Conciërge ïansnel Manager Horeca 14 Mercuri Urval Scalda Docent LB Doktersassistent AurislÉ rand groede gastvrije, breed inzetbare professional, rechterhand van de directeur Werkvoorbereider m/v (fulltime) Autocadtekenaar m/v (fulltime) College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging is op zoek naar een: (0,4 - 0,8 fte) zaterdag 21 november 2015 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Koninklijke Auris Groep Strandcamping Groede in Zeeland is een échte familiecamping waar in verschillende accommodaties vakantie gevierd kan worden (tent, chalet, stacaravan, camper of strandslaaphuisje). Ondanks het grote aantal plaatsen is de inrichting zodanig dat er van intieme kleinschaligheid gesproken kan worden. Naast gevarieerde verblijfsmogelijkheden biedt Strandcamping Groede een breed pakket aan voorzieningen op het vlak van horeca, recreatie en animatie. Veel gasten keren jaarlijks terug om te genieten van het hoge kwaliteitsniveau en van de familiaire gastvrijheid die al decennia lang zo kenmerkend zijn voor Strandcamping Groede. Door verandering in de actieve bedrijfsvoering is er op korte termijn behoefte aan managementversterking. Reden om contact te zoeken met kandidaten voor de functie van Ben je een duizendpoot en wil jij conciërge zijn op een leuke school voor speciaal onderwijs? Kom dan ons team versterken! Auris De Spreekhoorn is per 1 januari 2016 ter versterking van het team op zoek naar een energieke, representatieve en handige 40 uur in een systeem van week op week af (gemiddeld 20 uur per week) Voor meer informatie en de volledige vacaturetekst kijk op www.auris.nl. Terwijl vastgoed steeds verder vastroest, is Jan Snel volop in beweging. Huisvesting moet wat ons betreft flexibel blijven en datzelfde geldt voor jouw carrière. Jan Snel is een toonaangevend bedrijf op het gebied van flexibel bouwen. We vertalen wensen van opdrachtgevers in (semi)permanente huisvestingsoplossingen voor elk markt segment. Van een enkele kantoorruimte tot een scholenge meenschap, wij leveren een totaaloplossing. Dat wil zeggen dat we flexibele gebouwen ontwerpen, bouwen, vervoeren en plaatsen. Jan Snel Flexibel Bouwen is onderdeel van de Jan Snel Group, dat zich naast huisvestingsoplossingen ook richt op gespecia liseerd transport. Jan Snel Transport verzorgt onder meer het vervoer van onze eigen units en bouwsystemen. Wil jij met ons meegroeien in een markt die momenteel zeer sterk in ontwikkeling is? Reageer vandaag nog en kom verder bij Jan Snel. Jan Snel Zuid bv Meridiaan 50 4561 PH Hulst (0115) 47 24 31 www.jansnel.com FLEXIBEL BQ UWEN Op onze afdeling bedrijfsbureau worden de projecten voorbereid voor uitvoering in onze werkplaatsen en plaatsing op locatie. Vanwege onze groei zijn wij op korte termijn op zoek naar: De werkvoorbereider bereidt onder leiding van het hoofd bedrijfsbureau de projecten voor, controleert tekeningen, maakt bestellijsten voor materialen en maakt indien nodig een planning met onderaannemers. Opleidingsniveau/ervaring: - minimaal MBO techniek/bouwkunde niveau 4 - kennis van het Bouwbesluit De autocadtekenaar verzorgt onder leiding van het hoofd bedrijfsbureau het benodigde tekenwerk in een Autocad- light programma voor onze tijdelijke huisvestingprojecten. Opleidingsniveau/ervaring: - minimaal MBO techniek/bouwkunde niveau 4 - kennis van het Bouwbesluit - kennis van Autocad Voor beide functies geldt: Grote mate van zelfstandigheid en een flexibele instelling. Interesse? Informatie over deze functies kunt u opvragen bij Eric Poppe, telefoonnummer 06 - 533 679 24. Stuur uw sollicitatiebrief met CV naar: Jan Snel Zuid bv, t.a.v. mevrouw V. de Mul-de Smet, Postbus 132, 4560 AC Hulst of per mail: v.de.smet@jansnel.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. De Koninklijke Auris Groep is de professionele partner van mensen die ondersteuning nodig hebben bij horen, spreken of taal. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw functie U wordt resultaatverantwoordelijk voor het horecamanagement van Strandcamping Groede, met focus op de brasserie, snackbar, lunchroom en winkel. Dagelijks organiseert, stuurt en controleert u de werkzaamheden, bewaakt u nauwlettend de kwaliteit en verzorgt u het personeelsbeleid, de inkoop en de daarbij horende administratie. Daarnaast bent u bereid zelf de handen uit de mouwen te steken en bent u op piekmomenten aanwezig. Uw "span of control" omvat een aantal vaste medewerkers en een groot team van tijdelijke medewerkers in het hoogseizoen. Vanuit uw ervaring vervult u tevens de rol van "sparring partner" voor de directeur. In nauwe samenwerking met hem deelt u uw expertise en draagt u bij aan de verdere ontwikkeling van de onderneming. Uw profiel Een horeca/recreatie gerelateerde (managementopleiding op hbo-niveau. Tenminste enkele jaren ervaring met horecamanagement van een bedrijf(of onderdeel daarvan) in de recreatieve/ gastronomische sector. U bent een "stevige", representatieve persoonlijkheid, toont uitstekend gastheerschap, stelt hoge eisen aan kwaliteit, bent kostenbewust en bestand tegen wisselende werkdruk en bekend met het belang van een flexibele organisatie. Uw managementstijl is inspirerend en motiverend en combineert mens- èn resultaatgerichtheid. Het seizoensmatige karakter van het werk is voor u geen bezwaar. U bent woonachtig op redelijke reisafstand van Groede. Geboden De afgelopen decennia heeft Strandcamping Groede een uitstekende reputatie (klant waardering van 8.9, Zoover) en een financieel gezonde positie opgebouwd. Het succes is vooral toe te schrijven aan de sterke gastvrijheid; resultaat van een consistente bedrijfsvoering en van de inzet van zeer betrokken en gemotiveerde medewerkers. Als Manager Horeca heeft u aldus een perfecte basis om samen met de directeur de succesvolle traditie van het familiebedrijf verder uit te bouwen. Deze vacature betreft een fulltime functie met doorgroeimogelijkheden en een marktconforme beloning. De feitelijke indiensttreding is voorzien in februari 2016. Interesse? Solliciteer met sollicitatiebrief en cv via www.mercuriurval.nl. De vacature staat vermeld onder ref.nr. 2223. of onder de zoekterm 'Strandcamping'. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Birgit Goumans, consultant van Mercuri Urval, tel.nr. 040 - 266 98 00. Zie ook www.strandcampinggroede.nl. Kijk voor meer informatie op uuww.scalda.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14