Den Bosch INTERVIEW 21 m 'Aan de ene kant is hij de joviale echtgenoot en bevlogen schooldi recteur. Aan de andere kant is hij iemand die zich heimelijk bedient van een geheim e-mail- adres, die op de computer zoekter men gebruikt die de wenkbrau wen doet fronsen en iemand die jongetjes misbruikt' 'Ik kan het de maatschappij ge woon niet uitleggen als ze na ne gen maanden weer buiten staan' 'Er zijn afbeeldingen gevonden waarop ontucht met baby's te zien is. Je wordt er kotsmisselijk van' 'Een gruwelijke, misselijkmaken de zaak. Niemand laat zijn eigen kind alleen. Nou, deze moeder in Zevenbergen deed dat wel. En hoe. Samen met haar vriend heeft ze twee dochtertje vreselijk mis bruikt en verwaarloosd' 'Hij had het leeftijdsverschil even moeten checken, maar het is een niet al te ernstige zaak' 'Dat sperma komt niet zomaar aanvliegen' ZATERDAG 21 NOVEMBER 2015 Miranda Paapen zegt waar het op staat. In zo min mogelijk woorden. Een advocaat zei over haar: „Het lijkt misschien naïef wat ze doet, maar dat is het niet. Ze brengt haar verhaal met een ontwapenende simpelheid." Een bloemlezing. Jg3i "'Wl Over een schooldirecteur uit Bergen op Zoom, die ontucht pleegde en op de pc zocht naar 'pikkies', 16 juni 2015. Over de Tilburgse jongeren die een overval pleegden op de directeur van Destil, 22 oktober 2013. Tegen Oosterhouter die in bezit was van 5000 kinderpornofoto's, 2 maart 2015. Tegen stel uit Zevenbergen, 11 juli 2014. Tegen een jongen van 20 die seks had met ouder uitziend meisje van 13. Tegen een man die ontkende dat hij zijn dochter verkrachtte onder bedreiging van een machete, 27 mei 2015.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 21