Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Marina Dina Sinke - Vermerris LINA HENDRIKA MEIJAARD - BROIJL Cornelis Gijsbertus Johannes van Doorn Spreuken 14:26 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons is, na een periode van ziekte, door de HEERE van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Nieuwdorp, 1 september 1951 Rilland, 8 november 2015 Rilland: Isaac Sinke Krabbendijke: Jacintha en Jaap Baas - Sinke Thimo, Cédric, Yara 's-Heer Abtskerke: Else en Francois van Gilst - Sinke Cois, Iwan Krabbendijke: Jan en Janneke Sinke - van Paasschen Naomi, Sven Sint Felixstraat 17, 4411 DB Rilland Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 11 november van 20:00 tot 20:30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 13 november om 10:30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Rilland. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Marina Dina Sinke-Vermerris Tot ons verdriet is na een ernstige ziekte door de Heere weggenomen onze lieve schoonzus en tante Marina Sinke-Vermerris Echtgenote van Isaac, onze broer, zwager en oom Yerseke: Willie en Huib Minnaard-Sinke Kapelle: Sanny Dingemanse-Sinke Jasper Dingemanse (in herinnering) Wolphaartsdijk: Piet en Matty Sinke-Kole 's-Heer Arendskerke: Rinus en Conny Sinke-de Bel Goes: Cathrien en Kees Staal-Sinke Kruiningen: Anja en Bart van den Berge-Sinke Nichten en neven Na jarenlange vriendschap hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin die aan een ernstige ziekte overleden is Marina Wij bewaren fijne herinneringen aan haar en zullen Marina erg missen. De Heere sterke Isaac, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Koos en Marja de Jager Mariëlle en André Anneke en Kees Marloes en Johan en kinderen Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe het was, toen ik alles nog kon... Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma "ZUS" Echtgenote van Johannes Meijaard overleden 8 november 1985 Geboren te Wolphaartsdijk 30 oktober 1922 Overleden te Goes 9 november 2015 Lina van Eijkeren - Meijaard Petri van Eijkeren Heieen Hollestelle - Meijaard Piet Hollestelle Nicolien Marions en Sander Esmee, Thomas Jolanda en Mike Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 66 4424 EP Wemeldinge De afscheidsdienst, zal worden gehouden op vrijdag 13 november 2015 om 13.00 uur in het Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en samen te zijn in bovengenoemd dorpshuis te Kamperland. Rob Aarbodem Cést la vie Het is mooi geweest Intens verdrietig, maar met een gerust gevoel hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom opa Kees weduwnaar van Lout van Boven Den Helder, 8 juni 1931 t Middelburg, I november 2015 Luitenant ter zee le klasse b.d. Middelburg: Peter van Doorn Hulst: Loeki en Chris van Doorn Woerden: Cora en Fenrir van Koert- van Doom Nikki en Mo Daan en Merel Maaike en Joost Laren: Jetty en Cor de Jonge- van Doom en kinderen Rob en Kitty van Doom en kinderen Erik en Stella van Doorn en kinderen Niels-Peter en Mare van Doom Familie van Waveren- van Boven Familie Huigen- van Boven Marcia Westerburger Onze dank gaat uit naar dokter Lankhorst en de medewerkers van hof 't Seijs en de Zeeuwse zorgmensen voor hun liefdevolle verzorging. C orrespondentieadres Griffioenstraat 96 4334 Bk Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 16 november om 12.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Voorafgaand is er van 12.00 tot 12.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaats vinden. Mien van Dijke - Den Boer dinsdag 10 november 2015 15 Tot ons groot verdriet is na een ernstige ziekte door de Heere uit ons midden weggenomen onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Isaac Sinke Biezelinge: N.P. Niewenhuijse- Vermerris M. Niewenhuijse Oostkapelle: P.N. Vermerris Kapelle: A.M. Vermerris J. Vermerris-Moeliker Biezelinge: E.J. Vermerris Biezelinge: M.A. Vermerris Kapelle: J.L. Vermerris A.E. Vermerris-Louws neven en nichten De Heere ondersteune Isaac, de kinderen en de kleinkinderen in dit zware verlies. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Woorden zeggen weinig bij zoveel gemis. Miriam, Tim en Marieke, wij wensen jullie veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's Dow Benelux Research Development Verdrietig, maar dankbaar dat ze voor verder lijden gespaard is gebleven, moeten wij afscheid nemen van onze 96-jarige schoonzuster en tante Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd F.J.Boogerd-Van Dijke A.P.Boogerd Neven en nichten: Harry en Elly Lia en Kees Han en Anneke Eddy Rinie en Teja t Els en Ron Matty en Piet Mary en Freek Kees Steef Janneke en Bram Kees en Cécile t Ad en Elly Fred en Titia t Frans Wim en Nancy Maja en Henk Peter en Jenny Els en Jan Achterneven en achternichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63