karwei af te maken ZSC'62 zet opmars voort Derby tegen Tholense Boys eindigt in 2-2 SPORT 15 Thuisploeg geeft goals te makkelijk weg en mag uiteindelijk blij zijn met gelijkspel tegen Tholense Boys. SINT PHILIPSLAND. Noad'67 en Tho lense Boys sloten in de derde klas se B van het zaterdagvoetbal af met een 2-2-gelijkspel. De Fluplan- ders hadden lange tijd het betere van het spel, maar keken tot vlak voor rust wel tegen een 0-2-achter- stand aan. Duiveland bleef steken op r-r tegen WFB en zag de achter stand op koploper DBGC groter worden. niets zette Niels Hopmans de be zoekers met een rake kopbal op voorsprong, hoewel Noad de hele eerste helft domineerde. Met een weergaloze actie maakte de zeven tienjarige linksback Sam Nieuw koop er zelfs 0-2 van. Dat leek ook de ruststand te worden, totdat Frank den Engelsman in de extra tijd toesloeg: 1-2. 'We spelen misschien wel de beste helft van het seizoen en dan doe je jezelf zo'n pijn' Noad-trainer Ad Palings vond dat zijn team de goals te gemakke lijk had weggegeven. „We spelen misschien wel de beste helft van het seizoen en dan doe je jezelf zo'n pijn. Dan moet je wel bijna masochistisch zijn." Kort na de pauze kwamen de Fluplanders op gelijke hoogte, na dat de Thoolse verdediging bij een doelworsteling niet voor oprui ming zorgde. Via de paal sprong de bal voor de voeten van Marvin Quist: 2-2. Kort daarop incasseerde Laurens Bovenberg zijn tweede ge le kaart, zodat de Tholenaren met tien man verder moesten. Een week daarvoor was zijn jongere broer Auke al hetzelfde overko men. Tholense Boys-trainer Erwin de Nijs baalde. „In ons strijdplan wil den we juist in het laatste halfuur met onze conditionele kracht voor deel halen. En dan moet je ineens met tien man verder, jammer." The Gunners-DFS 2-1: Van beide kanten een matige partij, waarin de Bredanaars kort na rust twee maal toesloegen. Met opportunis tisch spel zocht DFS een beter re sultaat. Verder dan een treffer van Delano Westerink kwam de ploeg uit Burgh-Haamstede niet, hoe wel bij een andere doelpoging de onderkant van de lat werd geraakt en de daaropvolgende inzet op de lijn smoorde. Tot overmaat van ramp moest Sebastiaan van de Ber ge in de slotseconden met een zware knieblessure van het veld, na een ongelukkige botsing. DFS-trainer Marcel de Nijs: „Het zit bij ons allemaal een beetje te gen." Duiveland-WFB 1-1: De ploeg uit Ouddorp hield veel mensen ach ter de bal, waardoor Duiveland maar weinig kansen creëerde. Wel miste Wouter de Jonge in het eer ste bedrijf een strafschop. Kort na de hervatting leek Ro nald Zwager orde op zaken te stel len, met zijn zwakke rechterbeen nog wel: 1-0. De bezoekers kwa men gelijk uit een strafschop: r-r. In de slotfase moest Duiveland- speler Corné Buys voortijdig naar de kant (2x geel). Trainer Erwin van der Woerdt sprak van een ver velende middag. „Penalty gemist, veel kaarten en op het eind nog een man minder, dan is het zo'n dag dat het niet meezit. We moe ten de schuld bij onszelf zoeken. Juist als je weinig kansen krijgt, moet die bal er wel een keer in en dat deden we niet." Van der Woerdt vond de tegen stander laf. „Zelfs met een nu merieke meerderheid hielden ze negen man achterin." WHS-De Fendert 5-2: Met twee ra ke vrije trappen van Roy de Jonge en Dennis Vaders boog WHS de achterstand nog voor de pauze om in een 2-1-voorsprong. Na de Bra bantse gelijkmaker nam Arvin de Witte zijn ploeg op sleeptouw met slimme loopacties en twee treffers. Ook Sander van 't Hof pik te nog een goal mee. WHS-trainer Romeo van Aerde vond de uitslag aan de hoge kant. „Het kon eigen lijk alle kanten op. Beide teams kregen veel kansen." Na een reeks mindere resulta ten werd de 5-2-overwinning wel met vreugde begroet. „Dit hadden we even nodig", aldus Van Aerde. RIA W-SC Kruisland 0-5: RIA W. be gon nog niet eens zo heel slecht aan het duel met SC Kruisland en deed vooral in het eerste halfuur niets onder voor de tegenstander. Na een half uur werd het 0-1 en leek er nog steeds weinig aan de hand. Dat veranderde in de twee de helft toen de bezoekers kort achter elkaar twee keer scoorden. Van 0-3 werd het in de slotfase nog 0-5. Luctor'88-FC Bergen 1-1: Ineen wedstrijd met weinig kansen opende Barry Olierhoek in de 24e minuut de score, na een fraaie aan val over rechts. Na de hervatting leek een tweede doelpunt in de maak, maar Rutger van Rossum, Stefan Bouwman en Barry Olier hoek slaagden er niet in uit drie opgelegde kansen de stand naar 2-0 te tillen. In de 70e minuut kreeg Luctor'88 daarvoor de reke ning gepresenteerd, toen Ricky Bergmans met een rake kopbal uit een corner de stand weer in even wicht bracht: r-r. Alliance-Patrijzen 4-2: Perry Bek schoot Patrijzen al in de derde mi nuut op 0-1, maar die voorsprong bleef slechts een kwartier op het scorebord staan. Via Wesley Smits werd het in de achttiende minuut r-i. Nog voor de rust zorgde Nick Emmen voor 2-1. In de tweede helft ontnam Alli ance Patrijzen alle hoop op een goed resultaat. Daniel Dekker scoorde zowel de 3-1 als 4-r. In de slotfase scoorde Haitam Kadiri nog tegen. ZSC'62 gaat steeds beter voetbal len. Inmiddels staat de formatie van trainer Jos Kristelijn na een 4-1-zege op een derde plek. „De spitsen waren op dreef', zei Kriste lijn na afloop. Vosmeer ging zaterdag op be zoek bij FC Bergen en won met 2-r. „De eerste helft was goed en we stonden terecht met 2-0 voor. De tweede helft was nog maar net begonnen of onze aanvoerder Ricky de Klerk kreeg rood. Geluk kig hielden we de voorsprong vast. Het had een mooiere zege kunnen zijn. We zijn wel de beste Thoolse ploeg in deze klasse en daar zijn we blij mee", aldus trai ner Kees Stoutjesdijk van Vos meer. Vosmeer is de beste Thoolse ploeg in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal en is daar blij mee MAANDAG 9 NOVEMBER 2015 Noad'67 doet zichzelf tekort door Ben van den Aarssen Noad'67-Tholense Boys 2-2: Uit het Ad Palings, trainer Noad'67 Frank den Engelsman van Noad'67 (links) probeert Laurens Bovenberg (rechts) van Tholense Boys van zich af te houden. foto Leo Adriaansen door Robin Hamelink VLISSINGEN. De topper in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal tussen SKNWK en Halsteren eindig de in een 5-2-overwinning voor de thuisploeg. SKNWK-Halsteren 5-2: Peter Geense 0-1 en 3-2, Remco van den Berge 1-1, Remon de Jonge 2-1, Machiel Schot 3-1 en 4-2 (strafschop) en Stefan Ver meer 5-2. Rillandia-WIK'57 1-1: Marco Min- naard 1-0 en Mark van Langeraad 1-1. Smerdiek-ZSC'62 1-4: Nicky van der Velde 0-1, Robin Provoost 0-2, 0-3 en 0-4 en Dennis Moerland 1-4. Hansweertse Boys-Stavenisse 4-2: Aleksandar Veljanoski 1-0 en 2-0, Ouassim Hamoudi 3-0, Adriaan Jan sen 3-1, Danny Kraayenbrink 4-1 en Lorenzo van Haaften 4-2. FC Bergen-Vosmeer 1-2: Joshua van Wilgen 0-1, Jeffrey Kruf 0-2 en Geof frey van Naamen 1-2. Bijzonderheid: Rode kaart voor Ricky de Klerk van Vosmeer. Vrederust-Waarde 4-2: Yannick Broe- ren 1-0, 2-1 en 4-2 (strafschop), Ely Engo 1-1 en 3-2 en Ricardo Blandel 3-1. Dosko-SPS 3-1: Ulas Iskar 1-0, Luuk Ernest 2-0, RaynorSuurd 2-1 en Den nis Gillissen 3-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58