Even voorstellen: de nieuwe meiden van K3 Kerstmarkten Salzburg en Rattenberg effeweg.nl www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 CULTUUR SHOW 23 BOEK NU! (19) Marthe, de jongste van de groep, woont nu nog bij haar moeder in Kontich, niet ver van Antwerpen. Haar ouders gingen kort geleden uit elkaar. De 19-jarige heeft twee stiefbroers, een jongere zus en een jongere broer met wie ze alle maal een goede band heeft. Tijdens de uitzendingen straal de het al van haar af: ze is gewel dig goed met kinderen. Dat moet ook wel: voor K3 studeerde ze kin derverzorging. Daarnaast was ze ook thuis altijd bezig met het ver maken van haar jongere zus Amé- lie (13) en broertje Mathis (14). „Voor hen is ze de rots in de bran ding", vertelt moeder Christel Beyens. „Ze is de grote zus aan wie ze alles kwijt kunnen. Een écht familiemens ook en dat zal zeker zo blijven." De zwartharige heeft al vier jaar een vriend, Alexis. Hij is gitarist en ze traden geregeld samen op. Marthe heeft veel zang- en danservaring. Ze zingt al acht jaar in het Studio too-koor, waarmee ze ook al sa men met K3 optrad. Als achter grondzangeres van Karen, Kristel en Josje keek ze haar ogen uit. „Ik weet ook dat het er achter de schermen heel stressvol aan toe kan gaan." Op haar 13e stond de zangeres met het koor in de Am sterdam Arena. In 2013 deed Marthe als onderdeel van de Young Artist Academy mee aan Belgium Got Talent. Marthe ziet zichzelf wel als de hoeder van de rust binnen K3. „Ik wil gerust het mamaatje van K3 zijn. Karen, Kristel en Josje heb ben al verteld dat als iets blok keert in de groep, dat onmiddel lijk moet worden uitgepraat. Daar ga ik zeker over waken." De roodharige Hanne uit het Vlaamse Mechelen komt uit een muzikaal gezin. „Uit een heel hecht, warm nest. Drie broers. Ma ma en papa zijn nog altijd geluk kig samen. Zij geeft les, hij werkt bij de bank. Een typisch Vlaams gezinnetje", zegt ze er over. Ze is al vijfjaar samen met Jorn, die ze leerde kennen op de scouting. Hanne studeerde communicatie wetenschappen voor ze aan haar K3-avontuur begon. Haar drie oudere broers, die ver schillende muziekinstrumenten bespelen, vormden een tijdje een groep met hun vader. Haar moe der zingt in het kerkkoor. En Hanne zelf? Die zong voor namelijk onder de douche. De nieuwe Karen heeft dus geen in drukwekkend cv als artiest. Ster ker nog: voor ze aan K3 Zoekt K3 begon, had ze nog nooit op het po dium gestaan. Dat was dan ook be hoorlijk wennen. De schuchtere Hanne had grote moeite met de spotlights die ineens vol op haar gericht stonden. „Ik schrok echt van de camera. De coaches zeiden ook dat ik mezelf niet zo mocht wegcijferen. Maar ik wilde ieder een zijn moment gunnen. Tenslot te sta je daar met z'n drieën." Teamspeler Hanne zal nog wel aan haar zelfvertrouwen moeten werken. Er is ook een andere kant van de verlegen Hanne, die we nog niet zo vaak hebben gezien. Niet voor niets wordt ze door me- de-K3's Klaasje en Marthe om schreven als de stoerste van het stel. Haar kapsel had de afgelopen jaren alle kleuren van de regen boog. Bovendien heeft ze een neuspiercing en een tatoeage. Domineesdochter Klaasje Meijer uit 's-Gravenzande geeft zich al tijd voor de volle honderd pro cent. Een vriendin zei: „Klaasje is zo iemand die in alles wat ze doet voor een topprestatie gaat. Ze was goed op school, goed in turnen en heel goed op de dwarsfluit. Dat ze het uitstekend zou doen bij K3 zoekt K3 vind ik dus helemaal niet raar." De zelfbewuste Klaasje liet niets aan het toeval over. Ze heet eigenlijk Alieke, maar voor tv werd haar doopnaam tevoorschijn getoverd. Haar oma, naar wie zij is vernoemd, was vereerd. Klaasje, die door haar collega's nu al 'de zotte' wordt genoemd omdat zij vaak aan het geinen is, woont met haar zus Marlon in Amsterdam en wil verhuizen naar België. Ze heeft nog twee zussen en een broertje. De vier meiden uit het gezin vormen samen met hun moeder het Meijer Quintet, dat voornamelijk klassieke muziek speelt. De zangeres: „We traden vooral veel op met kerstvieringen en bij bruiloften. Ik denk dat ik mijn liefde voor optreden daar heb ontwikkeld." Ze studeerde daarvoor aan het conservatorium. Ook gaf ze muziekles. Haar leerlin gen zijn dol op haar. Direct na de finale gaf ze aan haar klas te gaan missen. „Ik ga nu veel andere kind jes blij maken." effeweg.nl MAANDAG 9 NOVEMBER 2015 Vlnr. Marthe De Pillecyn, Hanne Verbruggen en Klaasje Meijer, foto Levin den Boer/ANP door Chantal Blommers Marthe, Hanne en Klaasje hebben niet alleen een andere haarkleur, maar verschillen ook in karakters als dag en nacht. Wie zijn ze en waar komen ze vandaan? 'MAMA' MARTHE DE PILLECYN 'STOERE' HANNE VERBRUGGEN (21) 'ZOTTE' KLAASJE MEIJER (20) Met medewerking van Het Laatste Nieuws. Jaarlijks meer dan tevreden vakantiegangers! ARRANGEMENTEN In Oostenrijk is de adventstijd een bijzondere periode van het jaar. Geniet van de gezellige sfeer op één van de vele kerstmarkten en adventsmarkten. We bezoeken tijdens deze reis de stad Salzburg, de geboorteplaats van Mozart. Verder maken we kennis met het oudste en kleinste stadje van Tirol, Rattenberg. Gedurende de 5-daagse busreis wordt er ook een bezoek gebracht aan de Beierse hoofdstad München! INCLUSIEF Hotelovernachtingen Uitgebreide ontbijtbuffetten en 4-gangen diners Drankarrangement (18:00 - 22:00 uur) Bonte avond (jodel en dans) enTiroler muziekavond Gebruik van sauna, stoombad en overdekt zwembad Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar HOTEL THALER HINTERTHIERSEE 4* U verblijft in Hotel Thaler in Hinterthiersee. Het hotel beschikt over een restaurant en lift. De kamers beschikken over bad of douche, toilet, telefoon, tv, föhn, safe en balkon. Zwembad, sauna, dampfbad en Nebelgrotte zijn gratis te gebruiken. In het hotel worden gezellige feestavonden georganiseerd en tussen 18.00 uur en 22.00 uur kunt u onbeperkt gebruik maken van bier, huiswijn en frisdrank in het hotel. U kunt de knip dan gesloten houden! 4 daagse busreis 11,18 december 5 daagse busreis 8, 14 december nu vanaf €179, Fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en per persoon voor een boeking voor 2 personen. Exclusief reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 23