14 NIEUWS 'PlayStation graag' Ik ben dol op bouwen' 'Boeken zijn niet zo duur* 'FIFA 16 komt op de lijst' Nijs Tuininga, 10 jaar „Vorig jaar kreeg ik echt een vet cadeau: een bestuurbare auto die op water kon. Nu wil ik wel een spelletje voor de PlayStation. Ik ben niet echt een Legofreak. Mijn broertje wel: die wil alles van Star Wars, volgens mij. Het allerliefst wil ik een PlayStation, maar die is wel een paar honderd euro. Dat is een beetje te duur voor Sinterklaas, al kun nen mijn ouders het wel betalen. Maar het is ook leuk om er zelf voor te sparen." „Ik wil een nieuwe kilometerteller voor op mijn fiets. Ik ga met mijn ouders vaak op fietsvakantie en mijn oude is kapot. Ik vind het leuk om te kijken hoe snel ik de berg af ga. De teller kost tussen de 30 en 40 euro, denk ik. Dat is een beetje duur. Maar niet heel erg. O, en ik wil een bouwpakket van de Domtoren. Ik ben dol op bouwen. Vorig jaar kregen we een leuk spel voor de Wii. Dat hebben we ook veel gedaan." Noor Bisschop, 10 jaar „Ik lees echt héél veel boeken, dus ik wil er nog meer van de Sint. Boeken zijn niet zo duur, tussen de 7 en 20 euro, dus ik weet dat ik er meer dan één kan vragen. Ik houd er wel rekening mee als ik fol dertjes lees: ik kijk naar de prijs en reken dan een beet- je uit. Als ik goedkopere boeken kies, dan kan ik er HHHHBMI meer vragen, dus dat is slimmer." „Ik vind Lego het leukst: daar speel ik altijd mee als ik niet buiten ben. Ik wil het liefst onderdelen van Lego City, dat is leuk omdat je die kan sparen. Maar ik wil ook wel graag FIFA 16, omdat ik graag voet- bal. Ik moet nog een lijstje maken, maar dat spel ^Hj komt er sowieso op. Met cadeautjes kijk ik wel naar de prijs, volgens mij is iets van Lego vaak 30 euro, dat vind ik niet zo heel veel. De Sint wordt daar niet arm van." Ariane Elkenbracht, 9 jaar Sem Florack, 10 jaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14