Adagio Familieberichten Col Of O rf amilieberichten kükookop fllensenlinq.nl Johannes Marinus Tolhoek - John Wondergem - Addy Noens-de Fouw Piet Remijn Johnny der Weduwe Erna Wolfert- Aerssens Voor de belangstelling en het medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze broer en oom willen wij u hartelijk dank zeggen. Namens dc familie: J.C. Meertens November 2015 Herman Vermeire Wij willen iedereen bedanken voor alle lieve kaartjes, de prachtige bloemen, de hartverwarmende belang stelling en uw aanwezigheid bij het afscheid van onze lieve man, vader en opa Andy Geraldine Merijn Isabelle Sebastiaan William Jacqueline Martijn de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio zaterdag 14 november 2015 19 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en mijn dochter Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Frans Noens kinderen en kleinkinderen K.A. de Fouw-Jansen Westdorpe, november 2015 Voor altijd in ons hart In het verdriet om het verlies van mijn man, pa en opa willen wij iedereen hartelijk bedanken voor het mede leven en steun in deze moeilijke tijd. Dit hebben we bijzonder op prijs gesteld. Speciaal woord van dank voor de KWF donatie en aan Uitvaartverzorging Quataert. Ria Remijn-Noë kinderen en kleinkinderen Oostburg, 14 november 2015 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de mooie woorden, schriftelijke herinneringen en blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Ria Annick en Sven Lars, Fenne Kapellebrug, november 2015 Wij willen iedereen hartelijk danken voor alle belangstelling en meeleven, zowel tijdens haar ziekte als na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma Het doet ons goed om te weten dat Erna voor velen zoveel heeft betekend. Loes en Adri Schipper-Wolfert Kirsten Mirthe Wouter Waterlandkerkje, november 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. in onze gedachten was je in onze gedachten ben je in onze gedachten zal je blijven Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Leida Vermeire-Roegiest kinderen en kleinkinderen Philippine, november 2015 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl uitvaartzorg in Zeeïand Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53