OyatJatlau Familieberichten Tannetje Janse kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 10 november 2015 Jo van der Jagt - Korsman Rogier Boogaard opa Boogaard Anita Schout-Janisse Wim 2005 f Maria Levina de Kok - de Rijke Adrie Adriaan Izaak Levering John Nijhuis John Nijhuis Anita Schout Rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma Ellemeet t Burgh-Haamstede 24 juni 1929 8 november 2015 Oost-Souburg Kapelle Veldhoven Janny en Hans den Hollander Peteren Tamara Mark en Esther Timo, Robin Burgh-Haamstede, "De Duinen van Haamstede" Correspondentieadres: Fam. den Hollander Van Teylingenstraat 12 4388 CZ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en om de familie persoonlijk te condoleren in haar eigen appartement op woensdag 11 november van 16.00 uur tot 20.00 uur en donderdag 12 november van 14.00 uur tot 20.00 uur in "De Duinen van Haamstede", gebouw Zandduin, Kloosterweg 18-05 te Burgh-Haamstede. De crematie zal in stilte plaatsvinden. "De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Heden overleed zacht en kalm mijn zus en onze tante in de leeftijd van 86 jaar. Arnemuiden: J. Janse, in liefdevolle herinnering Middelburg: P. Janse Middelburg: Ineke Puype-Janse Barend Puype Middelburg, 4 november 2015 Correspondentie-adres: J.A. Geirnaerdt-Louwerse Jachthuisstraat 32,4481 AL Kloetinge Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "St. Willibrord", voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis heeft in besloten kring op de begraaf plaats te Arnemuiden plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Johannes de Kok 13 juli 1921 3 november 2015 Arnemuiden: Dini Janse - Langendam (in herinnering) Jan Janse Middelburg: Rinusde Kok Eef de Kok - Rozemond Oost-Souburg: Marleen de Poorter - de Kok Cor de Poorter (in herinnering) Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Segeerssingel 148 4337 LH Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van de herinnering. Dag lieve we zullen je vreselijk missen. Joke van den Dries Monique en Harry Rustin, Silvan, Jarien Astrid en Ad Arjan, Arlinde Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol Ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn vader, schoonvader, onze opa en mijn broer Adri Yerseke, Goes, 19 oktober 1942 7 november 2015 Bergen op Zoom Renzo en Jolanda Melanie en Fabian Giovanni Arnemuiden Conny Correspondentieadres: Statietjalk 49 4617 GN Bergen op Zoom De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve oom voor altijd is ingeslapen We wensen Truus en de kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe Oost-Soubug: Bets en Piet Luitwieler Michel en Bianca ,Jordi Mirjam en Marco Liesbeth en Joos Demi WesleyJoery Dennis en Carmen Geschrokken waren we bij het horen van het onverwachte overlijden van onze vriend en de man van onze collega Truus, Wij zullen zijn leuke grapjes zeker gaan missen! Christoph, John, Harmen Jan, Ineke, Stephanie, Celeste, Mandy, Agnes en Ina Na een moeizame levensavond is uit onze familiekring weggenomen onze schoonzuster en tante Jannetje Meulmeester-van Belzen Sterke de HEERE onze broer en zwager. Sien en Lein Maatje en Jan t Wim f en Bep Jan en Suus t Piet en Corrie Lenie Schroevers Neven en nichten God is goed naar Psalm 103 Met deze woorden is mijn geliefde man, onze lieve en betrokken vader en opa in de Hoop van het eeuwige leven overleden in de gezegende leeftijd van 90 jaar. echtgenoot van Elizabeth Dekker Wé zijn bedroefd, maar vooral dankbaar voor wie hij altijd voor ons geweest is. Serooskerke Goes 1 februari 1925 7 november 2015 Kapelle E. Boogaard-Dekker Dordrecht Riet Boogaard Lewedorp Chris en Janine Boogaard-van der Weele Nieuwerbrug Liesbeth en Henk Blok-Boogaard Kapelle Willemien en Henk Keurhorst-Boogaard Woerden Wim en Alette Boogaard-de Bruin Kapelle Hanneke en Kees Nijsse-Boogaard Kapelle Hendriekje en Pirn Janse-Boogaard Soest Robert en Bertine Boogaard-van Essen Klein- en achterkleinkinderen Vroonlandseweg 6 4421 GK Kapelle Gelegenheid tot condoleren D.v. donderdag 12 november van 10.15 - 11.00 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18, Kapelle. Aansluitend zal in deze kerk de rouwdienst gehouden worden om 11.15 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn verdrietig dat onze lieve is overleden. We zullen zijn oprechte belangstelling voor ons missen. Henk, Lieske en Daniël, Sebastiaan, Sarah, Sophie en Seth Rogier, Niels, Elianne, Christian, Willeke Henri, Rutger en Antoinette, Evy Jan-Willem en Elselien, Rob, Elzo en Dianne, Wilco Elzemarie, Rogier, Joanne, Liselotte Jordy, Jurrian Ilse, David, Robin, Daniël, Marlyn Rogier, Hans, Ruben, Emma, Levi Veel te snel van ons heengegaan Wij wensen Hans en de kinderen heel veel sterkte. Jo f en Joke Janisse Ronald Astrid en Stefan Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Hans Schout Wij wensen Hans, kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers ZBI Planbureau en Bibliotheek van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62