SSV65 is aan een sterke reeks bezig Bassing maakt debuut onder lat bij Vlissingen door blessure Pietersma Aron Wattel scoort vier keer voor Serooskerke SPORT 13 SSV'65-GPC Vlissingen 2-0: Aanvan kelijk was GPC Vlissingen sterker, maar de ploeg creëerde nauwe lijks mogelijkheden. Ook SSV'65 kwam niet tot een reeks van kan sen, maar in de 43e minuut hielp Bast Biesterbosch na een uitge speelde aanval zijn ploeg wel aan een i-o-voorsprong. Ook in de tweede helft deden de ploegen nauwelijks voor elkaar onder. Na een uur besliste SSV'65 het duel toen René Zwamborn uit een cor ner van Dennis Weijers de 2-0 bin nen kopte. belangrijke zege voor Terneuzen- se Boys. Al na twee minuten zette Len Eversdijk, die vanaf links de bal uit een voorzet in de verste hoek schoot, de bezoekers op 0-1. Daarna liet de ploeg het na om de wedstrijd in een vroegtijdig sta dium te beslissen. Zo bleven kan sen voor Maarten van Hecke, Eversdijk en Roy van Ham onbe nut. VVC'68 rook zijn kans en in de tweede helft belandde een schot van Dennis Luijks op de kruising, waardoor Terneuzense Boys ont snapte aan de 1-1. In de 79e mi nuut werd het duel beslist door Roy van Ham. Nieuwdorp-MZC'11 1-3: Uit de eer ste de beste kans zette Dennis Dekkers MZC'11 op 0-1. Bij Nieuw dorp was het daarna een paar keer 'net niet' en na een Zierikzeese corner tilde Ramon Janson de stand in de 31e minuut met een lis tig schot naar 0-2. In de 58e mi nuut maakte Frank Oostdijk de aansluitingstreffer. MZC-doelman Jurgen Schoenmakers hield daar na Roderick Gakeer en Jean-Paul van As van de 2-2 af. In de 83e mi nuut hield Jeroen Verdonk Wes ley Goud vast. Verdonk kreeg di rect rood en MZC'11 een straf schop. Vanaf de stip bleef Matthijs Hage koel: 1-3. Klundert-De Meeuwen 1-1: Gezien het spelbeeld een terechte uitslag. In de twintigste minuut opende Eric Fuanani, terwijl heel De Meeuwen aan een overtreding van Brabantse zijde dacht, de sco re. Met een lobje over de doelman zorgde Robin Dek vervolgens voor de 1-1-ruststand. De tweede helft was matig. Voor Klundert was het het zesde gelijkspel op rij! Hellevoetsluis-Oostkapelle 1-0: Een rommelig duel waarin de thuis ploeg zich gelukkig prees met de zege. Oostkapelle was dicht bij de 0-1, maar aanvoerder Harold Ver meulen zag zijn vrije trap op de paal belanden. In de 25e minuut was het wel raak. Ken Luijendijk mocht in het strafschopgebied de bal aannemen en scoorde in twee de instantie. Na rust raakte ook Hellevoetsluis de paal. Het slotof- fensief van Oostkapelle leverde en kele gevaarlijke situaties op, maar doelman Hoornweg hield zijn doel schoon. Dagevos hielp Dauwendaele uit een vrije trap, die van richting ver anderd werd, in de eerste helft aan de 1-0. Direct na rust kreeg Dauwendaele via Stefan Joosse en Peter van Gorsel twee grote kan sen, maar een tweede treffer bleef uit. Zwaluwe stelde er weinig te genover en tien minuten voor tijd maakte Van Gorsel de bevrijden de 2-0. Nadat hij kort daarvoor een mogelijkheid onbenut had ge laten, tekende Jaap de Kroo in de slotminuut voor de 3-0. FC Axel-Zaamslag 3-0: Zaamslag ging genadeloos onderuit tegen koploper FC Axel. Maik de Wolf opende de score uit een vrije trap. Bij de tweede treffer was er een hoofdrol voor Urmeion Martis, die Marco Plasschaert in stelling bracht. De 3-0 was kenmerkend voor de mentaliteit. Ivo Ver- straeten was het eindstation. GESTEL. Tijd om zenuw achtig te worden, had David Bassing niet. Na een halfuur kreeg Vlis- singen-doelman Ariën Pietersma gisteren te gen Gestel (0-0) bij een sprintje last van zijn lin kerbovenbeen. Na een korte verzorging pro beerde hij het nog even, maar het ging niet. En dus kon Bassing kort voor rust zijn debuut maken onder de lat bij Vlissingen. „Ik vond het leuk om me te laten zien", zei hij na afloop. Het jongste selectielid van Vlissingen (negen tien jaar) werd geen bal- lenvanger in een schiet tent. Een kwartier voor tijd kreeg hij zijn lastig ste klus te klaren. Ge stel-speler Sidney Gap- ko kreeg een vrije schietkans vanaf de rand van het strafschop gebied. „Het was chaos voor me", reconstrueer de Bassing. „Ik zag de bal pas op het laatste moment." Maar hij lag wel op tijd achter de bal. Bassing werd dit sei zoen op het laatste mo ment toegevoegd aan de selectie. Hij kwam over van het Tilburgse Jeka en speelde in de jeugd bij FC Dordrecht. „Ik wist dat ik tweede doelman achter Ariën zou worden en ben met de intentie gekomen om te leren. Op de trai ningen ligt het niveau zo veel hoger dan ik ge wend was. Ik voel dat ik beter word. Op de bank moet ik zorgen dat ik scherp blijf, want ik moet er staan als het moet." En hij stond er. „Ik denk dat ik rust uit straalde." Pietersma gaat vandaag naar de dokter om uit te vinden hoe ernstig zijn blessure is. in de 51e minuut kopte Jordi van Koeveringe Arnemuiden naar de 0-1. Arendskerke kreeg daarna twee grote kansen op de 1-1, maar via Jannick Schaier werd het in de 65e minuut 0-2. In de laatste tien minuten sloeg de koploper via Ro- naldo Meijer en Van Koeveringe (tweemaal) keihard toe. Serooskerke-MZVC 7-2: Jorden Louwerse zorgde voor 1-0, maar via Jimmy van Zweden en Patrick Joossens pakte MZVC brutaal de voorsprong. MZVC stak veel ener gie in de wedstrijd, maar keek bij rust door twee goals van Aron Wattel (tx strafschop) toch tegen een 3-2-achterstand aan. In de 65e minuut kreeg Seroos weer een strafschop en Wattel scoorde op nieuw. Via Maikel Simonse, Björn Francke en weer Wattel werd het 7-2. In de 84e minuut liep Jaimy Tims (MZVC) tegen een tweede gele kaart op. Krabbendijke-Walcheren 2-3: Na een halfuur leek er geen vuil tje aan de lucht voor Krabbendij- ke, want door goals van Ronald Zuidweg en Danny Weber stond het 2-0. In de 34e minuut zorgde Daryl Hollander voor de 2-1 en door twee goals van Steve Schalk wijk ging Walcheren met een goed gevoel de kleedkamer in. Na rust kreeg Krabbendijke de nodi ge kansen, maar verder dan een in zet op de lat van Armin de Bat kwam de ploeg niet meer. Yerseke-Domburg 3-2: Na tien mi nuten stond het door goals van Chiel Maranus (0-1) en Niels Pole- ij al 1-1. Uit een vrije trap schoot Evert van Houte Yerseke in de 36e minuut naar de voorsprong. Na Serooskerke wint met 7-2 van MZVC in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Arnemuiden maakt vijf goals rust kreeg Yerseke veel kansen, maar kwam Domburg uit een vrije trap van Martijn Minder- houd aan de gelijkmaker. In de 79e minuut maakte Urvin van He kelen de winnende treffer. Jong Ambon-Nieuwland 4-2: Marcel lo Tuhuleruw en Ignacio Misaine zorgden in de 40e en 44e minuut voor de 2-0, maar in blessuretijd maakte Roy van Sluijs uit het niets de 2-1. Via Yannik Taniwel werd het na 65 minuten 3-1, maar Timo Donze (2500e goal in de his torie van Nieuwland) bracht de spanning terug. Vlak voor tijd gooide Björn Langeveld het duel in het slot. Kapelle-Kruiningen 2-3: Wouter Veerhoek kopte Kruiningen al na acht minuten naar de 0-1. Doel man Mark Koster hield daarna tot drie keer toe een Kapelle-speler van de 1-1 af. Kort na rust zorgde Robin Boogaard uit een vrije trap toch voor de 1-1. Wouter Veerhoek zette Kruiningen op 1-2 en op aan geven van Nick Venmans werd het via Jasper Vink 2-2. In blessure tijd hielp Myron Sinke zijn ploeg aan de overwinning. VCK-Veere 2-2: Stefan Wielema- ker zorgde voor 1-0 en daarna kop te Wielemaker net naast. Na rust hielp Dirk Noordmans Veere aan de 1-1. De slotfase leverde spekta kel op. Door zijn tweede goal, in de 85e minuut, leek Wielemaker VCK aan de winst te helpen, maar enkele minuten later redde Mi chael Strenk met zijn treffer een punt voor Veere. MAANDAG 9 NOVEMBER 2015 door Klaas Verspoor VLISSINGEN. SSV'65 is in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal aan een goede reeks bezig. De equipe van trainer Marco Groeneveld won met 2-0 van GPC Vlissingen en be haalde uit de laatste vijf duels der tien punten. MZC'11 boekte een 3-1-zege bij Nieuwdorp en blijft in het spoor van koploper FC Axel. De leider was in de derby met Zaamslag de sterkste: 3-0. VVC'68-Terneuzense Boys 0-2: Een 15 SSV'65 haalde in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal uit de laatste vijf duels dertien punten. De Goese ploeg staat nu op de derde plaats. Dauwendaele-Zwaluwe 3-0: Max door Rudy Boogert on-Vlissings door Klaas Verspoor VLISSINGEN. In de derde klasse A van het zaterdagvoetbal scoorden Arnemuiden en Serooskerke er lus tig op los. Arnemuiden won met 5-0 bij Arendskerke en Seroosker ke klopte MZVC met 7-2. Arendskerke-Arnemuiden 0-5: Pas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56