OyarJailau V Familieberichten Hlensenlinq.nl O IHensenlinq.nl 14 vrijdag 13 november 2015 Jozias Hugmst J. Hugense w Gerard Jan de Moor Sara de Wild - van de Velde Sari de Wild - van de Velde kijk ook op Verdrietig dat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zo (ang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze schoonjvader en opa ~Jos in de leeftijd van 95 jaar We zullen zijn creativiteit, positieve instelling en warme belangstelling voor ons en anderen erg missen C. Hugense-Comelisse Lou en Marianne 'Myrtfie Kees (in herinnering) Paufine en Bram Erika en Bob Joost Jos en Anita 10 november 2015 Zorgcentrum Simnia, Mondriaan, kamer 110 Simniapad 1, 4357 HJ Domburg De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 16 november om 13:00 uur in de Dorpskerk, Dorpsplein inAagtekerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats aan de Vredaatweg. Na dé begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Kodde, Burgemeester Bosselaarstraat 14, Aagtekerke. Onze dank gaat uit naar de medewerkrs van Zorgstroom Simnia voor de uitstekende zorg die hij in de afgelopen tijd mocht ontvangen. Een bijzonder woord van dank aan Peter en Maaike Marinissen voor de hulp in de afgelopen jaren. Iedereen die zich hij ons hetrokjcen voelt is van harte ivelhgm hij het afscheid. Met droefheid geven wij kennis van fret overlijden van mijn geliefde broer en onze oom Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Aagtekerke: A. Corré-Hugense Neven en ra.cft.ten Verdrietig delen wij U mede dat op 10 november 2015, in Dronten, is overleden onze lieve schoonzus Nelly Nijsten-Remijn Zij was weduwe van onze broer Kees Nijsten Familie Nijsten Ik weet nog... Volkomen onverwacht is in zijn slaap overleden onze dierbare bijzondere oom, oudoom en zwager Johannis Leendert de Vlieger Han 15 november 1935 10 november 2015 Wij zullen zijn heldere analyses en zijn humor missen. Sarien Hage Mariët Reins - Hage Elizabeth en Joris Jan, Roderick en Friso Henk Reins Anna en Sjoerd, Pepijn Izak Charlotte Gerrit Adrie Hage - de Vlieger, in liefdevolle herinnering Izak Hage De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 16 november om 10.30 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in het dorpshuis 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. De begrafenis zal in kleine besloten familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Sarien Hage, Nicolaasweg 132, 3581 VL Utrecht Indien u geen kaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Sari in de leeftijd van 76 jaar. Wolphaartsdijk: Piet de Wild Goes: Martin en Bea Fabian en Jamie Ruben en Marijke Wemeldinge: Jos en Ivonne Liza Veron en Nina Noah 11 november 2015 Meuleweie 25,4471 CX Wolphaartsdijk De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maandag 16 november om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Met dank voor de goede zorg en begeleiding aan Dr. Binnekamp, het team van IRIZ thuiszorg en de afdeling Reumatologie en Cardiologie van het Radboudumc Nijmegen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Piet de Wild J. van Gilst - de Wild (in herinnering) P. van Gilst (in herinnering) Colijnsplaat: A. Geelhoed - de Wild A. Geelhoed (in herinnering) Zierikzee: M. de Wild N. de Wild - van Leeuwen Colijnsplaat: A. de Wild L. de Wild - Geelhoed (in herinnering) Goes: G. de Schipper - de Wild J. de Schipper (in herinnering) G. Huige (in herinnering) Prinsenbeek: J. de Wild E. de Wild - van Liere Kapelle: N. van Wingen - de Wild J. van Wingen Neven en nichten 11 november 2015 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? t. 0800 - 4444 OOO O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio ■Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone A Dankbaar voor alles wat hij in zijn lange leven voor ons en anderen heeft betekend, maken wij het overlijden bekend van onze lieve en altijd geïnteresseerde vader, schoonvader en opa weduwnaar van Wilhelmina de Moor - Heijboer Hij is 93 jaar geworden. Wij zullen hem enorm missen. Amsterdam: Jaap de Moor en Iris Bruijn Otto en Sabrina Victor Christiaan Rosemary Leiden: Addie de Moor en Frank Steenkamp Tessa Philip Kamperland: Gert-Jan de Moor Goes, 10 november 2015 De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 14 november om 11.30 uur in de zaal van zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance. Wij zullen pa in kleine kring naar het crematorium begeleiden. Correspondentieadres: Lammenschansweg 34, 2313 DM Leiden addiedemoor@gmail.com Wij bedanken het personeel van zorgcentrum 'Cleijenborch' voor hun goede en liefdevolle zorg aan onze vader besteed. volg ons op V3 like ons op Twitter BB Facebook Uitvaart Informatie Hulplijn hLuipnjn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73