OyarJailaii Familieberichten kükookop q fllensenlinq.nl 14 vrijdag 20 november 2015 #PvdA Willem den Herder Willem Jan Zandee Wim Zandee Wim Zandee WILLEM ZANDEE Wim Zandee Everina Kamerling - Baaij Wim Zandee Kees van der Weel Ger de Klerk-Leenhouts Ger de Klerk-Leenhouts Ger de Klerk-Leenhouts Ger de Klerk - Leenhouts uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn O ©uitvaarthulp 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Verdrietig delen wij u mede, dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Dronten. Familie Den Herder Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Rhenen Daan Zandee Elly Zandee - Goetheer Zeewolde Izak Zandee Koos Zandee - Tolhoek Neven en nichten Wij zullen zijn warme vriendschap en humor erg missen Met veel pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Betsy van Damme Wij zullen hem heel erg missen. Bashaw (Canada): David en Thora van Damme-Reid Duiven: Piet en Janny van Damme-van de Berge Wolphaartsdijk: Dien en Albert Bolink-van Damme Oosterhout: Joke en Gerard t Nagelkerke-van Damme Oosterhout: Ad van Gils en neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze biljartvriend Wij wensen Betsy en de kinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd BV ALM Goes Wij zijn ontroerd en verdrietig omdat er een einde is gekomen aan een bijzondere vriendschap van een geliefd en warme persoonlijkheid. Wim we zullen er altijd voor Betsy zijn. Betty Marian Coby Nolly Janny Tot ons diep verdriet verloren wij onze grote vriend Wij wensen Betsy, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe in dit grote verlies. Met liefde: Tannie, Wim, Sylvie, Jan, Isabel en Bas Toch nog onverwacht is overleden ons teamlid Wim, je sportiviteit, je bulderende lach en gezelligheid. We zullen je missen We wensen Betsy kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit zware verlies Je teamgenoten van ALM 2 Alex, JanWillem, John, Marco, Ellen en Henk Psalm 116, vers 1, 2, 3 Hierbij delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma, zus en schoonzus sinds 27 december 2011 weduwe van Rinus Kamerling. Yerseke, Bergen op zoom, 11 september 1926 18 november 2015 Bram en Jo Jan en Ineke Elly en Mijndert t Henk en Carla Kees en Rosa Ina en Gerard Ad en Jolanda Heieen en Martien Klein- en achterkleinkinderen A. Baaij en B.E Baaij - van Drongelen Poststraat 16, 4413 CK Krabbendijke De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. maandag 23 november om 14:00 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal om ongeveer 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Na een kortstondig, maar hevig ziekbed is overleden onze naamgever, teamlid, vriend en bovenal mensen mens Vele jaren was Wim een geweldige, aimabele en sportieve teamplayer. Wij zullen hem missen. Wij wensen Betsy, Johnny en Ellen en verdere familie veel sterkte toe. Driebandenteam Zandee Kloetinge: Joop, Piet, Martin, Daan, Paul, Leo, Jan Willem en hun partners. Een markant mens, bevlogen sociaaldemocraat, altijd en met verve betrokken bij zijn Partij van de Arbeid, is onverwacht overleden. We zullen hem en zijn fundamentele inbreng binnen de partij bijzonder missen. We wensen de familie en dierbaren veel troost en steun bij elkaar. Het bestuur van de afdeling Middelburg, Bob van Schuijlenburg, voorzitter Jan Janse, secretaris Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze ma weduwe van Piet de Klerk in de leeftijd van 73 jaar. Ad en Nancy Rianne en Johan Arnemuiden, 13 november 2015 Correspondentieadres: Rijksweg 11, 4416 AZ Kruiningen De begrafenis heeft in besloten kring plaatgevonden. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve zuster, schoonzuster en onze tante Jaan en Kees van Belzen-Leenhouts Dingenis en Thea en kinderen Anja en Marcel en kinderen Arnemuiden, 13 november 2015 Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze schoonzus en tante Betsy Meulenberg-de Klerk Rinus Meulenberg Danny de Klerk Ditty de Klerk-Jongepier Neven en nichten Wij wensen Ad, Nancy, Rianne en Johan veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoonster Wij wensen de familie heel veel sterkte toe Namens alle bewoners van appartementencomplex "De Dokke", Clasinastraat te Arnemuiden Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73