Weldas A Culinair genieten met Michelinster Raad van Toezicht <m/V) 18 SALES REPRESENTATIVE (f/m) Docent LB Motorvoertuigen techniek Scalda Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! College voor Techniek en Design is op zoek naar een: (1,0 fte) De wereld is Kr; Tot 33,- voordeel per persoon! Voedselpakket: €23,50 Help kansarme mensen in Oost-Europa VJ IML34IIMGB 0000 0060 04 zendingovergrenzen.nl/voedselpakketten Boek vóór 30 november op Kras.nl/LR52470 WGGGNGR Media zaterdag 21 november 2015 The Professional's Choice www.weldas.com Weidas® is a worldwide manufacturer of the highest quality level of personal protection products and specialized in the protection of the welders. Weldas Europe B.V. is responsible for the sales and distribution throughout Europe to distributors. More company info: www.weldas.com. We are looking for a: What does this job involve? This sales representative will be responsible for expanding and maintaining our distributor network in Germany, Switzerland, Austria, Belgium, Luxembourg, The Netherlands, United Kingdom and Ireland. For this function, realize that you often will be travelling for one week at a time. It's a rewarding job with potentials, a strong and growing brand in the PPE market. What are the requirements for this job? - good commercial and marketing skills on the business to business level - strong communication skills: speak and write Dutch, German and English. French is preferred. - driver's license and basic computer skills like working with Windows and MS Office. - flexibility and no 9 to 5 mentality What do we offer you for this job? - as representative you will work on a fixed salary and you will also be paid commission based - a small international team Application: If you are the person who can fulfil this job, we invite you to send us your application letter with CV and photo before Dec. 06, 2015 to: Mr. H.H.M. Beijers, Managing Director: vacancy@weldaseurope.com or by regular mail: Weldas Europe B.V. Attn. Mr. H.H.M. Beijers Blankenweg 18, 4612 RC Bergen op Zoom, The Netherlands Applications without CV, photo and not meeting the set profile will not be considered. MITSUBISHI MOTORS Autobedrijf J.W. de Voogd' Op dit moment zijn wij op zoek naar: Commercieel/administratief medewerker (m/v) Autobedrijf J.W. de Voogd en Scooter Lifestyle de Voogd is merkendealer in Vlissingen op het mooie Walcheren in Zee land. We zijn gevestigd op industrieterrein Vrijburg tussen Middelburg en Vlissingen in. Onze automerken Mitsubishi, Piaggio Commercial Vehicles en Daihatsu en daar naast onze scootermerken Vespa, Aprilia, Piaggio en Govecs staan sterk in de markt en zijn zeer ambitieus naar de toekomst. Voor Mitsubishi is Europa op de thuis markt na de belangrijkste markt om auto's te verkopen. Mitsubishi komt de komende jaren nog met 7 nieuwe modellen op de markt en is zeer actief geworden in Plug-In Hybride voertuigen en zelfs groeiend in een dalende markt. Met Scooter Lifestyle zijn wij een nieuwe speler op de Zeeuwse scooter markt. We verkopen kwalitatief hoogwaardige trendy scooters van Italiaan se komaf. Bedrijfsweg 4 4387 PD Vlissingen U vind ons ook op internet: www.jwdevoogd.nl Functieomschrijving: Wij zijn op zoek naar een Commercieel/ administratief medewerker die ons team wil komen versterken. Je bent in staat om onze klanten correct te woord te staan en te verwelkomen in ons bedrijf. Daarnaast heb je een actieve rol in de presentatie van het bedrijf. Hierbij staan gastheerschap en klanttevredenheid hoog in het vaandel. Ui teraard zorg je voor een correcte opvolging en vastlegging van gemaakte afspraken in het CRM-systeem en vervul je administra tieve taken. Functie-eisen: Een leergierige persoon die van aanpakken weet. Je hebt of bent bezig met een commer ciële/administratieve opleiding op minimaal MBO-niveau. Je beschikt over een mens gerichte houding, waardoor klanten graag zaken met je doen en je voor iedereen een prettige gesprekspartner bent. Daarnaast ben je in het bezit van een rijbewijs. Stuur je sollicitatie t.a.v. Jan-Willem de Voogd janwillem@jwdevoogd.nl Kijk voor meer informatie op wuuuu.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4-gangendiner Welkomsthapje amuse Restaurant in hartje stad Ontbijtbuffet Modern 4-sterren hotel Klantbeoordeling 8,4 Ontdek het échte bourgondische Maastricht met deze aanbieding! Speciaal voor u selecteerden wij Restaurant Tout a Fait, bekroond met Michelinster, waar u gastronomisch zult genieten. Ook aan uw overnachting en ontbijt is gedacht... ANBI rit zending over grenzen Allèéfx Wij zijn op zoek naar twee leden voor de met een algemeen profiel (beoogd voorzitter) of een juridisch profiel. Voor de uitgebreide vacaturetekst verwijzen en nadere informatie zie onze website: www.verbeeten.nl. N IA Zs Kracht van kennis. Kracht van leven. Kracht van samen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Instituut Verbeeten is een specialistisch ziekenhuis dat topklinische zorg levert op het gebied van bestralings behandelingen en onderzoek en behandeling van organen. We werken nauw samen met de ziekenhuizen in ons verzorgingsgebied. Jaarlijks worden zo'n 4000 patiënten behandeld en circa 8000 patiënten onderzocht in onze vestigingen in Tilburg, Breda en Den Bosch. Een ambitieus innovatieprogramma maakt dat we steeds de beste technieken ter beschikking kunnen stellen aan grote groepen patiënten. Tegelijkertijd bieden we iedere individuele patiënt een behandeling op maat. We zijn een 'high-tech' bedrijf waarin de mens centraal staat! instituut yorf)VVfi0U Restaurant Tout a Fait - bekroond met Michelinster Dit hippe, met Michelinster bekroonde restaurant ligt in het historische centrum van Maastricht en bestaat uit 3 sfeervolle gedeeltes, waarvan één met zicht op de open keuken. O.l.v. Patron-Cuisinier Bart Ausems worden hier met liefde en passie de heerlijkste seizoensgebon den gerechten voor u bereid, met telkens een verrassend persoonlijk accent. Bon appetit! Het hotel waar u overnacht ligt op ca. 5 km. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52470 Inclusief: 2/3 dagen (1/2 nachten) verblijf in Golden Tulip Apple Park, ontbijtbuffet en 1 x een 4-gangendiner, welkomsthapje en amuse in Restaurant Tout a Fait op de dag van aankomst. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 22 november 2015 t/m 30 juni 2016. van vooru 2 dagen LÖ8F voor 94,- 3 dagen 1voor 138,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 30 november 2015. Ga naar Kras.nl/LR52470 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR52470 Prijzen zijn vanaPprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserverings kosten. anvr Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088-013 88 90 E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18