Colofon Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Bram Dirkx Maggeltje Adriaantje van Seters-van der Burgh Jan Glaser Schouwen-Duiveland nilieberichten Elizabeth Johanna Reijerse-Hamelink - Els - Op 15 november 2015 is op 68-jarige leeftijd overleden, onze liefdevolle vader, schoonvader, opa en overopa Baarland, 10 september 1947 f Goes, 15 november 2015 Elly Dirkx-van Houte t John en Ursela Tom en Charlotte Nina en Marien Sanne Sandra en Marco Mikey en Marre, Zilver, Riff, Miller Correspondentieadres: Dr. Willem Dreesstraat 14, 4524 GB Sluis. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 19 november om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een mooi en goed leven delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Magda Sinds 12 februari 2013 weduwe van Peter van Seters 1 februari 1928 f 16 november 2015 Vlissingen: Wim en Jacqueline Joeri en Kimberly Kimberley en Kris Middelburg: Jelle en Renate Jasmijn Amber Bergen op Zoom: Eric en Marieke Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van het hospice Ter Reede voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Mendelssohnlaan 3 4384 MP Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 21 november om 10.30 uur in dc St. Jacobs kerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen van 9.45 -10.15 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Uitvaartverzorging mnarkusse Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg J 0800 - 4444 000 A Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan echtgenote van Johannes Louis Reijerse -Jo - Zij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Jo Reijerse Danielle Reijerse Sammyyo Delhez en Jaime van der Sanden Samantha Reijerse en Lenard Netten Janaicha Reijerse Louise Reijerse Rocky en Moby tit tit 1 5 november 201 5 Van de Spiegelstraat 51, 4461 LK Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 20 november om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de afscheidsdienst bent u van harte welkom in de koffiekamer van het crematorium om de familie persoonlijk te condoleren. Met droefheid heeft onze gemeente kennisgenomen van het overlijden van onze koster op 14 november jl. Hij maakte de kerk tot een plek waar je je welkom voelde: zijn naam zal er altijd dankbaar genoemd worden. Grote indruk maakte op ieder de waardigheid waarmee hij tot het einde zijn ziekte droeg. Hij bleef met ons verbonden en wij met hem. Wij wensen zijn familie kracht en vrede toe bij het dragen van dit verlies. De kerkenraad van de Protestantse gemeente te 's-Heer Hendrikskinderen. dinsdag 17 november 2015 15 leder mens verdient een liefdevol en waardig afscheid. Elke familie begeleiden wij in het vormgeven van dit afscheid. Zorg met hoofd, hart en handen. Uw afscheid, onze zorg. Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Altijd bereikbaar op 0111 45 07 17 www.uitvaartsd.nl voor (letterlijk!) hetzelfde geld est u kwaliteit Alexandra 0113 214291 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl ^^^uitvaartverzorging \W Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl 24 uur per dag 7 dagen per week U Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63