0 mensen inq.nl Familieberichten Ui/srlailai) Hlensenlinq.nl "X Jan van As Hans Boer Lijnie van Gemerden-Kruithof Anthonie Hogeveen -Anton- Suzanna Roose-Barentsen Prina de Hamer-Van Belzen 0800 - 4444 000 kijk ook op donderdag 19 november 2015 17 te Het vuur is gedoofd. Als u dit leestben ik er niet meer. Ik groet mijn familie, vrienden en kennissen. Het gaat jullie goed. Op de leeftijd van 96 jaar is van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Beatrix Alida van As-van Mook Koninklijk onderscheiden met de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, in goud. Vlissingen, Vlissingen, 24 maart 1919 16 november 2015 Barneveld: Simon van As en Liliane van As-de Paermentier Amersfoort: Niels en Remco Schaarsbergen: Nadine en Tomas Vlissingen: Bea van As en Jaap Varkevisser Kloetinge: Vincent Correspondentieadres: Heestereng 36 3773 Al Barneveld De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 23 november om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio ■Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone E i "Eens als de bazuinen klinken..." Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, zorgzaamheid en liefde, is van ons heengegaan r 26 november 1940 f 16 november 2015 Joke Boer-van Moorselaar Paul en Petra Mathijs Walter en Joannet Thomas Merijn Elise Borrendamme 69 4301 VD Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maandag 23 november om 11.00 uur in de Jacobuskerk aan de Ring te Renesse. Om 14.00 uur nemen we afscheid in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in het koor van de Jacobuskerk. Je was de tijd kwijt, en vele dingen. En dan ineens die glimlach, dat gebaar. Bedroefd geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving, in alle rust is ingeslapen onze lieve moeder en schoonmoeder Dirk, onze oma en overgrootmoeder sinds 5 oktober 2013 weduwe van Piet van Gemerden Goes, 17 november 2015 Ridderkerk, 17 februari 1932 Zuid-Afrika: Leonie van Gemerden Kimberley, Mario Kruiningen: Nelie en Richard Wilcox-van Gemerden Papendrecht: Ariene en Peter Willemstein-van Gemerden Manon en Johan Lonneke Papendrecht: Thea en Herman de Jong-van Gemerden Shanna en Maarten, Sam, Jim Chris en Aline Correspondentieadres: Polderweg 10,4416 RE Kruiningen U bent van harte welkom voor het bijwonen van de afscheids- dienst op zaterdag 21 november om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente aan de Brugstraat 12 te Wilhelminadorp. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en elkaar persoonlijk te ontmoeten waarna wij Lijnie om 12.30 uur in besloten kring begeleiden naar het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum "Ter Weel" (Schenge 4) voorde liefdevolle verzorging. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Echtgenote van Laurens de Hamer Ons medeleven gaat uit naar: Laurens, Aarnoud, André, Imke en Merel. Sterke de HEERE hen in dit grote verlies. Arnemuiden: J. Caljouw-Van Belzen (t) A. Caljouw Vlissingen: M. van Belzen (t) J.P. van Belzen-De Ridder (t) Arnemuiden: J. van Belzen (t) A. van Belzen-De Ridder (t) Arnemuiden: K. van Belzen M. van Belzen-Van Belzen (t) Arnemuiden: C. van Belzen Arnemuiden: L. van Belzen J.C. van Belzen-Vroegop Neven en nichten. Arnemuiden, 15 november 2015 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en onze zorgzame oom Weduwnaar van Hitje Hogeveen-de Jager In de leeftijd van 98 jaar. Cobi, Chiel en Margreet 17 november 2015 Rubenshof 30 4462 SM Goes Dinsdag 24 november zal er om 13.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk de familie te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u op deze manier te bereiken. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij datje nu, de rust is gegeven. Tot het eind liefdevol verzorgd in zorgcentrum SVRZ locatie De Brouwerij Koudekerke is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Sinds 20.10.2002 weduwe van Aarnoud Roose Oost-Souburg, 2 maart 1923 t Koudekerke, 17 november 2015 Middelburg: Cees Roose Wilma Roose-Dingemans Terneuzen: Dagmar Fabian Max Sem Houten: Maurice Monica Nina Zoutelande: Ko Roose Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 57, 4336 ED Middelburg De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op maandag 23 november om 12.45 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Molenweg 2, 4388 NB Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. "Onze dank gaat uit naar het team van zorgcentrum SVRZ locatie De Brouwerij Tulpstraat te Koudekerke voor de liefdevolle verzorging". Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70