i Uitwaaien aan de Noordhollandse kust ©xool 12 OOIT BUITENVERBLIJF VAN KONING WILLEM II NUWEG V. Adviesprijs €149,50 p.p. LEZERSPRIJS slechts 69,50 p.p.* slechts Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Er even lekker tussenuit naar de kust van Noord- Holland? Dat kan met deze supercomplete aanbie ding naar het gezellige Schoorl! Wandelen door de duinen, fietsen door pittoreske dorpjes in de omgeving of uitwaaien aan de kust, alles kan! Boek vóór 13 november op Kras.nl/LR21487 sieraad Gratis De wereld is Kras 2-4 dagen vanaf Tot 39,- voordeel per persoon! 4-sterren hotel Direct aan de duinen Ontbijtbuffet 1 x hoofdgerecht p.p. Wandel- en fietsroutes Klantbeoordeling 8,4 Exclusieve lezersreis woensdag 11 november 2015 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, koffie/thee met Limburgse Vlaai en per boeking een sieraad Exoal cadeau 69,50 per persoon in een 2-persoonskamer. Dit arrangement is ook te boeken voor 1 nacht a 39,50 en 3 nachten a 99,50 per persoon in een 2-persoonskamer. Boekingskosten 15,- per boeking. Verplichte toeslagen (ter plaatse te voldoen): toeristenbelasting® 3,80 p.p.p.n. en toeslag voor het behoud van cultureel erfgoed van 1,95 p.p.p.n. Optioneel bij te boeken: picknickmand voor 2 personen 19,50,1 dagfietshuur voor 2 personen 19,50 en een 3-gangendiner 24,95 per persoon. 3 dagen Maastricht incl. ontbijtbuffet, koffie met Limburgse vlaai en sieraad cadeau Bij kasteel Vaeshartelt, omringd door een prachtig groen landgoed met fruitbomen, een wijngaard en een moestuin, aan de rand van Maastricht, stap je letterlijk even terug in de tijd. Maar wel met de luxe van nu. Ooit was Koningwillem llde trotse bezittervan dit schitterende landgoed. Hij schonk het kasteel koninklijkeallure.Tegenwoordigkuntu er overnachten en genieten van het omringende 7 hectare groot Engels park met een lindelaan, wijngaard, fruitbomen, prachtige vijvers, moestuin, eeuwenoude bomen en zelfs een bijenpaviljoen. In de keu ken van het restaurant van Vaeshartelt wordt gebruik gemaakt van alles wat het landgoed te bieden heeft; van fruit en noten tot ver geten groenten. De seizoenen worden hier gerespecteerd en er wordt gewerkt met eerlijke producten. Als duurzame onder neming is Buitenplaats Vaeshartelt zelfs gecertificeerd met het Green Key Gold certificaat. Groen genieten dus! Alle hotelkamers zijn onlangs gerenoveerd door de bekende interieurarchitect Gay Jongen uit Maastricht. Hierbij is gebruikt gemaakt van duurzame producten, liefst uit eigen regio. De kamers beschikken over een eigen badkamer met een douche en zijn voorzien van een televisie, kluisje en bureau. Maastricht is de oudste stad van Nederland. De sfeer van 20 eeuwen historie is bijna tastbaar aanwezig in de oude binnenstad met zijn smalle klinkerstraatjes en indruk wekkende gevels. Maastricht is niet in een paar zinnen te beschrijven. Want deze stad heeft het allemaal. Cultuur én natuur. Historische panden, mooie kerken, het Vrijthof én hippe designwinkels. Gezellige terrasjes en chique restaurants. Grotten én torens. Stadsmuren én waterwegen. Bruisende evenementen én hellingen met wijnranken. Net buiten het kasteelterrein vindt u een bushalte (lijn 59). Deze bus gaat naar Maastricht Centraal Station (kosten voor eendagkaartca.€5,50p.p).0okligtopca.l0 wandelminuten van het hotel een P&R terrein waarvandaan een lokale trein voor €1,- naar het Centraal Station van Maastricht gaat. Vanaf hier loopt u zo het centrum van de stad in. Het hotel biedt op zaterdag- en zondag een gratis shuttleservice aan. Maar u kunt natuurlijk ook op de fiets, het is slechts 5 km naar het centrum! Ook is het hotel een ideale uitvalsbasis om Luikin België en Aken in Duitslandte bezoeken. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij pere-mail bereikbaarvia info@nuwegexclusief.nl excluMeft... Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel* Dit sfeervolle 4-sterren hotel ligt aan de rand van het centrum van het gezellige Schoorl, direct aan de Schoorlse duinen. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, bar, uitstekend restaurant, terras, sauna, binnenzwembad (beide gratis) en een solarium (tegen betaling). U verblijft in een comfortabele kamer. Tegen betaling kunt u uw auto parkeren bij het hotel (ca. 3,90 per nacht per auto). Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21487 Inclusief: 2/3/4 dagen (1/2/3 nachten) verblijf in Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel, ontbijtbuffet, 1 x een hoofdgerecht van de kaart op de dag van aankomst in het hotel, wandel- en fietsroutes van Camperduin naar Bergen en een fles rode wijn bij vertrek. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 5 november 2015 t/m 31 maart 2016. van voor u 2 dagen nu vanaf 49,- 3 dagen JLOnu vanaf 75,- 4 dagen J38r- nu vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 13 november 2015. Ga naar Kras.nl/LR21487 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR21487 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten. 49

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 12