J? k Colofon fH Hlensenljnq.nl Familieberichten OvsrlödörJ V J? Van der Hooft uitvaartzorg Maria Johanna Derksen KM. A Riet Theo Gusta Camiel Pierssens Anita Edmonda Irma van der Heyden Johannis Leendert de Vlieger Han Bram Willemsen De Nachtzon Rina van den Ameele - van den Heuvel Lokaal, vertrouwd, betrokken. nilieberichten kijk ook op vrijdag 13 november 2015 19 Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van mijn vriendin, zus en tante *23-01-1932, Eindhoven 07-11-2015, Oostburg Truus de Jonge Familie Derksen Familie de Jonge Een speciaal woord van dank aan Verpleeghuis "de Stelle", Afd. Klaverblad en dr de Bruijckere voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Pastoor van Genklaan 2-34, 4501 AH Oostburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Een laatste groet en dank aan allen, die mij liefde en vertrouwen hebben gegeven". Riet Daar alleen kan liefde wonen, daar alleen is 't leven zoet, waar men stil en ongedwongen alles voor elkander doet. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en bompa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Hulst: Anita Pierssens-van der Heyden Hulst: Raoul en Petra Daimy, Vayènne Nieuw Namen: Dieudonnée en Dennis Marie Hulst: Dominique en Desirée Robin Maastricht: Damiana en Vincent Curagao: Colinda en Matthew 11 november 2015 Milockstraat 23, 4561 GZ Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 16 november om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik weet nog... Volkomen onverwacht is in zijn slaap overleden onze dierbare bijzondere oom, oudoom en zwager 15 november 1935 10 november 2015 Wij zullen zijn heldere analyses en zijn humor missen. Sarien Hage Mariët Reins - Hage Elizabeth en Joris Jan, Roderick en Friso Henk Reins Anna en Sjoerd, Pepijn Izak Charlotte Gerrit Adrie Hage - de Vlieger, in liefdevolle herinnering Izak Hage De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 16 november om 10.30 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in het dorpshuis 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. De begrafenis zal in kleine besloten familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Sarien Hage, Nicolaasweg 132, 3581 VL Utrecht Indien u geen kaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Pa jij was altijd heel erg sterk Pa jij deed altijd heel veel werk Omgaan met jou was de mooiste klus Daarom krijg je een hele dikke kus. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en lieve opa weduwnaar van Jo Verdouw in de leeftijd van 85 jaar Hoofdplaat: Corrie en Richard t David Tamara Terneuzen: Joke t Oostburg, De Stelle 8 november 2015 Correspondentieadres C. Waebeke Achterweg 9 4513 AJ Hoofdplaat De afscheidsbijeenkomst vond plaats in besloten kring. Daarna hebben wij Pa naast Ma begraven op de algemene begraafplaatsin Waterlandkerkje. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor uw blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Jaap van den Ameele Kinderen en kleinkinderen Oostburg, november 2015 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vonderhooftuitvoartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dog. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. II kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51