Colofon h ht 0 Hlensenljnq.nl livarladsfj Familieberichten Wilhelmus Christiaan Bras Wilhelmus Christiaan Bras Wim Bram Dirkx Simone Bos Jan Glaser Lucie Amelie Brakke Rogier Hamers J.A. Blom-Verboom Isaac Michiel Cornelis de Jonge wviwivi Tamilieberichten kijk ook op Bedankt voor je liefde. Bedankt voor je steun. Bedankt voor je raad. Bedankt dat je er was. Zondag 15 november 2015 is, in de leeftijd van 84 jaar, overleden onze vader en opa weduwnaar van Wilhelmina Bras-Moelker Goes: Jacco en Heidi Bras Puck en Coen Pim en Felicitas Ruby en Pim Goes: Peter en Angela Bras Timo Kloetinge: Wilma en Mike Dijkdrent Jochem Rowi Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 48, 4461 MH Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Riet Vuyk-Moelker Bas Vuyk, in liefdevolle herinnering Petro en Joanne Estelle, Jesse en Veerle Wim Patricia en Martin Brigitte, Robert en Amy Wemeldinge, 15 november 2015 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega en partner van onze collega Hans Bos Simone was vanaf 1982 tot 1998 verbonden aan onze school als docente Duits. Diegenen die haar gekend hebben, zullen zich haar herinneren als een bevlogen docente met liefde voor de leerlingen en tomeloze inzet voor haar vak. Haar enthousiaste en hulpvaardige aard maakten haar tot een inspirerende collega. We wensen haar man Hans en verdere familie en vrienden Gods kracht toe met het verwerken van dit verlies. Leerlingen, ouders, medewerkers, directie en toezichthouders van het Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen, 13 november 2015 Met droefheid heeft onze gemeente kennisgenomen van het overlijden van onze koster op 14 november jl. Hij maakte de kerk tot een plek waar je je welkom voelde: zijn naam zal er altijd dankbaar genoemd worden. Grote indruk maakte op ieder de waardigheid waarmee hij tot het einde zijn ziekte droeg. Hij bleef met ons verbonden en wij met hem. Wij wensen zijn familie kracht en vrede toe bij het dragen van dit verlies. De kerkenraad van de Protestantse gemeente te 's-Heer Hendrikskinderen. Als ik de dingen soms niet meer wist. Als ik de namen soms niet meer kende. En wat ik wist soms meteen weer vergat Denk dan aan de weg door mij gegaan. Zo heb ik het niet voor niets gedaan. Bedroefd, maar met een gevoel van grote dankbaarheid dat wij haar zo lang mochten behouden, delen wij u mede dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, van ons is heengegaan onze allerliefste vrouw en moeder echtgenote van IJzendijke, IJzendijke, 21 april 1930 15 november 2015 IJzendijke: Roger Hamers Luc Hamers Vlissingen: Walter Hamers Sint Sebastiaanstraat 10 4515 CR IJzendijke De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 19 november om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging aan woonzorgcentrum Emmaus en speciaal de afdeling Tivoli. Liever geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 15 november 2015 is op 68-jarige leeftijd overleden, onze liefdevolle vader, schoonvader, opa en overopa Baarland, 10 september 1947 f Goes, 15 november 2015 Elly Dirkx-van Houte t John en Ursela Tom en Charlotte Nina en Marien Sanne Sandra en Marco Mikey en Marre, Zilver, Rijf, Miller Correspondentieadres: Dr. Willem Dreesstraat 14, 4524 GB Sluis. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 19 november om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Suzan Vermeulen Wij wensen Henk en de familie veel sterkte toe. Comitee Visserijdagen Breskens dinsdag 17 november 2015 15 Diep bedroefd, zijn wij met het overlijden van onze lieve oma Jolanda en Coen Jerrel, Emmée, Mathies Wilbert en Sylvia Brenna, Leandro Albert en Dini Jesse, Rowin Dirk en Leona Noa Inge en Ernst Emma, Norah Anja en Daan Bram, Joep Wimke en Stefan Jamie, Diezei Peter Linda Djamie Mirjam Dik en Naomi Nikky Jonathan Terneuzen, 14-11-2015 Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt, maar eens dan komt de dag, datje hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ooghoek blinkt een traan. Na een rijk en schilderachtig leven hebben we afscheid genomen van onze lieve vader en altijd belangstellende opa weduwnaar van Helena Jannetje de Groote 'Ridder in de Orde van Oranje-Nassau' in de leeftijd van 90 jaar. Zoeterwoude Truus en Martien ZaamslagCarla Koen en Ginta Ellen 15 november 2015 correspondentieadres: Wilhelminastraat 19 4543 CS Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het restaurant van 'De Molenhof', Molenstraat 14. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers van 'De Molenhof'. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43