Familieberichten kükookop mensen inq.nl Ons bereikte het trieste bericht dat op 84-jarige leeftijd is overleden, onze gepensioneerde medewerker de heer Rinus Goudzwaard Rinus heeft 40 jaar bij Zeelandia gewerkt, waaraan wij goede herinneringen bewaren. Hij is vele jaren werkzaam geweest als chauffeur, eerst betrokken bij de bevoorrading van de Zeelandia-depots in Nederland en later op de stads wagen in Zierikzee. De laatste jaren van zijn dienstverband heeft hij gewerkt als portier op onze productielocatie in de Zuidhoek. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 10 november 2015 Francien van 't Hoff-Geensen We zijn heel erg geschrokken. Zo kort na haar man is plotseling overleden onze schoonzus en tante Dicky Koole-Mannaart Wij wensen kinderen en kleinkinderen alle sterkte. Riet Koole Nel Berendsen-Koole Marjolein Erwin en Lisanne Bep Jagt-Koole Wim Jagt René en Lenie Monique en Andrew Achterneven en nicht Annie ZuijcCeveCt - van Turnhout Frangois Schijvenaars Met diepe droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marina Sinke Echtgenote van onze medewerker en collega Isaac Sinke. De Heere sterke Isaac en de verdere familie in dit grote verlies. Directie en personeel Jac. Goud B.V. Goud Transport B.V "How fragile we are" - Sting Na een moedige, maar oneerlijke strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Marijke Vonk-Versterre echtgenote van Nico Vonk Breda, 1 februari 1953 Goes, 7 november 2015 Nico Vonk Thijs en Suzan Bas en Olga Daniël Tim en Cynthia Anne-Roos U kunt afscheid nemen van Marijke op donderdag 12 november van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum te Goes, Fluitekruidstraat 8. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 13 november om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd voor een informeel samenzijn met de familie in de koffiekamer. Marijke Vonk-Versterre Boekhandel De Koperen Tuin Manda, Irene, Niek, Janet, Henny, Levina, Trudi Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfijhe uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoh afscheid. 'DE BEVELANDEN' Johan/Hoekman/ Familieberichten Je strijd is gestreden Het leven was soms zwaar Maar jouw liefde Houdt ons allen bij elkaar Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na vele jaren van liefde en zorg is overleden onze schoonmoeder, grootmoederen overgrootmoeder Sinds 1974 weduwe van Jaap van 't Hoff Axel, 3 november 1922 Middelburg, 9 november 2015 Amsterdam, A.J. van't Hoff I. Bartelsman Daan en Merel van 't Hoff-van der Klugt Milou, Hein en Olivia Middelburg, J.C. van't Hoff G. Christiaanse en M. Christiaanse-van Ovost Brandwijk, Everdien en Theo de Bot-Baard Anne Terneuzen, Sjoerd en Debby Baard-de Hullu Marissa en Davey Amstelveen, Carolien en Ruben Zeegers-Christiaanse Jonathan en Norah Horst, Gertjan Christiaanse en Nico Haverman Amsterdam, Eduardo Christiaanse Amsterdam, Suzanne en Michael Boedhoe-Christiaanse Sandro Onze dank gaat uit naar het verzorgende personeel van Thuiszorg Terneuzen en van het St. Jans Hospice De Casembroot te Middel burg voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging en naar de vele vrienden en kennissen die hulp hebben geboden. Vrijdag 13 november is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Oma te nemen in Uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 14 november 2015 om 10.30 uur in de Opstandingskerk te Terneuzen, Bella- mystraat 74. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er in de Opstandingskerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentie adres: G. Christiaanse Segeersweg 11 4337 LC Middelburg Herinner mij niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Herinner mij hoe ik was Toen ik voor jullie nog alles kon... Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie herinneringen die ze ons heeft gegeven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 84 jaar Kees Zuijdevelt Jan Zuijdevelt Charlotte Zuijdevelt-Oonk Ruud Zuijdevelt Mariena Derycke Kimberley, Anouk Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Simnia" voor de liefdevolle verzorging. Domburg, 9 november 2015 Simniapad 1, K.222, 4357 HJ Domburg Op zaterdag 14 november om 11.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Jij koesterde ons en was 'n prachtvader de laatste jaren koesterden wij jou Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft willen zijn, nemen wij bedroefd afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Marie Louise Wentzler in de leeftijd van 84 jaar. M.L. Schijvenaars-Wentzler Martien en Rita EU se Dave Carina en Jack Pascal en Christianne Chrissy en Romano Patrick - in liefdevolle herinnering - Chantal en Peter Esmee Sebastiaan Nicolle en Mark Simone 9 november 2015 Maczekhof 10 4587 EZ Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 14 november om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19. Vrijdag 13 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Franpois te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg en de Nachtzorg voor de goede zorgen. woensdag 11 november 2015 15 Veel te vroeg, veel te snel, moeten wij afscheid nemen van onze geliefde, gewaardeerde medewerkster, collega Ze was zo goed, zo betrokken, zo collegiaal, zo attent, zo rechtvaardig, zo sportief. Wat zullen we haar missen! Onze gedachten zijn bij Nico, Thijs, Bas, Tim en de andere familieleden. UITVAART ZORG Peter Butler Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113)311 444 uitvaartzorgcentrum.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 69