twee medewer kers. Bij drie andere cliën ten wordt onderzocht of zij ook besmet zijn. Komen de maandag wordt de situa tie opnieuw bekeken. Dan wordt bepaald of de afde ling weer open kan. Mensen Smit studeerde economie in Rot terdam, waar hij van 1990 tot 1996 voor het CDA wethouder was met onder meer de haven en financiën in zijn portefeuille. Hij werkte vervolgens drie jaar als directeur-generaal openbare veiligheid bij het ministerie van Binnenlandse Zaken, was van 1999 tot 2005 bestuursvoorzitter van het Albert Schweitzer Zie kenhuis in Dordrecht en tot 2013 voorzitter van het College van Bestuur van de Vrije Universiteit in Amsterdam. Smit heeft in zijn periode als ziekenhuisbestuurder in Dor drecht leiding gegeven aan de in tegratie van vier regionale zieken huizen. De Raad van Toezicht van ZorgSaam, die hem uit ver schillende kandidaten selecteer de, meldde gisteren 'het prettig te vinden dat een sterke, ervaren ziekenhuisbestuurder zich lange re tijd voor ZorgSaam beschik baar wil stellen'. Smit volgt Maarten Rutgers op die sinds oktober vorig jaar op tijdelijke basis voorzitter van de Raad van Bestuur was. Rut gers heeft ingrijpende reorganisa ties doorgevoerd om ZorgSaam weer financieel op de rails te krij gen, nadat de eerdere, driekoppi ge Raad van Bestuur onder lei ding van de in september 2014 weggestuurde voorzitter Paul Ra- demacher dit had verzuimd te doen. De verwachting is dat dit jaar ook nog een directeur patiënten zorg bij ZorgSaam wordt be noemd, waarmee de Raad van Bestuur compleet is. ZorgSaam wacht een splitsing van de activi teiten ziekenhuiszorg en oude ren- en thuiszorg. Dit is momen teel volop in voorbereiding. Het is de bedoeling de tak ouderen en thuiszorg te laten fuseren met Curamus in Hulst. MIDDELBURG. Precies een week na de tragische gebeurtenissen werden gisteravond in de Koor kerk in Middelburg de slachtof fers van de aanslagen in Parijs herdacht. Belangstellenden konden de hele avond de kerk binnenlopen, kaarsen aansteken en hun ge dachten opschrijven. Vanaf 21.20 uur - het tijdstip waarop de eer ste bom ontplofte - was het volle dig stil in de kerk. Om 21.49 uur, het moment waarop de terroris ten theater Bataclan binnenvie len, ging het licht uit. Burgemeester Harald Berg- mann bezocht de herdenking sa men met Brigitte Witlox, hono rair consul van Frankrijk in Zee land. „Bij gebeurtenissen als de ze heb je sterk de behoefte om bijeen te komen en samen met anderen erbij stil te staan, niet al leen bij Parijs maar bij alle aan slagen in de wereld." 3 dagen aan de Zeeuwse kust! 00 H0TELDEAL.NL/K11211 t088-0331506 redactie@pzc.nl Reactie? Tips? '22L ROEP t>AN BAT JIJ JEZELF HEBT SEKOZEN EN KIJK. WAT SEBEURT... OPNIEUW ÖAT KAN NIET HENK VLISSINGEN MIDDELBURG KLOETINGE VLISSINGEN Zware nederlaag voor Groene Ster Vlissingen Said Bouzambou (foto) bracht gisteravond even hoop in de harten van Groe ne Ster Vlissingen. Hij bracht de eredivisionist met twee goals binnen vijftien tellen terug van een 3-0-achterstand naar 3-2 te gen Lebo uit Amsterdam. Het was onvoldoende. Groe ne Ster verloor met 9-3 en blijft een middenmoter. door Harmen van der Werf TERNEUZEN. Zorginstelling Zorg Saam Zeeuws-Vlaanderen in Ter- neuzen heeft met René Smit als nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur een topbestuurder binnengehaald. Hij begint 1 de cember. René Smit, nieuwe voorzitter Raad van Bestuur ZorgSaam. Arne Driesprong en Anne Braamse steken een kaars op voor de slachtof fers van de aanslagen, foto Lex de Meester Fletcher Landgoedhotel Renesse v 2 overnachtingen incl. ontbijt 1 x 2-gangendiner t.w.v. 32,50 pp 2 uur gebruik van sauna in hotel Hotel op 5 minuten rijden van strand voor meer informatie ma-vr: tot 23:00 za-zo: tot 17:00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 2