Colofon üyymjïï EJajitiriieri fH Hlensenljnq.nl Familieberichten Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? uilieberichten Theo van der Linden Theo van der Linden Adriaan Temmink Adriaan Temmink Maatje Steenepoorte Maatje Steenepoorte, Jannes Rutgers -Ome Jos- 0800 - 4444 000 0118 46 22 05 kijk ook op maandag 9 november 2015 21 Diep bewogen hebben wij afscheid genomen van onze innig geliefde, dappere in de leeftijd van 70 jaar. Man, vader en opa dat ben je van ons niet meer in het heden maar wel in ons hart. Elly van der Linden-Schrier Christel en Jerry Dylan Tamara en Dimitri 3 november 2015 Leliënlaan 11, 4382 PB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud werknemer en oud-collega Theo heeft vele jaren in ons magazijn gewerkt. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkind en naaste familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers HERDER B.V. Kennis geeft rust Na zes intens gelukkige jaren in het hoge noorden hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve Adriaan, onze zorgzame papa en mijn trotse opa Vlissingen Hoogezand 6 november 2015 Dirksland 9 oktober 1954 Jenny Temmink-Steinhauser Janbert en Loes Johanneke en Thomas, Boris Noordersingel 9 9601 CJ Hoogezand Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op donderdag 12 november om 13.30 uur in de Koepelkerk, Noorderstraat 169 te Sappemeer. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Koepelkerk. Verdrietig en met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Jenny Temmink-Steinhauser Onze gedachten zijn bij Jenny, Janbert en Loes, Johanneke en Thomas Cobi Lievense - Steinhauser Huib Lievense Pieter Lievense Ana Dolcan Johan Lievense Cynthia Bueno Torres 6 november 2015 Al wordt mijn lichaam ook afgebroken, al sterft mijn hart, Gij zijt mijn rots o God de toekomst die op mij wacht, bij U ben ik geborgen. (Psalm 73) Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Jan Izaak Louwerse t 29-01-2013) Nisse 19-09-1933 Veere: Middelburg: Oost-Souburg: Veere: Veere 07-11-2015 Trudie Louwerse t Kees en Suzan Louwerse-Leijnse Jonathan en Alexandra Maaike en Robbert-Jan Sjaak Niels Willem en Carolien Louwerse-Filius Bennie en Manon Linda en Dennie Trudy en Leen Meijers- Louwerse Mireille en Jorim Rosanne en Frank Desiree en Martijn Correspondentieadres: Brandenburglaan 17 4333 BX in Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op D.V. woensdag 11 november om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het restaurant van zorgcentrum Nieuw -Sandenburgh. Sandenburglaan 2 te Veere. Wij danken het personeel en de vrijwilligers van zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging. Tot ons verdriet is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Maatje Louwerse - Steenepoorte Gehuwd geweest met Jan Louwerse t in de leeftijd van 82 jaar Zierikzee Marie en Johan v.d. Velde-Steenepoorte t Elburg Henk en Corrie Steenepoorte-Koopman t Kapelle Jan en Cathrien Steenepoorte-Moeliker t Allen in dierbare herinnering Biezelinge Wim en Corrie Steenepoorte-Schouten Neven en nichten Veere 7 november 2015 Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Jan I. Louwerse J. van Oorschot-Louwerse J. Alewijnse-Louwerse N. Louwerse-Janse W. Louwerse-Janse Met liefdevolle herinnering aan allen die ons voorgingen. "Dankbaar voor het leven. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze oom Weduwnaar van Cornelia Rutgers-de Bel In de leeftijd van 100 jaar. In vrede en met liefde heeft hij het leven losgelaten. Jan Kuiper (in herinnering) Rinie Kuiper-Koole (in herinnering) Hans Kuiper (in herinnering) Annemagreet Kuiper-Brouwer Jeanette Kuiper Ruud Kuiper Emmy Kuiper-de Ruijter Achterneven en -nichten Vlissingen, 6 november 2015 Familie Kuiper Callenfelstraat 6 4381 TG Vlissingen Wij willen het personeel van WVO in Ter Reede bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Donderdag 12 november zal er om 15.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Uitvaartverzorging H. Jobse www.hjobse-uituaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54