Familieberichten Üi/erladüf] kükookop q fflensenlinq.nl 20 maandag 9 november 2015 Rinus Goudzwaard Ik heb God gezien van aangezicht tot aangezicht en mijn leven is behouden gebleven. En de zon ging over hem op." Genesis 32 30 en 31 ged. Na een bewogen leven hebben wij afscheid genomen van mijn partner, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en "ouwe" opa Marinus Goudzwaard Rinus Zierikzee, t Zierikzee, 27 november 1930 5 november 2015 Zierikzee: C. van Gilst-den Boer Zierikzee: Maris en Anja Goudzwaard-Viergever Mart en Lieske, Fiene Renata en Richard, Tiago Willeke en Swen Bruinisse: Els en Marien van den Hoek-Goudzwaard Marijn en Jeanine, Marit, Boaz Leontien en Martin Dirksland: Wilma en André Koole-Goudzwaard Wendy en Bobby, Evy, Roxy Adriaan Gapinge: Janny en Anton Bil-Goudzwaard Wieneke Jelma Goes: Anita Goudzwaard Jette Teun Zierikzee, Manhuisstraat 26 Correspondentieadres: Mauritslaan 2,4301 NT Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 11 november om 13.15 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.10 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Allévo en Eilandzorg en de medewerkers en vrijivilligers van hospice Kaaskenshuis voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Heel verdrietig zijn wij na het overlijden van Hij was de partner van onze moeder, voor ons een goede vriend en een lieve opa. Arianne en Erik Mike en Kayleigh Romy Ad en Marianne Lars en Audrey Sander Levi William en Manda Mika Taco en Christa Shannen Finn De Heer is mijn Herder. Psalm 25 Bedroefd om het grote verlies, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgroot- moeder Jannetje Meulmeester-van Belzen echtgenote van Joris Meulmeester in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Arnemuiden: J. Meulmeester Lieven en Mina Meulmeester-Schroevers Jeannette en Marco Christianne en Leo Jorina en Rini Marina en Hans Léanne en Martin fordi en Wilma Lenie en Piet (in liefdevolle herinnering Beij e-Meulmeester Piet en Ina Meulmeester-Cornelisse lordi en Geraldine Arjan en Linda Annie en Jan Schaier-Meulmeester Annefried Jordi en Cindy [annick en Marinda En achterkleinkinderen 6 november 2015 Rademacherstraat 1,4341 GW Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van de "Clasinastraat" te Arnemuiden, voor de liefdevolle verzorging. Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D. V. dinsdag 10 november van 19.00 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. donderdag 12 november om 13.00 uur in de "Rehobothkerk" van de Hersteld Hervormde Gemeente, van Cittersweg 2R te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door kandidaat P.D. van den Boogaard. Aansluitend zal om ongeveer 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er tevens gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de "Rehobothkerk". Geen bloemen. Verdrietig, maar dankbaar voor al de herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve Oma en Overgrootoma Jannetje Meulmeester-van Belzen Jeanette en Marco Niels en SelinaMindy en Joost-Peter, Marius en Thirza Christianne en Leo Mathias, Yacomijn Jorina en Rini Sylvana, jacintha, loan Marina en Hans Mika, Finn Leanne en Martin Ilona, Michelle Jordi en Wilma Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze Lieve Oma Annefried Jordi en Cindy Nick Dani Jannick en Marinda Johannes Hubertus Maria Nijhuis John John Nijhuis Wim den Hollander Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid Wim den Hollander ons is ontvallen. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Wildbeheereenheid Walcheren Heet bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa in de leeftijd van 65 jaar. Hij was een "opa" voor velen Truus Nijhuis-Harinck Daantje lf- Corine en Willem Theune-Nijhuis Mike Dave en Feline Johnny Nijhuis 5 november 2015 Zandweg 60 4389 TH Ritthem Er is gelegenheid om afscheid van John te nemen op woensdag 11 november van 18.30 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 12 november om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve oom en grappenmaker er niet meer is. Oom John we zullen je missen. Wij wensen Truus, John, Corine Willem, Mike Dave en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Middelburg Ronald Sandra Edwin Marijn Vlissingen Werner Chery Alysha Verdrietig delen wij u mee dat we afscheid hebben moeten nemen van onze dierbare zwager en oom. echtgenoot van Ria den Hollander - Wondergem, in de leeftijd van 68 jaar. Wij wensen Ria, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe en Gods Zegen in deze moeilijke tijd. Oostkapelle: Hannie en Jan Middelburg: Piet en Nel Deventer: Tonny en Wim Oostkapelle: Ankie en Goof Oostkapelle: Aart en Wilma Almere: Thea en Reinder Vrouwenpolder: Johan Neven en nichten Oostkapelle, 6 november 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53