üyarlailar] (J) mensen inq.nl Familieberichten Jan 't Hoen Jan 't Hoen Jan 't Hoen Jan 't Hoen Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 Dank U Jezus voor Uw offer op Golgotha, ook voor mij Liefs Maartje De Here heeft in Zijn liefde thuisgehaald Maartje Zoetje Lenselink-Mosterdijk sinds 18 mei 2008 weduwe van Jan Simon Lenselink Zij mocht 88 jaar worden. Assen Grijpskerke Brielle Neustadt am RBG Emlichheim Elma en Ronald Steenbeek Marja Lenselink Nel en Leon Ponsen Jan en Sonja Lenselink Arie en Lia Lenselink Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar een ieder die onze moeder tijdens haar leven met liefdevolle vriendschap en zorg heeft omringd. Vooral de zorg in Simnia en voorafgaand daaraan de dagbesteding Brouwershot waar zij een geweldige tijd heeft gehad. 13 november 2015 Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres Marja Lenselink Nieuwstraat 6 4364 AK Grijpskerke Woensdag 18 november zal een herdenkingsdienst gehouden worden om 13.45 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om ca. 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. Ieder bloemetje was voor haar een schilderijtje Jan 't Hoen Gerard de Pagter Gerard de Pagter Wilhelmus Petrus Johannes Schuiten Wim kijk ook op Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging, omdat vandaag alles zo anders is Lieve schat, wat was jij sterk. Ik zal nooit vergeten wat je voor mij en ons heb betekend. Mijn lieve man, onze vader, super stiefvader, zoon, broer, zwager, oom en ons baasje hij is maar 49 jaar geworden. Ditte Niels en Marieke Mitchell, Darryl Pa en Ma 't Hoen Klaas en Anne lies Remo Spikey en alle poezebeesten Vlissingen, 12 november 2015 Paul Krugerstraat 17, 4382 MA Vlissingen Op dinsdag 17 november is het van 10.45 tot 11.30 uur mogelijk om afscheid van Jan te nemen in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Als u bloemen wilt geven, dan graag één witte bloem. Intens verdrietig en met diep respect voor de zware strijd die hij heeft geleverd.We zullen je missen Jan! Jetske Kees Linda en.Alexander Pieter en Regine Ronald en Linda Marjon en Evert Jack en Monica Vlissingen,! 2-11-2015 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jan was vanaf 8 januari 1991 in dienst van Heerema Vlissingen B.V. Wij wensen zijn vrouw, familie en vrienden van Jan veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers Heerema Vlissingen B.V. Ons bereikte het droeve bericht dat onze gewaardeerde collega op 12 november is overleden. Wij verliezen in Jan een gewaardeerde collega. Wij wensen alle nabestaande veel sterke toe in deze moeilijke tijd. Heerema Vlissingen B.V. Afdeling Kranen Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week r MARIHE CONTRACTORS CiLlDUCRK Ij.v. Woorden schieten tekort, maar na een moedige strijd tegen een slopende ziekte, is onze oud-collega helaas veel te vroeg heengegaan. Wij herinneren Jan als een fijne man en toegewijde kraanmachinist. We zullen hem missen en wensen zijn nabestaanden veel sterkte. 13 November 2015, Operations Vlissingen zaterdag 14 november 2015 17 Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens komt dan de dag, dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Weduwnaar van Corrie de Pagter-Geldof in de leeftijd van 92 jaar. Rinus Annie Jannie Henk Ria Thierry Cokkie Jan Gerda Leen (in herinnering) Jan Linda Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres; Familie de Pagter De Tuinderij 3 4387 AK Vlissingen Donderdag 19 november zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is het mogelijk de familie te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u op deze manier te bereiken. Een mooie herinnering, een groot verdriet. We danken u voor wie u was en wat u in ons achterliet.. onze lieve (oude) opa Henk, Sandra, Nina, Tijn Danielle, Frank, Michelle, Angela Rob, Natalie, Darren Inge, Tony, Shaylea, Santino, Ivaiy Sonja, Stefan, Justin, Tygo, Yoran Rene, Danielle, Dion, Feline Karin, Pieter, Niek, Stijn Gerard, Jessica, Mik, Lila Martin, Inge, Aurora, Isis, Sem, Lizzy Robin, Tess, Senn Ayesta Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is op 12 november 2015 in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden in de leeftijd van 88 jaar. Uit aller naam: J. Kistenmaker Correspondentieadres, Boulevard Bankert 864, 4382 AC Vlissingen Op donderdag 19 november om 13.00 uur zal het mogelijk zijn om afscheid van Wim te nemen in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden, waarna er gelegenheid zal zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71