Temeuzen komt sterk terug na achterstand Ploeg lijdt bij Steen tweede nederlaag in de competitie SPORT 15 Philippine profiteert van tweede nederlaag Hontenisse en is nu alleen koploper in vierde klasse. VLISSINGEN. Door de tweede op eenvolgende nederlaag van Honte nisse (2-0 bij Steen) gaat Philippi ne, dat met 4-3 won van Corn Boys, nu alleen aan de leiding in de vierde klasse A van het zondag voetbal. Philippine-Corn Boys 4-3: Binnen een minuut bracht Joram Scheele de 0-1 op het bord. Een compact spelend Corn Boys hield deze voorsprong een halfuur vast, maar toen tekende Tiago Alves de Bar ros de 1-1 aan. Na rust liep Philippi ne uit naar 4-1 door Roland van de Wege, Joris Corijn en Mustafa Yilmaz. In de slotfase profiteerden de Boys van slordigheden en werd het nog 4-3 via treffers van Siem Gans en Quinten Bakker. Steen-Hontenisse 2-0: De thuis ploeg verzuimde volgens vi- ce-voorzitter Jo van Remortele Keeper Steen komt vanuit Nantes over om op doel te kunnen staan in derby tegen Hontenisse om al voor de pauze de wedstrijd te beslissen bij kansen voor Ken neth Triest en Robin Mariman. Kort na rust kwam de openings treffer er dan toch via Jonas Roels: 1-0. Hierna kregen de gasten enke le mogelijkheden, maar doelman Kjell Verdurmen, die was terugge keerd uit Nantes - hij loopt daar stage - om in deze derby zijn doel te verdedigen, deed dit met verve. Kort voor het einde besliste Robin Mariman de wedstrijd vanaf de stip: 2-0. Oostburg-IJzendijke 1-2: Het eerste halfuur was Oostburg de bovenlig gende partij, maar vooral omdat doelman Jeffrey Buijze in prima vorm stak, werd er niet gescoord. Na de pauze werd de thuisploeg door de bezoekers onder leiding van Dwight van Hulle terugge drongen, wat leidde tot twee tref fers van Job van Wiersum: 0-2. De 1-2 van Arjen Versluijs in de slotfa se leverde nog wel spanning maar geen treffers meer op. Sluiskil-Aardenburg 2-1: Volgens trainer Henk Michels was zijn ploeg voor rust wel beter, maar door een slechte eindpass en een goede (derde) doelman bij Aarden burg bleef het bij 0-0. Na tien mi nuten in de tweede helft opende Fatih Günes de score (1-0), maar John Meijler bracht zijn ploeg uit een fraaie vrije trap langszij: 1-1. Enrico van Overmeeren werd de matchwinnaar. Biervliet-Breskens 4-1: Een voor rust kansloos Breskens zag halver wege al een 4-0-stand op het bord staan door treffers van Michel Broeckaert, Tim Bogaart, Sjoerd Huisman en Ben Ongenae. In een matige tweede helft kreeg Derek de Booij twee gele kaarten binnen een minuut. Breskens wist niet van de overtalsituatie te profite ren en kwam niet verder terug dan tot 4-1 via een door Johnny de Jaeger benutte strafschop. Clinge-Hoofdplaat 3-0: Trainer Ma rio Vermeirssen van Clinge had het na afloop over een verdiende overwinning op een ploeg die eerst met elf en na een rode kaart met tien man voor het eigen doel voetbalde. Thomas Leegwater opende de score vanaf de stip, waarna Domenique de Burger kort voor rust de 2-0 binnen schoot. De tweede helft leverde rood (2x geel) op voor Kenney de Baerdemaecker en de tweede treffer van Thomas Leegwater: 3-0. Schoondijke-Koewacht 0-2: Kort na rust opende Timo de Bruin de sco re. Dezelfde speler zorgde halver wege de tweede helft ook voor de 0-2. De thuisploeg probeerde het nog wel, maar was onmachtig. Internos-Terneuzen 2-2: Geholpen door een vroege openingstreffer van Jean-Hugues Asukaniam was Internos voor de rust de bovenlig gende partij. Na een klein half uur resulteerde het overwicht van de thuisclub ook in 2-0, toen Achraf Chouiter vrij voor doel verscheen en Dennis Wondergem met een fraaie beweging verschalkte. Kort na de hervatting miste Jean-Hu- gues Asukaniam een opgelegde doelkans. Omdat Internos daarna steeds verder terugzakte, kreeg Terneuzen de kans zich terug in de wedstrijd te knokken. Na een RIA W. gaat in de derde klasse van het zondagvoetbal kansloos onderuit tegen Kruisland. Het wordt 5-0 kwartier zorgde Can Kiran voor de aansluitingstreffer en paniek bij de tegenstander. Twintig minu ten voor tijd scoorde Kiran nog eens op aangeven van Lorenzo de Groot: 2-2. RIA W-SC Kruisland 0-5: RLA W. be gon nog niet eens zo heel slecht aan het duel met SC Kruisland en deed vooral in het eerste halfuur niets onder voor de tegenstander. Na dertig minuten werd het 0-1 en leek er nog steeds weinig aan de hand. Dat veranderde in de tweede helft toen de bezoekers kort achter elkaar twee scoorden. Van 0-3 werd het in de slotfase nog 0-5. Luctor'88-FC Bergen 1-1: Ineen wedstrijd met weinig kansen opende Barry Olierhoek in de 24e minuut de score, na een fraaie aan val over rechts. Na de hervatting leek een tweede doelpunt in de maak, maar Rutger van Rossum, Stefan Bouwman en Barry Olier hoek slaagden er niet in uit drie opgelegde kansen de stand naar 2-0 te tillen. In de 70e minuut kreeg Luc- tor'88 daarvoor de rekening gepre senteerd, toen Ricky Bergmans met een rake kopbal uit een cor ner de stand weer in evenwicht bracht: 1-1. Alliance-Patrijzen 4-2: Perry Bek schoot Patrijzen al in de derde mi nuut op 0-1, maar die voorsprong bleef slechts een kwartier op het scorebord staan. Via Wesley Smits werd het in de achttiende minuut 1-1. Nog voor de rust zorgde Nick Emmen voor 2-1. In de tweede helft ontnam Alliance Patrijzen al le hoop op een goed resultaat. Daniel Dekker scoorde zowel de 3-1 als 4-1. In de slotfase was het Haitam Kadiri die nog tegenscoor- de. MAANDAG 9 NOVEMBER 2015 Hontenisse valt van voetstuk door jos van Belzen jonas Roels van Steen maakt in de wedstrijd tegen Hontenisse (blauw shirt) de 1-0. De thuisploeg won de wedstrijd in de vierde klasse met 2-0. foto Peter Nicolai door Eddy van der Hooft TERNEUZEN. Terneuzen verzuimde gisteren om zich nog steviger in de subtop van de derde klasse A van het zondagvoetbal te nestelen. Uit tegen Internos, de nummer twee van de ranglijst, moest de ploeg van trainer Michel Leonhart genoe gen nemen met een 2-2-gelijkspel. RIA W. ging ook op eigen veld te gen SC Kruisland onderuit (0-5), zo als ook Patrijzen (4-2, uit tegen Alli ance) weer een nederlaag leed. Luc- tor'88 was goed voor een 1-1-ge lijkspel in de thuiswedstrijd tegen FC Bergen. 4 Terneuzen heeft in de derde klasse A negen wedstrijden gespeeld en vindt zich terug op de vierde plaats in de rangschikking. De ploeg heeft zestien punten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43